Програми

Програма Ішин Лесі Федорівни, округ №87 Перемога!Програма Ішин Лесі Федорівни, округ №87 Перемога!
Взаємодія з нато та іншими структурами міжнародної безпеки з метою запобігання зовнішнім загрозам
Програма 28.79 Kb.
Програма Сузанського Івана Віталійовича, округ №88 Перемога!Програма Сузанського Івана Віталійовича, округ №88 Перемога!
Взаємодія з нато та іншими структурами міжнародної безпеки з метою запобігання зовнішнім загрозам
Програма 28.87 Kb.
Програма Порфимовича Миколи Сергійовича, округ №90 Перемога!Програма Порфимовича Миколи Сергійовича, округ №90 Перемога!
Взаємодія з нато та іншими структурами міжнародної безпеки з метою запобігання зовнішнім загрозам
Програма 28.87 Kb.
Програма Данченко Вячеслава Олександровича, округ №91 Перемога!Програма Данченко Вячеслава Олександровича, округ №91 Перемога!
Взаємодія з нато та іншими структурами міжнародної безпеки з метою запобігання зовнішнім загрозам
Програма 28.89 Kb.
Програма Усатенко Тараса Петровича, округ №93 Перемога!Програма Усатенко Тараса Петровича, округ №93 Перемога!
Взаємодія з нато та іншими структурами міжнародної безпеки з метою запобігання зовнішнім загрозам
Програма 28.84 Kb.
Програма Ковальчук Наталія Леонідівна, округ №94 Перемога!Програма Ковальчук Наталія Леонідівна, округ №94 Перемога!
Взаємодія з нато та іншими структурами міжнародної безпеки з метою запобігання зовнішнім загрозам
Програма 28.86 Kb.
Програма Мазура Ігора Петровича, округ №95 Перемога!Програма Мазура Ігора Петровича, округ №95 Перемога!
Взаємодія з нато та іншими структурами міжнародної безпеки з метою запобігання зовнішнім загрозам
Програма 28.82 Kb.
Програма Дудки Олександра Йосиповича, округ №96 Перемога!Програма Дудки Олександра Йосиповича, округ №96 Перемога!
Взаємодія з нато та іншими структурами міжнародної безпеки з метою запобігання зовнішнім загрозам
Програма 28.85 Kb.
Програма Павельєва Дмитра Анатолійовича, округ №97 Перемога!Програма Павельєва Дмитра Анатолійовича, округ №97 Перемога!
Взаємодія з нато та іншими структурами міжнародної безпеки з метою запобігання зовнішнім загрозам
Програма 28.87 Kb.
Програма Калашника Романа Васильовича, округ №98 Перемога!Програма Калашника Романа Васильовича, округ №98 Перемога!
Взаємодія з нато та іншими структурами міжнародної безпеки з метою запобігання зовнішнім загрозам
Програма 28.86 Kb.
Програма Барсука Михайла Сергійовича, округ №131 Перемога!Програма Барсука Михайла Сергійовича, округ №131 Перемога!
Взаємодія з нато та іншими структурами міжнародної безпеки з метою запобігання зовнішнім загрозам
Програма 28.85 Kb.
Програма Васильєва Володимира Анатолійовича, округ №132 Перемога!Програма Васильєва Володимира Анатолійовича, округ №132 Перемога!
Взаємодія з нато та іншими структурами міжнародної безпеки з метою запобігання зовнішнім загрозам
Програма 28.9 Kb.
Програма Роговського Дмитра Володимировича, округ №134 Перемога!Програма Роговського Дмитра Володимировича, округ №134 Перемога!
Взаємодія з нато та іншими структурами міжнародної безпеки з метою запобігання зовнішнім загрозам
Програма 28.89 Kb.
Програма Яровенко Вячеслава Васильовича, округ №137 Перемога!Програма Яровенко Вячеслава Васильовича, округ №137 Перемога!
Взаємодія з нато та іншими структурами міжнародної безпеки з метою запобігання зовнішнім загрозам
Програма 28.87 Kb.
Програма Костромінова Сергія Анатолійовича, округ №144 Перемога!Програма Костромінова Сергія Анатолійовича, округ №144 Перемога!
Взаємодія з нато та іншими структурами міжнародної безпеки з метою запобігання зовнішнім загрозам
Програма 28.89 Kb.

1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   ...   144
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©govuadocs.com.ua 2000-2015
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи