Програма «Відпочинку та оздоровлення дітей в Роздільнянському районі на період 2015-2017 років» icon

Програма «Відпочинку та оздоровлення дітей в Роздільнянському районі на період 2015-2017 років»НазваПрограма «Відпочинку та оздоровлення дітей в Роздільнянському районі на період 2015-2017 років»
Дата конвертації13.10.2016
Розмір282.88 Kb.
ТипПрограма
скачать >>>


Програма «Відпочинку та оздоровлення дітей в Роздільнянському районі на період 2015-2017 років»


м. Роздільна

2014 рік

Додаток №

до рішення районної ради

від 05. вересня2014 р

№785/УІ
ПРОГРАМА

«Відпочинку та оздоровлення дітей в Роздільнянському районі» на період 2015-2017 років


 1. Визначення проблеми, на розв’язання якої спрямована Програма.Одним із пріоритетних завдань місцевої влади є турбота про здоров’я підростаючого покоління. Саме тому, в районі щорічно питанню відпочинку та оздоровлення дітей приділяється посилена увага. В районі не має стаціонарних оздоровчих закладів. Але, щорічно за ініціативою працівників відділу у справах сім’ї, молоді та спорту РДА, відділу освіти РДА,ДЮСШ, ЦТДУМ, відділу культури РДА, ЦСССДМ проводиться змістовний відпочинок та оздоровлення дітей. Особлива увага приділяється військово-патріотичному вихованню молоді, здоровому способу життя молоді, залучення молоді до занять різними видами спорту. В 2013-2014 роках в районі були організовані оздоровчі табори на 180 дітей на оздоровчій базі організації Профспілки працівників освіти і науки України в смт. Лиманське. Надіємось і в наступні роки ми зможемо приділяти посилену увагу оздоровленню дітей нашого району та виховання молоді у дусі патріотизму та любові до рідної землі.

За даними статуправління в районі проживає 6117 дітей віком з 7 до16 років. За період фінансування програми в районі оздоровлено:

- в 2013 році оздоровчими та відпочинковими послугами охоплено 2551 дитина За підсумками обласного огляду-конкурсу з організації відпочинку та оздоровлення, розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 21.01.2014 року №39/А-2014 «Про підсумки літнього оздоровлення та відпочинку дітей у 2013 році» Роздільнянський район визнаний переможцем у номінаціях :

- за значний відсоток дітей, охоплених оздоровленням;

- за різноманітність форм оздоровлення дітей;

- за організацію якісного харчування у пришкільних таборах;

- за якісний підбір та направлення до оздоровчих закладів.

В 2014 році оздоровчими та відпочинковими послугами охоплено 3430 дітей З районного бюджету на відпочинок та оздоровлення дітей виділено 662 тис.грн. . За рахунок бюджетних коштів охоплено відпочинковими послугами 2619 дітей, оздоровленням 218 дітей (за позабюджетні кошти оздоровленням охоплено 391 дитина, в тому числі за кошти фонду соціального страхування – 200 дітей, за профспілкові кошти, кошти батьків – 191 дитина). Організовані два оздоровчих табори на 180 дітей на оздоровчій базі організації Профспілки працівників освіти і науки України в смт. Лиманське. В обласних таборах відпочинку: «Шанс» с.Сергіївка Б-Дністровського району Одеської області оздоровлено 39 дітей, в таборі відпочинку «Чайка» смт. Сергіївка Б-Дністровського Одеської області району оздоровлено 75 дітей вказаної категорій, в ДП УДЦ «Молода гвардія» оздоровлено 17-ть дітей соціально незахищених категорій. Всього оздоровлено дітей за категоріями:

- дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування – 230;

 • дітей-інвалідів – 64,

 • дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей – 996;

 • дітей постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи – 25;

 • діти, батьків яких загинули від нещасних випадків на виробництві або під час виконання службових обов’язків – 2 ;

 • діти, які перебувають на диспансерному обліку –60;

 • талановитих та обдарованих дітей – 606;

 • дітей працівників агропромислового комплексу та соціально сфери села – 1447.

Питання оздоровлення та відпочинку дітей району постійно висвітлювалося і буде висвітлюватися через засоби масової інформації та веб-сайт.
Ведеться банк даних на дітей з багатодітних, малозабезпечених сімей та дітей-інвалідів, дітей ЧАЕС, які в першу чергу підлягають оздоровленню. На обліку служби у справах дітей Роздільнянської райдержадміністрації в 2013 році перебувало 236 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, із них 166 дітей ті ,які підлягали оздоровленню. Під опікою та піклуванням перебуває 149 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, 17дітей перебуває в прийомних сім’ях, в інтернатних закладах – 53 дитини сироти та позбавлені батьківського піклування. Відділом у справах сім’ї, молоді та спорту районної державної адміністрації вчасно виявляються діти, які одержали статус сироти чи позбавленого батьківського піклування або влаштовані в прийомну сім’ю. З їх опікунами налагоджений постійний контакт, вони ознайомлені зі своїми обов’язками по відношенню до дітей, в тому числі і з правами дітей на оздоровлення .

Відповідно до статей 13, 22 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”,статті 7 Закону України “Про оздоровлення та відпочинок дітей», Програми відпочинку та оздоровлення дітей Одеської області на 2014-2017 роки, затвердженої рішенням Одеської обласної ради від 21 лютого 2014 року № 1025-VІ, районної «Програми відпочинку та оздоровлення дітей в Роздільнянському районі на 2013-2014 роки», затвердженої рішенням районної сесії від 14 березня 2013 року №505-VІ,настала необхідність прийняття Програму «Відпочинку та оздоровлення дітей в Роздільнянському районі на період 2015-2017 роки».

 1. Визначення мети Програми


Мета програми - реалізація права кожної дитини на оздоровлення та відпочинок шляхом запровадження комплексу спеціальних заходів соціального, виховного, медичного, гігієнічного, спортивного характеру, спрямованих на поліпшення та зміцнення стану здоров'я дітей, організацію їх змістовного відпочинку.

Державні соціальні стандарти оздоровлення та відпочинку дітей – встановлені законами, іншими нормативно-правовими актами соціальні норми і нормативи або їх комплекс, на базі яких визначаються рівні основних державних соціальних гарантій щодо забезпечення необхідними послугами з оздоровлення та відпочинку дітей; діти, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки: діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування; діти-інваліди; діти, потерпілі від наслідків Чорнобильської катастрофи; діти, батьки яких загинули від нещасних випадків на виробництві або під час виконання службових обов’язків; діти з багатодітних та малозабезпечених сімей; талановиті та обдаровані діти (переможці міжнародних, всеукраїнських, обласних олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад, відмінники навчання, лідери дитячих громадських організацій), бездоглядні та безпритульні діти; діти, що постраждали внаслідок стихійного лиха, техногенних аварій, катастроф; діти працівників агропромислового комплексу та соціальної сфери села; діти, які потребують особливих умов для оздоровлення, - діти, з особливими фізичними та психічними потребами, які не можуть перебувати в закладах оздоровлення та відпочинку самостійно, потребують індивідуального догляду та створення спеціальних умов;послуги з оздоровлення – комплекс спеціальних заходів соціального, виховного, медичного, гігієнічного, спортивного характеру, що надаються дитячим закладом оздоровлення та відпочинку і спрямовані на відновлення та поліпшення фізичного і психічного стану здоров’я дітей.

Метою Програми є об'єднання в єдину систему зусилля держави щодо захисту прав дітей; забезпечення оптимального функціонування цілісної системи захисту прав дітей в районі відповідно до вимог Конвенціїї ООН про права дитини та з урахуванням цілей розвитку, проголошених Декларацією тисячоліття ООН, і стратегії підсумкового документа Спеціальної сесії в інтересах дітей Генеральної Асамблеї ООН «Світ, сприятливий для дітей». 1. Обґрунтування шляхів і засобів розв’язання проблеми, обсягів та джерел фінансування; строки та етапи виконання Програми


Фінансове забезпечення Програми здійснюється за рахунок коштів районного бюджету, місцевих бюджетів, та інших коштів не заборонених законодавством. Обсяги фінансування Програми затверджуються щорічно рішенням районної ради в межах наявного фінансового ресурсу.

Виконання заходів Програми фінансується з місцевого бюджету в сумі 574000 гривень.

Термін дії Програми – 2015-2017 роки, та буде реалізовуватися в три етапи.

В результаті виконання Програми буде налагоджена взаємодія органів виконавчої влади і органів місцевого самоврядування та інших служб, а саме:

- реалізація права кожної дитини на оздоровлення та відпочинок шляхом запровадження комплексу спеціальних заходів соціального, виховного, медичного, гігієнічного, спортивного характеру, спрямованих на поліпшення та зміцнення стану здоров'я дітей, організацію їх змістовного відпочинку та оздоровлення;

- створення належних умов для збереження та зміцнення фізичного здоров'я дітей, формування здорового способу життя;

- розвиток творчого потенціалу дітей, організація їх естетичного та патріотичного виховання;

- створення сприятливих умов для якісного відпочинку та оздоровлення дітей. 1. Перелік завдань і заходів Програми та результативні показники.


Відповідно до статті 7 Закону України “Про оздоровлення та відпочинок дітей», Програми відпочинку та оздоровлення дітей Одеської області на 2009-2012 роки, затвердженої рішенням Одеської обласної ради від 20 березня 2009 року № 782-V,відповідно до пункту 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою забезпечення оптимального функціонування цілісної системи захисту прав дітей в районі відповідно до вимог Конвенції ООН про права дитини та з урахуванням цілей розвитку, проголошених Декларацією тисячоліття ООН, і стратегії Підсумкового документа Спеціальної сесії в інтересах дітей Генеральної Асамблеї ООН "Світ, сприятливий для дітей, планується виконувати наступні завдання:

Основне завдання - збереження, розвиток та ефективне використання мережі відповідних дитячих оздоровчих закладів, для чого:

 • забезпечити до 2017 року оздоровлення в дитячих оздоровчих закладах не менш як 50 відсотків дітей шкільного віку;

 • забезпечити до 2017 року оздоровлення всіх дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування;

забезпечити до 2017 року оздоровлення не менш як 70 відсотків дітей із малозабезпечених, багатодітних та неповних сімей;

забезпечити до 2017 року обладнання за принципом архітектурної доступності всіх дитячих оздоровчих закладів пристроями для доступу дітей та дорослих із обмеженими фізичними можливостями.

Виконання програми дасть змогу:
Збільшити кількість дітей, охоплених організованими формами відпочинку та оздоровлення, зокрема:

 • дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування;

 • дітей-інвалідів;

 • дітей, які постраждали внаслідок катастрофи на Чорнобильській АЕС;

 • дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей;

 • дітей з девіантною поведінкою;

 • дітей, працівників органів внутрішніх справ, які загинули під час виконання службових обов’язків;

 • дітей, які перебувають на диспансерному обліку;

 • талановитих та обдарованих дітей;

 • дітей військовослужбовців, які загинули під час виконання службових обов’язків; зміцнити матеріально-технічну базу діючих оздоровчих закладів для дітей:

 • за медичними показниками;

 • інвалідів;

 • за інтересами;

 • соціально-незахищених категорій;

- які потребують особливих умов виховання;

 • урізноманітнити та підвищити якість оздоровчих послуг;

 • підвищити контроль за організацією оздоровлення та відпочинку;

 • забезпечити високий рівень фахової підготовки працівників оздоровчих закладів;

 • підвищити рівень науково-методичного та інформаційного забезпечення.5. Координація та контроль за виконанням заходів Програми
Безпосереднє виконання Програми здійснює відділ у справах сім’ї, молоді та спорту Роздільнянської районної державної адміністрації.

Координацію та контроль за виконанням Програми здійснює Роздільнянська районна рада та Роздільнянська районна державна адміністрація. Поточний контроль за ходом реалізації Програми здійснює постійна комісія з питань бюджету, фінансів та інвестицій.

Інформація про хід виконання Програми подається відділом у справах сім’ї, молоді та спорту Роздільнянської райдержадміністрації до районної ради та фінансового управління районної державної адміністрації щоквартально, в літній період щомісячно (станом на 1 червня, 1 липня, 1 серпня, 1 вересня).

Додається до Програми
Напрями діяльності та заходи Програми «Відпочинку та оздоровлення дітей в Роздільнянському районі на період 2015-2017 років»№ з/п

Назва напрямку діяльності (пріоритетні завдання)

Перелік заходів програм

Строк виконання заходів

Виконавці

Джерела фінансування

Орієнтовані обсяги Фінансування (вартість), тис. гривень, у тому числі:

Очікуваний результат

Районний бюджет

2015

2016

2017
1.

Створення умов для якісного оздоровлення та відпочинку дітей

1.1.Щорічно приймати участь в регіональних селекторних нарадах, семінарах та тренінгах з питань підготовки до оздоровчої кампанії і підбиття підсумків її роботи.

2015-2017 роки

Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту, відділ освіти, ЦСССДМ, служба у справах дітей

Районний бюджет

1.2.Щорічно закупляти путівки для оздоровлення дітей соціально-незахищених категорій району в стаціонарних таборах області.


2015-2017 роки

Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту, ЦСССДМ.


Районний бюджет


178.0


178,0


178,0


100% оздоровлення

дітей соціально-незахищених

категорій

.
1.3 Визначити в районі один стаціонарний оздоровчий заклад з метою забезпечення та оздоровлення дітей соціально-незахищених категорій.


2015-2017 роки

Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту, відділ освіти
2.

Реалізація права кожної дитини на оздоровлення та відпочинок

2.1.Приймати участь в щорічному обласному огляді-конкурсі на кращий район щодо організації оздоровлення дітей.


2015-2017 роки

Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту, відділ освіти


2.2.Запровадити в районі огляд-конкурс на кращий дитячий оздоровчий табір.


2015-2017 роки

Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту, відділ освіти, ЦСССДМ
3.

Розвиток творчого потенціалу дітей організація їх змістовного дозвілля

3.1.Вживати заходів щодо створення умов для забезпечення повної безпеки дітей і учнівської молоді під час перевезень до місць відпочинку та перебування в оздоровчих закладах, трудових загонах молоді.
3.2.Забезпечувати супровід медичними працівниками організованих груп дітей до місць відпочинку та оздоровлення і у зворотному напрямку.


2015-2017 роки

Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту, відділ освіти, ЦРЛ, ЦСССДМ, кримінальна міліція у справах дітей
40,0

40,0

40,0

100% оздоровлення

дітей соціально-незахищених

категорій3.3.Здійснювати безкоштовне медичне обстеження працівників, які направляються на роботу в дитячі оздоровчі заклади.

2015-2017 роки


Відділ освіти,ЦРЛ


3.4.Організовувати в дитячих оздоровчих закладах належну охорону громадського порядку, забезпечувати дотримання вимог протипожежної безпеки, правил безпеки під час купання, туристичних походів, інших масових заходів.

2015-2017 роки

Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту, відділ освіти, кримінальна міліція у справах дітей
3.5.Здійснювати заходи щодо розвитку мережі оздоровчих закладів і постійного збільшення кількості дітей, охоплених організованими формами відпочинку та оздоровлення. Організувати роботу не менш одного стаціонарного дитячого оздоровчого закладу та табору праці та відпочинку

2015-2017 роки

Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту, відділ освіти, кримінальна міліція у справах дітей

ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ Міністерства фінансів України

29.12.2002 № 1098

(у редакції наказу Міністерства

фінансів України від 12.12.2011р.

ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ/розпорядчий

документ

_________________________________

(найменування головного розпорядника
_________________________________

             коштів державного бюджету)

і наказ Міністерства фінансів

"___" ____________ № _____  

Паспорт

бюджетної програми «Відпочинку та оздоровлення

дітей Роздільнянського району на період 2015-2017 років»


1.  090000 Управління праці та соціального захисту населення
(КПКВК ДБ) (найменування головного розпорядника) 
                   


2. 091101 _Роздільнянський районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді
(КПКВКДБ) (найменування відповідального виконавця) 


3. 091108 «Районна програма з виконання «Відпочинку та оздоровлення дітей Роздільнянського району на період 20153-2017 років»
(КПКВК ДБ) (найменування бюджетної програми) 

                

4. Обсяг бюджетних призначень/бюджетних асигнувань: 574 тис. гривень, у тому числі із загального фонду –574 тис. гривень

5. Підстави для виконання бюджетної програми:

Вимоги Конвенції ООН «Про відпочинок та оздоровлення дітей Роздільнянського району на період 2012-2014 років», Закон України «Про відпочинок та оздоровлення дітей», Програми відпочинку та оздоровлення дітей Одеської області на 2014-2017 роки, затвердженої рішенням Одеської обласної ради від 21 лютого 2014 року № 1025-VІ, пункту 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування».

Рішення районної ради від «_____» № ___________, якою затверджена програма «Про відпочинок та оздоровлення дітей району на період 2015-2017 років».
6. Мета бюджетної програми: Реалізація права кожної дитини на оздоровлення та відпочинок шляхом запровадження комплексу спеціальних заходів соціального, виховного, медичного, гігієнічного, спортивного характеру, спрямованих на поліпшення та зміцнення стану здоров'я дітей, організацію їх змістовного відпочинку.

7. Завдання бюджетної програми: 
№ з/п 

Завдання 
1.  

Збереження, розвиток та ефективне використання мережі дитячих оздоровчих закладів для:

 • забезпечення до 2017 року оздоровлення в дитячих оздоровчих закладах не менш як 50 відсотків дітей шкільного віку;

 • забезпечення до 2017 року оздоровлення всіх дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування;

забезпечення до 2017 року оздоровлення не менш як 70 відсотків дітей із малозабезпечених, багатодітних та неповних сімей8. Напрями використання бюджетних коштів: 


№ з/п

  Напрями використання бюджетних коштів 

Загальний фонд 

Спеціальний фонд 

Разом 

тис. гривень 

1

Забезпечити закупку путівок для оздоровлення дітей соціально-незахищених категорій району

534,0
534,0

2

Витрати на підвіз дітей соціально-незахищених категорій до оздоровчих закладів району та області.

40,0
40

Всього 

574

  

574


9. Перелік державних цільових програм, що виконуються у складі бюджетної програми: 

Код державної цільової програми

Назва державної цільової програми

Загальний фонд

Спеціальний фонд

Разом

10. Результативні показники бюджетної програми: № з/п 

Показники  затрат

Одиниця виміру 

Джерело інформації 

Загальний фонд 

Спеціальний фонд 

Разом 
1


  

  

  
1

Витрати на підвіз дітей соціально-незахищених категорій до оздоровчих закладів району та області.

тис. грн.

звіт

40,0
40,0
2

Витрати на придбання путівок до оздоровчих таборів відпочинку області

тис. грн.

звіт

534,0
574,02

якість продукту2.1.

Кількість путівок

120
534.0


2.2.

Кількість рейсів щодо підвозу дітей

6
40,0
Т.в.о.начальника відділу у справах сім’ї, молоді та спорту районної державної адміністрації

 
 
___________________
(підпис)

 
В.І.Трачук 
(іціали та прізвище)

_______________________________
   (найменування головного розпорядника
   коштів державного бюджету)

ПОГОДЖЕНО: 

Начальник фінансового управління районної державної адміністрації

 
___________________
(підпис)

 
Н.П.Приходько
(ініціали та прізвище)


Програма відпочинку та оздоровлення дітей Роздільнянського району

на період 2015-2017 років
Загальні положення

Визначення понять
Відпочинкова зміна – період перебування дитини в дитячому оздоровчому закладі оздоровлення та відпочинку не менше 14 днів;

Оздоровча зміна – період перебування дитини в дитячому оздоровчому закладі оздоровлення та відпочинку не менше 21 дня, протягом якого дитина отримує послуги з оздоровлення та відпочинку;

Профільна зміна (туристична, спортивна, додаткової освіти:

Юних біологів, математиків, екологів тощо) – період перебування дитини в дитячому оздоровчому закладі оздоровлення та відпочинку, протягом якого дитина крім послуг з оздоровлення та відпочинку отримує комплекс послуг, спрямованих на розвиток певних здібностей та інтересів;

Тематична зміна – оздоровча або відпочинкова зміна, протягом якого дитина крім послуг з оздоровлення та відпочинку отримує комплекс додаткових послуг, спрямованих на розвиток її здібностей та інтересів за напрямами позашкільної освіти, фізичної культури та спорту, соціальної реабілітації, соціального захисту тощо за спеціально. програмою;

Відпочинок – комплекс спеціальних заходів соціального, виховного, медичного, гігієнічного, спортивного характеру, що забезпечують організацію дозвілля дітей, відновлення фізичних і психічних функцій дитячого організму, сприяють розвитку духовності та соціальної активності дітей, що здійснюються в дитячому закладі оздоровлення та відпочинку протягом відпочинкової зміни;

оздоровлення - комплекс спеціальних заходів соціального, виховного, медичного, гігієнічного, спортивного характеру, спрямованих на поліпшення та зміцнення фізичного і психічного стану здоров’я дітей, що здійснюються в дитячому закладі оздоровлення та відпочинку протягом оздоровчої зміни;

дитячий заклад оздоровлення та відпочинку – постійно або тимчасово діючий, спеціально організований або пристосований заклад, призначений для оздоровлення, відпочинку, розвитку дітей, що має визначене місце розташування, матеріально-технічну базу, кадрове забезпечення та технології для надання послуг з оздоровлення та відпочинку дітей відповідно до державних соціальних стандартів надання послуг з оздоровлення та відпочинку;

державні соціальні стандарти оздоровлення та відпочинку дітей – встановлені законами, іншими нормативно-правовими актами соціальні норми і нормативи або їх комплекс, на базі яких визначаються рівні основних державних соціальних гарантій щодо забезпечення необхідними послугами з оздоровлення та відпочинку дітей;

діти, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки: діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування; діти-інваліди; діти, потерпілі від наслідків Чорнобильської катастрофи; діти, батьки яких загинули від нещасних випадків на виробництві або під час виконання службових обов’язків; діти з багатодітних та малозабезпечених сімей; талановиті та обдаровані діти (переможці міжнародних, всеукраїнських, обласних олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад, відмінники навчання, лідери дитячих громадських організацій), бездоглядні та безпритульні діти; діти, що постраждали внаслідок стихійного лиха, техногенних аварій, катастроф; діти працівників агропромислового комплексу та соціальної сфери села;

діти, які потребують особливих умов для оздоровлення, - діти, з особливими фізичними та психічними потребами, які не можуть перебувати в закладах оздоровлення та відпочинку самостійно, потребують індивідуального догляду та створення спеціальних умов;

послуги з оздоровлення – комплекс спеціальних заходів соціального, виховного, медичного, гігієнічного, спортивного характеру, що надаються дитячим закладом оздоровлення та відпочинку і спрямовані на відновлення та поліпшення фізичного і психічного стану здоров’я дітей;

відпочинкові послуги – заходи, спрямовані на організацію дозвілля дітей з отримання періоду активного та пасивного відпочинку, організацію раціонального харчування та забезпечення відповідними до вимог умовами проживання.

Мета і основні завдання

Метою програми є створення сприятливих умов для якісного відпочинку та оздоровлення.
Фінансове забезпечення Програми
Видатки, пов’язані з відпочинком та оздоровленням дітей, здійснюється за рахунок виділених в установленому порядку коштів з обласного та місцевих бюджетів, коштів підприємств, установ, організацій, професійних спілок. Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, коштів, передбачених на оздоровлення дітей, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, а також добровільних внесків юридичних і фізичних осіб та інших джерел, не заборонених законодавством.
Прогнозовані результати виконання Програми
Виконання програми дасть змогу:

Збільшити кількість дітей, охоплених організованими формами відпочинку та оздоровлення, зокрема:

 • дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування;

 • дітей-інвалідів;

 • дітей, які постраждали внаслідок катастрофи на Чорнобильській АЕС;

 • дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей;

 • дітей з девіантною поведінкою;

 • дітей, працівників органів внутрішніх справ, які загинули під час виконання службових обов’язків;

 • дітей, які перебувають на диспансерному обліку;

 • талановитих та обдарованих дітей;

 • дітей військовослужбовців, які загинули під час виконання службових обов’язків; зміцнити матеріально-технічну базу діючих оздоровчих закладів для дітей:

 • за медичними показниками;

 • інвалідів;

 • за інтересами;

 • соціально-незахищених категорій;

- які потребують особливих умов виховання;

 • урізноманітнити та підвищити якість оздоровчих послуг;

 • підвищити контроль за організацією оздоровлення та відпочинку;

 • забезпечити високий рівень фахової підготовки працівників оздоровчих закладів;

підвищити рівень науково-методичного та інформаційного забезпечення.
Для виконання Програми необхідно здійснити такі заходи:


1.Організаційна робота щодо створення умов для оздоровлення дітей
1. Щорічно приймати участь в регіональних селекторних нарадах, семінарах та тренінгах з питань підготовки до оздоровчої кампанії і підбиття підсумків її роботи.


2015-2017 роки

Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту, відділ освіти, відділ культури, ЦРЛ, управління праці та соціального захисту населення


2. Здійснювати заходи щодо розвитку мережі оздоровчих закладів і постійного збільшення кількості дітей, охоплених організованими формами відпочинку та оздоровлення. Організувати роботу не менш одного стаціонарного дитячого оздоровчого закладу та табору праці та відпочинку.


2015-2017 роки

Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту, відділ освіти, служба у справах дітей


3. Визначити в районі один стаціонарний оздоровчий заклад з метою забезпечення та оздоровлення дітей соціально-незахищених категорій.


2015-2017 рокиВідділ у справах сім’ї, молоді та спорту, відділ освіти


4. Приймати участь в щорічному обласному огляді-конкурсі на кращий район щодо організації оздоровлення дітей.


2015-2017 роки

Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту, відділ освіти


5. Запровадити в районі огляд-конкурс на кращий дитячий оздоровчий табір.


2015-2017 роки

Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту, відділ освіти


6. Вживати заходів щодо створення умов для забезпечення повної безпеки дітей і учнівської молоді під час перевезень до місць відпочинку та перебування в оздоровчих закладах, трудових загонах молоді. Забезпечувати супровід медичними працівниками організованих груп дітей до місць відпочинку та оздоровлення і у зворотному напрямку.


2015-2017 роки

Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту, відділ освіти, ЦРЛ


7. Здійснювати безкоштовне медичне обстеження працівників, які направляються на роботу в дитячі оздоровчі заклади.
2015-2017 рокиЦРЛ


8. Організовувати в дитячих оздоровчих закладах належну охорону громадського порядку, забезпечувати дотримання вимог протипожежної безпеки, правил безпеки під час купання, туристичних походів, інших масових заходів.


2015-2017 роки

Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту, відділ освіти, кримінальна міліція у справах дітей


2.Забезпечення повноцінного та змістовного оздоровлення дітей
1.Забезпечити першочергове оздоровлення дітей пільгових категорій, стовідсоткове оздоровлення дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування.


2015-2017 роки

Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту, відділ освіти, управління праці та соціального захисту населення


2. З метою творчого розвитку талановитих та обдарованих дітей, а також дітей, схильних до правопорушень, та із соціально-незахищених категорій населення, направляти їх на оздоровлення в тематичні зміни.


2015-2017 роки

Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту, відділ освіти, служба у справах дітей


3. Організувати під час літнього оздоровлення для дітей святкові, спортивні заходи, безкоштовне відвідування музею для дітей соціально-незахищених категорій.


2015-2017 роки

Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту, відділ культури


4.Організувати на базі оздоровчих таборів роботу виїзних консультативних пунктів, центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді з метою надання консультацій, психолого-педагогічної, інформаційної, соціально-медичної допомоги дітям і молоді, пропаганди здорового способу життя та попередження негативних проявів у підлітковому та молодіжному середовищі.


2015-2017 роки

Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту, відділ освіти, ЦСССДМ, ЦРЛ


5.Приймати участь в обласному щорічному дитячому мистецькому фестивалі «Білий парус», фестивалі творчості дітей-інвалідів, вихованців шкіл-інтернатів «Повір у себе».


2015-2017 роки

Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту, відділ освіти, відділ культури


3.Кадрове забезпечення
1.Сприяти цільовій підготовці та перепідготовці кадрів для роботи в галузі організації оздоровлення та відпочинку дітей та учнівської молоді.
2015-2017 роки Відділ освіти, управління праці та

соціального захисту населення


4.Методичне забезпечення
1.Забезпечити організаційну роботу з надання шевської допомоги дитячим оздоровчим таборам, установами культури і мистецтв, спортивними товариствами у проведенні культурно-масових і спортивних заходів, гурткової роботи.


2015-2017 роки

Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту, відділ культури


2.Розробити положення про проведення районного огляду-конкурсу на кращу організацію оздоровлення та відпочинку дітей в оздоровчих таборах.


2015-2017 роки

Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту


5.Фінансування та матеріально-технічне забезпечення
1.При розробленні проекту бюджету в району на поточний рік передбачати в ньому витрати на оздоровлення протягом року дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей-інвалідів, дітей, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, дітей, військовослужбовців і працівників органів внутрішніх справ, які загинули під час виконання службових обов’язків.


2015-2017 роки

Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту, відділ освіти, управління праці та соціального захисту населення


6.Інформаційне забезпечення
1.Створити систему інформаційного забезпечення організації оздоровлення та відпочинку дітей, учнівської молоді. Організувати видавництво інформаційних бюлетенів з досвіду організації оздоровлення дітей, учнівської молоді.


2015-2017 роки

Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту, відділ освіти, редакція районної газети «Вперед», місцеве радіомовленняСхожі:

Програма «Відпочинку та оздоровлення дітей в Роздільнянському районі на період 2015-2017 років» iconРозпорядження голови обласної державної адміністрації від 27 травня 2015 року №310-од «Про організацію літнього оздоровлення та відпочинку дітей у 2015 році» та з метою забезпечення у 2015 році оздоровлення та відпочинку дітей,
«Про організацію літнього оздоровлення та відпочинку дітей у 2015 році» та з метою забезпечення у 2015 році оздоровлення та відпочинку...
Програма «Відпочинку та оздоровлення дітей в Роздільнянському районі на період 2015-2017 років» iconРозпорядження голови обласної державної адміністрації від 27 травня 2015 року №310-од "Про організацію літнього оздоровлення та відпочинку дітей у 2015 році",
Про організацію літнього оздоровлення та відпочинку дітей у 2015 році”, з метою забезпечення у 2015 році оздоровлення та відпочинку...
Програма «Відпочинку та оздоровлення дітей в Роздільнянському районі на період 2015-2017 років» iconРозпорядження голови райдержадміністрації 23. 01. 2014 №19 „Про районну програму оздоровлення та відпочинку дітей і розвитку мережі дитячих закладів оздоровлення та відпочинку на 2014-2017 роки,
На виконання розпорядження голови райдержадміністрації 23. 01. 2014 №19 „Про районну програму оздоровлення та відпочинку дітей і...
Програма «Відпочинку та оздоровлення дітей в Роздільнянському районі на період 2015-2017 років» iconРішення від 06 червня 2013 року №277 смт Підволочиськ Про районну цільову соціальну програму оздоровлення та відпочинку дітей на період до 2015 року
Затвердити районну цільову соціальну програму оздоровлення та відпочинку дітей на період до 2015 року
Програма «Відпочинку та оздоровлення дітей в Роздільнянському районі на період 2015-2017 років» iconРозпорядження голови обласної державної адміністрації від 28 квітня 2014 року №137-од „Про дислокацію дитячих закладів оздоровлення та відпочинку області на літній період 2014 року
З метою забезпечення ефективного оздоровлення та повноцінного відпочинку дітей у літній період 2015 року
Програма «Відпочинку та оздоровлення дітей в Роздільнянському районі на період 2015-2017 років» iconРозпорядження голови районної державної адміністрації 27. 12. 2013 №431 заходи з підготовки та організації літнього оздоровлення та відпочинку дітей у 2014 році
При формуванні місцевих бюджетів внести пропозиції щодо достатнього фінансування оздоровлення та відпочинку дітей шкільного віку,...
Програма «Відпочинку та оздоровлення дітей в Роздільнянському районі на період 2015-2017 років» iconРозпорядження 27 січня 2015 року Львів №29/0/5-15 Україна Про затвердження типової форми акту перевірки готовності до відкриття дитячого закладу оздоровлення та відпочинку (дитячого закладу санаторного типу)
«Про оздоровлення та відпочинок дітей», з метою належної організації оздоровлення та відпочинку дітей у Львівській області, збереження...
Програма «Відпочинку та оздоровлення дітей в Роздільнянському районі на період 2015-2017 років» iconІнформація про підсумки оздоровлення та відпочинку в Іваничівському районі влітку 2015 року
«Про організацію літнього відпочинку та оздоровлення дітей навчальних закладів Іваничівського району влітку 2015 року» від 08. 05....
Програма «Відпочинку та оздоровлення дітей в Роздільнянському районі на період 2015-2017 років» iconРозпорядження голови районної державної адміністрації від "25" жовтня 2013 року селище Гусятин №362-од
Концепції Державної цільової соціальної програми оздоровлення та відпочинку дітей на період до 2015 року, з метою організації виконання...
Програма «Відпочинку та оздоровлення дітей в Роздільнянському районі на період 2015-2017 років» iconПро організацію оздоровлення та відпочинку дітей І молоді району у 2014 році Відповідно до постанови Верховної Ради України від 05 листопада 2013р. №678-vii «Про рекомендації парламентських слухань з питань оздоровлення та відпочинку дітей та молоді»
Затвердити заходи щодо організації літнього оздоровлення та відпочинку дітей у 2014 році (далі – Заходи), що додаються
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©govuadocs.com.ua 2000-2015
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи