Рішення про місцеві податки І збори з 2013 року icon

Рішення про місцеві податки І збори з 2013 рокуНазваРішення про місцеві податки І збори з 2013 року
Дата конвертації19.03.2013
Розмір58.29 Kb.
ТипРішення
джерело
УКРАЇНА

НАГІРНЕНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

РЕНІЙСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ


ПРОЕКТ РІШЕННЯ


Про місцеві податки і збори з 2013 року


Керуючись п.24, т.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», згідно р.1 ст.7, 10 Податкового Кодексу України, Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності, Нагірненська сільська рада


ВИРІШИЛА:


 1. Затвердити на території села Нагірне перелік місцевих податків та зборів, визначених в п.2 цього рішення.
 1. Встановити наступні місцеві податки:

- єдиний податок;

- податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки;

- збір за впровадження деяких видів підприємницької діяльності.


 1. Затвердити ставки єдиного податку для фізичних осіб, суб’єктів малого підприємництва на території Нагірненської сільської ради з 2013 року (додаток №1).
 1. Затвердити ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (додаток № 2).
 1. Затвердити ставки за провадження деяких видів підприємницької діяльності (додаток №3).
 1. Оприлюднити даний проект рішення на офіційному сайті Ренійської районної державної адміністрації у мережі Інтернет у відповідності із законодавством України у сфері державної регуляторної політики.
 1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на бюджетну постійну комісію Нагірненської сільської ради.Сільський голова М.М. Проданов


Додаток №1

до проекту рішення

Нагірненської сільської ради

від «____»___________року

№________________


Єдиний податок для фізичних осіб, суб’єктів малого підприємництва на території Нагірненської сільської ради


1. Встановити з 01.01.2013 року на території села Нагірне наступні ставки єдиного податку для фізичних осіб підприємців:


1.1 для першої групи платників єдиного податку у розмірі:

 • 8 % розміру мінімальної заробітної плати на всі види діяльності, які дозволені для даної групи платників єдиного податку.


^ 1.2 для другої групи платників єдиного податку у розмірі:

 • 15 % розміру мінімальної заробітної плати на всі види діяльності, які дозволені для даної групи платників єдиного податку.


2. Ставки єдиного податку встановлюються у відсотках (фіксовані ставки) до розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на перше січня (звітного) року, у зв’язку з чим розмір єдиного податку буде мінятися у відповідності зі змінами розміру заробітної плати станом на перше січня податкового ( звітного) року і діють з урахуванням обмежень видів економічної діяльності згідно ст. 291.5 Податкового Кодексу України.


Секретар Нагірненської сільської ради Н.П. Корнєй


Додаток №2

до проекту рішення

Нагірненської сільської ради

від «____»___________року

№________________


^ Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки

на території с.Нагірне


 1. Платники податку

Платниками податку є фізичні та юридичні особи, в тому числі нерезиденти, які є власниками об’єктів житлової нерухомості.


 1. Об’єкт оподаткування

Об’єктом оподаткування є об’єкт житлової нерухомості


 1. ^ База оподаткування

Базою оподаткування є житлова площа об’єкта житлової нерухомості. База оподаткування , які перебувають у власності фізичних осіб, обчислюються органом державної податкової служби на підставі даних Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, що безоплатно надаються органами державної реєстрації прав на нерухоме майно. База оподаткування об’єктів житлової нерухомості, що перебувають у власності юридичних осіб обчислюються такими особами самостійно, виходячи з житлової площі об’єкта оподаткування на підставі документів, що підтверджують право власності на такий об’єкт. У разі наявності платника податку кількох об’єктів оподаткування база оподаткування обчислюється окремо за кожним з таких об’єктів.


 1. ^ Ставки податку

Ставки податку встановлюються сільською радою в таких розмірах за 1 кв.м. житлової площі об’єкта житлової нерухомості:

 • для квартир, житлова площа яких не перевищує 240 кв.м., та житлових будинків, житлова площа котрих не перевищує 500 кв.м. в розмірі 0,1 % від мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного року;

 • для квартир, житлова площа яких перевищує 240 кв.м, та житлових будинків, житлова площа котрих перевищує 500 кв. метрів, в розмірі 2,7 % від мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного року.
 1. ^ Порядок обчислення суми податку

Обчислення суми податку з об’єктів житлової нерухомості, які знаходяться у власності фізичних осіб, проводиться органом державної податкової служби за місцезнаходженням об’єкта житлової нерухомості.

Податкове повідомлення – рішення про суму податку, що підлягає сплаті, та платіжні реквізити надсилаються органами державної податкової служби платникам за місцезнаходженням об’єкта житлової нерухомості до 1 липня звітного року за встановленою формою.


 1. Строки сплати податку

Податкове зобов’язання за звітний рік з податку сплачується:

 • фізичними особами – протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення – рішення;

 • юридичними особами – авансовими внесками щокварталу до 30 числа місяця, що наступає за звітним кварталом, які відображаються в річній податковій декларації.


Секретар Нагірненської сільської ради Н.П. Корнєй

Додаток №3

до проекту рішення

Нагірненської сільської ради

від «____»___________року

№________________


Збір за провадження деяких видів підприємницької діяльності на території с.Нагірне

з 01.01.2013 року


 1. Платники податку

Платниками збору є суб’єкти господарювання (юридичні та фізичні особи – підприємці), їх відокремлені підрозділи, які отримують в установленому порядку торгові патенти та провадять такі види підприємницької діяльності:

 • торгівельна діяльність у пунктах продажу товарів;

 • діяльність з надання платних побутових послуг за переліком, визначених Кабінетом Міністрів України;

 • торгівля валютними цінностями у пунктах обміну іноземної валюти;

 • діяльність у сфері розваг ( крім проведення державних грошових лотерей).
 1. Ставка збору

  1. Ставка збору за провадження торговельної діяльності (крім провадження торговельної нафтопродуктами, скрапленим та стиснутим газом із застосуванням пістолетних паливно-роздавальних колонок на стаціонарних, малогабаритних і пересувних автозаправних станціях, заправних пунктах) та діяльності з надання платних послуг встановлюється у місяць в межах території села Нагірне в розмірі 0,1 % від мінімальної заробітної плати.

  2. Ставка збору за провадження торговельної діяльності нафтопродуктами, скрапленим та стиснутим газом із застосуванням пістолетних паливно-роздавальних колонок на стаціонарних, малогабаритних і пересувних автозаправних станціях, заправних пунктах встановлюється в розмірі 0,08 % від мінімальної заробітної плати.

  3. Ставка збору за здійснення торгівлі валютними цінностями на календарний місяць становить 1,2 % розміру мінімальної заробітної плати.

  4. Ставка збору за здійснення діяльності у сфері розваг на квартал становить:

 • для використання грального автомата – розмір мінімальної заробітної плати;

 • для використання столів для більярда - розмір мінімальної заробітної плати за кожний стіл для більярда;

 • для проведення інших платних розважальних ігор – розмір мінімальної заробітної плати за кожне окреме гральне місце.

  1. Ставка збору за провадження торговельної діяльності із придбанням пільгового торговельного патенту встановлюється в розмірі 0,05% розміру мінімальної заробітної плати щорічно.

  2. Ставка збору за провадження торговельної діяльності із придбанням короткотермінового патенту за один день становить 0,02 % розміру мінімальної заробітної плати.

 1. ^ Порядок та строки сплати збору

За провадження торговельної діяльності з придбанням короткотермінового торговельного патенту – не пізніше як за один календарний день до початку провадження такої діяльності (крім торговельної діяльності з придбання короткотермінового торгового патенту), діяльності з надання платних послуг, здійснення торгівлі валютними цінностями – щомісяця не пізніше 15 числа, який передує звітному місяцю.

За здійснення діяльності у сфері розваг – щоквартально не пізніше 15 числа місяця, який передує звітному кварталу.


Секретар Нагірненської сільської ради Н.П. КорнєйСхожі:

Рішення про місцеві податки І збори з 2013 року iconВизначення та аналізування проблеми, яку передбачається розв'язати шляхом державного регулювання господарських відносин, а також оцінка важливості цієї проблеми
Діючі місцеві податки та збори діють на підставі рішення Терпіннівської сільської ради від 18. 12. 2007 року за №08 «Про місцеві...
Рішення про місцеві податки І збори з 2013 року iconРішення 12 сесія 5 скликання 20. 11. 2007 р. №3 Про місцеві податки та збори на 2008 рік. На підставі ст. 18 Декрету Кабінету Міністрів України
Від 20. 05. 1993 р. “ Про місцеві податки та збори” ст. 17 Заколну України, ст. 77/97
Рішення про місцеві податки І збори з 2013 року iconРішення 12 сесія 5 скликання 20. 11. 2007 р. №3 Про місцеві податки та збори на 2008 рік. На підставі ст. 18 Декрету Кабінету Міністрів України
Від 20. 05. 1993 р. “ Про місцеві податки та збори” ст. 17 Заколну України, ст. 77/97
Рішення про місцеві податки І збори з 2013 року iconРішення про затвердження Положення про місцеві податки та збори на території міста Южне в новій редакції Відповідно ст. 12, ст. 266-268 розділу ХІІ «Місцеві податки та збори»
Закону України від 21. 05. 1997 р. №280/97-вр “Про місцеве самоврядування в Україні”, Южненська міська рада
Рішення про місцеві податки І збори з 2013 року iconРішення від 23. 06. 2005 року Про місцеві податки та збори
Україні», Про Державний бюджет України на відповідний період, Указом Президента України «Про упорядкування механізму сплати ринкового...
Рішення про місцеві податки І збори з 2013 року iconЯкі місцеві податки та збори передбачені в Податковому кодексі?
Відповідь: Статтею 10 Податкового кодексу передбачено наступні місцеві податки та збори, а саме
Рішення про місцеві податки І збори з 2013 року iconРішення 5 січня 2012 року №7 Х11 сесія шостого скликання. Про місцеві податки І збори с. Антонівка
Кабінету Міністрів “ Про місцеві податки і збори” від 20. 05. 93 року №56-93, Указу Президента України “ Про впорядкування механізму...
Рішення про місцеві податки І збори з 2013 року iconЧи повинне іноземне підприємство подавати розрахунок комунального податку та сплачувати його? Відповідь: Статтею 21 Декрету Кабінету Міністрів України від 20. 05. 1993р. №56-93 „Про місцеві податки І збори”
Ту Міністрів України від 20. 05. 1993р. №56-93 „Про місцеві податки І збори” визначено, що іноземні юридичні особи та громадяни сплачують...
Рішення про місцеві податки І збори з 2013 року iconРішення 19 січня 2009 року №14 Про місцеві податки та збори
Згідно п. 24 частини 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України від 23. 03. 1996 №98/96-вр „...
Рішення про місцеві податки І збори з 2013 року iconРішення про місцеві податки І збори
Красноокнянської селищної ради на 2012 рік та внесення змін до рішення селищної ради від 6 січня 2011 року №28-уі “Про місцеві податки...
Рішення про місцеві податки І збори з 2013 року iconРішення №20 від 13 січня 2011 р с. Раделичі Про місцеві податки та збори
Розділу ХІІ “Місцеві податки І збори” Податкового Кодексу України та на виконання Закону України «Про прискорений перегляд регуляторних...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©govuadocs.com.ua 2000-2014
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи

Разработка сайта — Веб студия Адаманов