Програми

Програма Балацького Івана Володимировича, №146 Перемога!Програма Балацького Івана Володимировича, №146 Перемога!
Взаємодія з нато та іншими структурами міжнародної безпеки з метою запобігання зовнішнім загрозам
Програма 28.85 Kb.
Програма Гончаренко Олександра Анатолійовича, округ №147Програма Гончаренко Олександра Анатолійовича, округ №147
Взаємодія з нато та іншими структурами міжнародної безпеки з метою запобігання зовнішнім загрозам
Програма 28.91 Kb.
Програма Крамаренко Юрія Григоровича, округ №149 Перемога!Програма Крамаренко Юрія Григоровича, округ №149 Перемога!
Взаємодія з нато та іншими структурами міжнародної безпеки з метою запобігання зовнішнім загрозам
Програма 28.85 Kb.
Програма Коваля Романа Ярославовича, округ №152 Перемога!Програма Коваля Романа Ярославовича, округ №152 Перемога!
Взаємодія з нато та іншими структурами міжнародної безпеки з метою запобігання зовнішнім загрозам
Програма 28.84 Kb.
Програма Сіньковської Валентини Миколаївни, округ №154 Перемога!Програма Сіньковської Валентини Миколаївни, округ №154 Перемога!
Взаємодія з нато та іншими структурами міжнародної безпеки з метою запобігання зовнішнім загрозам
Програма 28.89 Kb.
Програма Кириковича Юрія Андріойовича, округ №155 Перемога!Програма Кириковича Юрія Андріойовича, округ №155 Перемога!
Взаємодія з нато та іншими структурами міжнародної безпеки з метою запобігання зовнішнім загрозам
Програма 28.86 Kb.
Програма Степчук Михайла Михайловича, округ №156 Перемога!Програма Степчук Михайла Михайловича, округ №156 Перемога!
Взаємодія з нато та іншими структурами міжнародної безпеки з метою запобігання зовнішнім загрозам
Програма 28.85 Kb.
Програма Бойко Катерини Михайлівни, округ №163 Перемога!Програма Бойко Катерини Михайлівни, округ №163 Перемога!
Взаємодія з нато та іншими структурами міжнародної безпеки з метою запобігання зовнішнім загрозам
Програма 28.84 Kb.
Програма Лабайчука Василя Івановича, округ №164 Перемога!Програма Лабайчука Василя Івановича, округ №164 Перемога!
Взаємодія з нато та іншими структурами міжнародної безпеки з метою запобігання зовнішнім загрозам
Програма 28.85 Kb.
Програма Гусака Сергія Івановича, округ №167 Перемога!Програма Гусака Сергія Івановича, округ №167 Перемога!
Взаємодія з нато та іншими структурами міжнародної безпеки з метою запобігання зовнішнім загрозам
Програма 28.82 Kb.
Програма Медведчука Анатолія Борисовича, округ №187 Перемога!Програма Медведчука Анатолія Борисовича, округ №187 Перемога!
Взаємодія з нато та іншими структурами міжнародної безпеки з метою запобігання зовнішнім загрозам
Програма 28.87 Kb.
Програма Черній Ольги Володимирівни, округ №193 Перемога!Програма Черній Ольги Володимирівни, округ №193 Перемога!
Взаємодія з нато та іншими структурами міжнародної безпеки з метою запобігання зовнішнім загрозам
Програма 28.84 Kb.
Програма Черевань Андрія Борисовича, округ №195 Перемога!Програма Черевань Андрія Борисовича, округ №195 Перемога!
Взаємодія з нато та іншими структурами міжнародної безпеки з метою запобігання зовнішнім загрозам
Програма 28.84 Kb.
Програма Паращука Олександра Сергійовича, округ №204 Перемога!Програма Паращука Олександра Сергійовича, округ №204 Перемога!
Взаємодія з нато та іншими структурами міжнародної безпеки з метою запобігання зовнішнім загрозам
Програма 28.88 Kb.
Програма Панасюка Дениса Миколайовича, округ №211 Перемога!Програма Панасюка Дениса Миколайовича, округ №211 Перемога!
Взаємодія з нато та іншими структурами міжнародної безпеки з метою запобігання зовнішнім загрозам
Програма 28.86 Kb.

1   ...   4   5   6   7   8   9   10   11   ...   144
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©govuadocs.com.ua 2000-2015
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи