Детальна структура, склад і формат реквізитів та атрибутів електронних перевізних документів icon

Детальна структура, склад і формат реквізитів та атрибутів електронних перевізних документівНазваДетальна структура, склад і формат реквізитів та атрибутів електронних перевізних документів
Сторінка1/20
Дата конвертації03.02.2016
Розмір3.36 Mb.
ТипДокументи
скачать >>>
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   20
1. /struktura_EDO_v1_4 - Ц_Т ТМСофт ЦЮ 31-03-14.doc
2. /Наказ УЗ Формат ЕПД 12-05-14 - ЦЮ.doc
Детальна структура, склад і формат реквізитів та атрибутів електронних перевізних документів
Про затвердження та введення в дію Детальної структури, складу

ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ УкрзалізниціДетальна структура, склад і формат реквізитів та

атрибутів електронних перевізних документів 1. Загальні положення

Цей документ визначає детальну структуру, склад і формат реквізитів та атрибутів електронного перевізного документа (ЕПД).

Документ розроблено відповідно до:

 • Закону України «Про електронні документи та електронний документообіг»;

 • Порядку застосування електронного перевізного документа під час перевезення вантажів залізничним транспортом, затвердженого наказу Міністерства транспорту та зв’язку України від 01.11.2010 № 800, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 18.04.2011за № 478/19216;

 • Примірного формату електронного перевізного документа, що застосовується під час перевезення вантажів залізничним транспортом у внутрішньому сполученні, затвердженого наказом Міністерства інфраструктури України від 22.04.2011 №61 (далі – Примірний формат).

Відповідно до Закону України "Про електронні документи та електронний документообіг" «Електронний документ» - документ, інформація в якому зафіксована у вигляді електронних даних, включаючи обов'язкові реквізити документа.

Відповідно до наказу Міністерства транспорту та зв’язку України від 01.11.2010 №800 «Електронний перевізний документи» – сукупність електронних документів, в яких зафіксована інформація у вигляді електронних даних, включаючи обов'язкові реквізити документа.

В залежності від етапу перевезення вантажів визначаються такі ЕПД:

 • що передаються вантажовідправником;

 • прийняті до перевезення;

 • що зазнали змін під час прямування вантажу;

 • що прибули на станцію призначення;

 • що передаються вантажоодержувачем;

 • розкредитовані ЕПД;

 • отримані від інозалізниці;

 • оброблені по входу на УЗ;

 • оброблені по виходу з УЗ.

На всіх етапах перевезення вантажів передбачається можливість додавання до ЕПД нових електронних документів, які містять в собі попередні ЕПД та інформацію про їх зміни. В таких випадках, особа, що створює нові електронні документи, повинна їх засвідчити електронним цифровим підписом (далі ЕЦП).

Електронні документи складаються з електронних даних та ЕЦП. Електроні дані надаються в тегу document data. Склад електронних даних наведено нижче. ЕЦП у вигляді base64 строки надається в тегу signature.

Структура, склад атрибутів та типи даних ЕПД наведені в Додатку 1.

Відповідність атрибутів ЕПД до граф бланків перевізних документів наведено у Додатку 2.

 1. Електронні дані при створенні ЕПД

Під час створення нових ЕПД електроні дані містять тег OTPR з простору імен, що відповідає відповідному етапу перевезення. Відповідність етапів перевезення та просторів імен наведена в Таблиці 1.

ЕПД

Простір імен

ЕПД, що передаються вантажовідправником

uz:rwc:document:project:1.4

ЕПД, що прийняті до перевезення

uz:rwc:document:accepted:1.4

ЕПД, що зазнали змін під час прямування вантажу

uz:rwc:document:resend:1.4

ЕПД, що прибули на станцію призначення

uz:rwc:document:arrived:1.4

ЕПД, що передаються вантажоодержувачем

uz:rwc:document:reviewed:1.4

Розкредитовані ЕПД

uz:rwc:document:uncredited:1.4

ЕПД, отримані від інозалізниці

uz:rwc:document:foreign:1.4

ЕПД, оброблені по входу на УЗ

uz:rwc:document:entered:1.4

ЕПД, оброблені по виходу з УЗ

uz:rwc:document:exited:1.4

Таблиця 1. Відповідність етапів перевезення та просторів імен

Схеми, що визначають формати тегів OTPR у відповідних просторах імен, наведені в Додатку 3.

Наприклад, ЕПД, що передаються вантажовідправником, мають вигляд:AAAAAAA=3. Електронні дані під час внесення змін до існуючих ЕПД
Кожний пакет змін оформлюється як тег insert (додавання нового тегу), update (додавання або редагування значень атрибутів існуючих тегів) або delete (видалення існуючих тегів, або їх атрибутів). Всі пакети змін об'єднуються у тег changes.

Видалення існуючого тегу оформляється у вигляді тегу delete, в атрибуті target якого вказується шлях до тегу, що має бути видаленим. Якщо видаленими мають бути лише деякі атрибути, до тегу delete вкладається тег з відповідним найменуванням, який містить атрибути та їх значення, що мають бути видалені.

Внесення змін до існуючого тегу оформляється у вигляді тегу update, в атрибуті target якого вказується шлях до тегу, до якого мають бути внесені зміни. До тегу update вкладається тег з відповідним найменуванням, що містить атрибути (нові, або такі, що потребують змін) та їх нові значення.

Додавання нового тегу оформляється у вигляді тегу insert, в атрибуті target якого вказується шлях до нового тегу. До тегу insert вкладається тег з відповідним найменуванням, що містить всі атрибути та вкладені теги.

Шляхом до тегу є перелік найменувань тегів починаючи з OTPR, з символом “/” в якості роздільника. Для визначення конкретного тегу серед однойменних використовується його порядковий номер, що вказується у квадратних дужках.

Наприклад, якщо оригінальний документ має вигляд:
num='12345678'>


зміни до нього можуть мати вигляд


В результаті застосування таких змін дані документа набудуть вигляду, еквівалентного до:
num='12345678' send_time='11.11.2011 11:11'>

 1. Перетворення електронних даних ЕПД у послідовність байт для накладання або перевірки ЕЦП


Для формування послідовності байт для накладення або перевірки ЕЦП електроні дані необхідно:

 • представити у вигляді xml документа, структура якого описана у Додатку 1;

 • отриманий xml документ привести до канонічної форми;

 • документ в канонічній формі перетворити в масив байт з використанням кодування utf 8 в нормальній формі (http://www.w3.org/TR/charmod-norm/).

Процедура приведення xml-документа до канонічної форми має відповідати специфікації вимог консорціуму w3c (http://www.w3.org/TR/xml-c14n). Крім того xml документ в канонічній формі не може містити вузли таких типів:

 • коментар;

 • декларація DOCTYPE;

 • декларації DTD;

 • пролог ();

 • текстові вузли, що складаються виключно з пробільних символів. До пробільних символів відносяться символи:

 • пробіл (код 32);

 • символ завершення строки (код 10);

 • символ табуляції (код 9).

5. Зміни формату ЕПД версії 1.4 відносно версії 1.2


Формат ЕПД версії 1.4 відрізняється від версії 1.2 розширеним переліком ЕПД та наявністю змін у тегах ACTS, PEREADR_OLD, JOINT.

Додані нові ЕПД:

 • отримані від інозалізниці — формуються та підписуються автоматично програмними засобами УЗ при отриманні електронних даних перевізного документа з ЕЦП від сусідньої країни;

 • оброблені по входу на УЗ — підписуються працівником УЗ прикордонної передавальної станції при виконанні операцій по прийому перевізного документа з-за кордону;

 • оброблені по виходу з УЗ — підписуються працівником УЗ прикордонної передавальної станції при виконанні операцій по здачі перевізного документа за кордон.

Видалено теги: FROM_TO_LOC, PEREADR_OLD, STN_OTPR, STN_NAZN, READR_CLIENT, READR_INFO.

Зміни у тегу OTPR: видалено атрибути admin_nazn, admin_otpr, esr_name_nazn, esr_name_nazn_real, esr_nazn, esr_nazn_real, esr_otpr, esr_otpr_real, esr_otpr_per, name_otpr_per, name_esr_otpr_real, date_otpr_real, nom_doc_per, ser_doc_per. Видалено тег JOINT. Додано атрибути: vmd_nom_declar, vmd_nom_custom, vmd_year_declar, vmd_date_declar.

Зміни у тегу ACTS: додані атрибути stn_name_akt, admin_akt, oper_date, responsible_person, type, та перейменовано атрибут esr_akt на stn_akt.

Зміни у тегу OTPRDP: видалено атрибути esr_name_otpr, esr_otpr, ser_doc, nom_doc, додано атрибути: doc_lang, stn_otpr, stn_name_otpr, admin_otpr, nom_osn_doc, ser_osn_doc. Додано тег OTPRDP_LOC.

Зміни у тегах PAY, PAY_V, PAY_K: додано атрибути currency, date, stn;

Зміни у тегу TEXT: видалено атрибут name_esr_otpr_real, name_esr_otpr.

Додано новий тег ROUTE (до тега OTPR), який містить нові тегі ROUTE_LOC, JOINT, JOINT_LOC, PEREADR_INFO.
Начальник Головного управління

інформаційних технологій С.А. Аглотков


  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   20Схожі:

Детальна структура, склад і формат реквізитів та атрибутів електронних перевізних документів iconДетальна структура, склад І формат реквізитів та атрибутів електронної відомості плати ф. Гу-46 та гу 46а версії 0

Детальна структура, склад і формат реквізитів та атрибутів електронних перевізних документів iconДетальна структура, склад І формат реквізитів та атрибутів електронної накопичувальної картки фду-92 версії 0

Детальна структура, склад і формат реквізитів та атрибутів електронних перевізних документів iconДетальна структура, склад І формат реквізитів та атрибутів електронної пам’ятки про подавання / забирання вагонів ф. Гу-45 версії 0

Детальна структура, склад і формат реквізитів та атрибутів електронних перевізних документів iconПовний цикл формування і обробки електронних перевізних документів

Детальна структура, склад і формат реквізитів та атрибутів електронних перевізних документів iconПро затвердження Детальних структур, складу і форматів реквізитів та атрибутів електронних
На виконання наказу Міністерства інфраструктури України від 16. 11. 2012 №690 «Про затвердження Порядку застосування електронного...
Детальна структура, склад і формат реквізитів та атрибутів електронних перевізних документів iconПорядок підключення Агентів електронного продажу проїзних/ перевізних документів до автоматизованої системи з оформлення проїзних/перевізних документів через електронні канали обслуговування дп «гіоц укрзалізниці»
Загальні положення
Детальна структура, склад і формат реквізитів та атрибутів електронних перевізних документів icon{ Документ втратив чинність на підставі Наказу Міністерства інфраструктури
...
Детальна структура, склад і формат реквізитів та атрибутів електронних перевізних документів icon{ Документ втратив чинність на підставі Наказу Міністерства інфраструктури
...
Детальна структура, склад і формат реквізитів та атрибутів електронних перевізних документів iconРекомендація № r (2003) 15 Комітету Міністрів Ради Європи державам-членам щодо архівації електронних документів у правовому секторі
Т систем змушує збільшувати використання електронних документів у правовому секторі
Детальна структура, склад і формат реквізитів та атрибутів електронних перевізних документів iconРекомендація Rec (2003) 15 Комітету Міністрів Ради Європи державам-членам щодо архівації електронних документів у правовому секторі
Т систем змушує збільшувати використання електронних документів у правовому секторі
Детальна структура, склад і формат реквізитів та атрибутів електронних перевізних документів iconІнструкція щодо формування пакетів звітних документів за допомогою пз по формуванню податкової звітності в електронному вигляді
Відповідно до наказу "Про затвердження формату (стандарту) електронного документа звітності платників податків", починаючи із листопада...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©govuadocs.com.ua 2000-2015
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи