Рішення від 5 червня 2012 р. №260 м. Стаханов Про організацію проведення безоплатних капітальних ремонтів власних будинків (квартир) осіб, що мають право на таку пільгу, створення відповідної комісії та затвердження Положення про неї icon

Рішення від 5 червня 2012 р. №260 м. Стаханов Про організацію проведення безоплатних капітальних ремонтів власних будинків (квартир) осіб, що мають право на таку пільгу, створення відповідної комісії та затвердження Положення про неїНазваРішення від 5 червня 2012 р. №260 м. Стаханов Про організацію проведення безоплатних капітальних ремонтів власних будинків (квартир) осіб, що мають право на таку пільгу, створення відповідної комісії та затвердження Положення про неї
Дата конвертації02.09.2012
Розмір78.12 Kb.
ТипРішення
джерело
СТАХАНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ


РІШЕННЯ


від 5 червня 2012 р. № 260 м.Стаханов


Про організацію проведення безоплатних капітальних ремонтів власних будинків (квартир) осіб, що мають право на таку пільгу, створення відповідної комісії та затвердження Положення про неї


Згідно Порядку проведення безоплатного капітального ремонту власних житлових будинків і квартир осіб, що мають право на таку пільгу, затвердженого Постановою КМУ № 565 від 20.05.2009, виконавчий комітет Стахановської міської ради

ВИРІШИВ:1. Створити комісію для визначення видів та обсягів робіт з капітального ремонту жилих будинків (квартир) осіб, що мають право на таку пільгу, у складі:


^ Голова комісії:

Куницька Л.О. – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради – начальник фінансового управління


Заступник голови комісії:

Яровий Ю.О. – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради


^ Секретар комісії:

Лашина В.В. – головний спеціаліст відділу персоніфікованого обліку пільгової категорії громадян УПСЗН


Члени комісії:


Лаушкіна Н.В. – в.о. начальника житлового відділу УЖКГ міської ради

Караманешта А.В. – заступник начальника бюджетного відділу фінансового управління міської ради

Луковська І.В. – начальник КП «СБТІ»

Мартиненко Л.І. – голова ради ветеранів (за згодою)

Представник державної архітектурно-будівельної інспекції (за згодою)

Представник підрядно-будівельної організації


2. Затвердити Положення про комісію по визначенню видів і обсягів робіт по капітальному ремонту житлових будинків (квартир) осіб, що мають право на таку пільгу. (Додаток 1).


3. Відділу капітального будівництва Стахановської міської ради (Шангарьов О.Р.) виконувати перевірку проектно-кошторисної документації, технічний нагляд та прийом актів – прийняття форми КБ-3; КБ-2В.


4. Управлінню праці та соціального захисту населення Стахановської міської ради (Павлік С.В.) укласти, в установленому порядку, з відділом капітального будівництва Стахановської міської ради договори на здійснення технічного нагляду за виконанням капітального ремонту особам, які мають право на таку пільгу.


5. Рішення виконкому міської ради № 174 від 16.05.2006 та № 623 від 16.11.2011 вважати такими, що втратили чинність.


6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради – начальника фінансового управління Куницьку Л.О.


^ Міський голова Ю.В.Борісов


Додаток № 1

до рішення виконкому

від 5 червня 2012 р. № 260


ПОЛОЖЕННЯ

про комісію по визначенню видів і обсягів робіт по капітальному ремонту жилих будинків (квартир) інвалідів війни, осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, членів сімей загиблих військовослужбовців та прирівняних до них осіб


1.Загальні положення

  1. 1.1. Склад комісії по визначенню видів і обсягів робіт з капітального ремонту жилих будинків (квартир) інвалідів війни, осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, членів сімей загиблих військовослужбовців та прирівняних до них осіб (надалі – Комісія), Положення про неї створюється рішенням виконавчого комітету Стахановської міської ради.

1.2. Комісія у своїй діяльності керується Конституцією України, Законами України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», «Про жертви нацистських переслідувань», «Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні», постановою Кабінету Міністрів України від 20.05.2009 р. № 565 «Про затвердження Порядку проведення безоплатного капітального ремонту власних житлових будинків і квартир осіб, що мають право на таку пільгу, а також першочерговий поточний ремонт житлових будинків і квартир осіб, які мають на це право», іншими чинними нормативно-правовими актами України, які регулюють відносини в даній сфері, Наказом Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства від 10.08.2004р. № 150., а також цим Положенням.

  1. 1.3. Голова, заступник голови та члени комісії несуть персональну відповідальність за виконання покладених на комісію завдань, виконують обов’язки, покладені на комісію відповідно до цього Положення. Голова комісії здійснює керівництво, контроль за діяльністю членів комісії.

1.4. Комісія в процесі виконання покладних на неї завдань взаємодіє зі структурними підрозділами виконкому та іншими виконавчими органами ради, а також підприємствами, установами, організаціями незалежно від форм власності.


^ 2.Порядок роботи комісії.

  1. 2.1. Право та періодичність проведення безоплатного капітального ремонту визначається управлінням праці та соціального захисту населення за місцем постійного проживання і реєстрації особи, що має право на пільги, але не частіше одного разу на 10 років.

  2. 2.2. Управління праці та соціального захисту населення після отримання заяви від пільговика направляє матеріали на розгляд комісії по визначенню видів і обсягів робіт з метою їх визначення.

  3. 2.3. Рішення про проведення безоплатного капітального ремонту приймається комісією у місячний строк після подання до УПСЗН заяви особою, що має право на таку пільгу, на підставі результатів обстеження комісією будинку (квартири).

  4. 2.4. Обстеження проводиться у присутності особи, яка подала заяву. Види і обсяги робіт визначаються комісією у присутності представника підрядної організації без врахування робіт, пов’язаних з підвищенням благоустрою житла.

  5. 2.5. Кошторисний розрахунок і вартість безоплатного капітального ремонту затверджуються рішенням виконкому Стахановської міської ради.

2.6. Комісія приймає рішення про виконання в межах вартості безоплатного капітального ремонту одного чи кількох видів робіт, визначених за результатами обстеження.

  1. 2.7. Комісія скликається на засідання при виникненні спірних питань, які пов’язані з проведенням ремонту.

  2. 2.8. Комісія правомочна проводити засідання при наявності 2/3 членів від загального складу комісії.

2.9. Рішення вважається прийнятим, якщо за нього проголосувало не менш 50% від кількісного складу комісії.

2.10. При рівному розподілі голосів вирішальним є голос голови комісії.

2.11. Хід проведення засідань комісії по визначенню видів і обсягів робіт з капітального ремонту відображається у протоколі, ведення якого здійснює секретар комісії.

^ 3. Права та обов’язки членів комісії.


3.1. Голова комісії – заступник міського голови:

- здійснює керівництво та контроль за діяльністю членів комісії;

- приймає участь у засіданнях комісії по визначенню видів і обсягів робіт з капітального ремонту;

3.2. Співголова комісії – заступник міського голови:

- у разі відсутності голови комісії здійснює керівництво та контроль за діяльністю членів комісії - приймає участь у засіданнях комісії по визначенню видів і обсягів робіт з капітального ремонту;

3.3. Секретар комісії–головний спеціаліст відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій населення УПСЗН:

- приймає участь у засіданні комісії;

- визначає право особи на проведення безоплатного капітального ремонту, яка звернулася із заявою до УПСЗН, відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 20.05.2009 р. № 565;

- приймає від особи, яка має право на пільгу, документи, необхідні для проведення безоплатного капітального ремонту;

- веде облік осіб, які звернулися до УПСЗН з заявами про проведення безоплатного капітального ремонту;

- повідомляє членів комісії та виконавця робіт з безоплатного капітального ремонту шляхом направлення телефонограм про необхідність обстеження квартири (будинку) з метою прийняття рішення про проведення (чи не проведення) безоплатного капітального ремонту;

- готує проект рішення виконкому Стахановської міської ради про затвердження кошторисного розрахунку і вартості безоплатного капітального ремонту.

3.4. Члени комісії:

3.4.1. Заступник начальника УЖКГ:

- приймає участь у засіданнях комісії;

- під час обстеження квартири (будинку) визначає види та обсяги робіт, які необхідно виконати, з урахуванням строку проведення останнього капітального ремонту та виходячи з переліку основних робіт, які передбачені у додатках 3 і 4 постанови Кабінету Міністрів України від 20.05.2009 р. № 565, орієнтовної тривалості ефективної експлуатації елементів будинку, квартири, визначеної правилами утримання житлових будинків та при будинкових територій, а також Наказом Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства від 10.08.2004р. № 150.

3.4.2. Заступник начальника бюджетного відділу фінансового управління міської ради:

- приймає участь у засіданнях комісії;

- під час обстеження квартири (будинку) визначає види та обсяги робіт, які необхідно виконати, з урахуванням строку проведення останнього капітального ремонту та виходячи з переліку основних робіт, які передбачені у додатках 3 і 4 постанови Кабінету Міністрів України від 20.05.2009 р. № 565, орієнтовної тривалості ефективної експлуатації елементів будинку, квартири, визначеної правилами утримання житлових будинків та при будинкових територій, а також Наказом Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства від 10.08.2004р. № 150.

3.4.3. Начальник КП «СБТІ» :

- приймає участь у засіданнях комісії;

- під час обстеження квартири (будинку) визначає види та обсяги робіт, які необхідно виконати, з урахуванням строку проведення останнього капітального ремонту та виходячи з переліку основних робіт, які передбачені у додатках 3 і 4 постанови Кабінету Міністрів України від 20.05.2009 р. № 565, орієнтовної тривалості ефективної експлуатації елементів будинку, квартири, визначеної правилами утримання житлових будинків та при будинкових територій, а також Наказом Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства від 10.08.2004р. № 150.

3.4.4. Голова ради ветеранів ( за згодою):

- приймає участь у засіданнях комісії по визначенню видів і обсягів робіт з капітального ремонту;

-. під час обстеження квартири (будинку) визначає види та обсяги робіт, які необхідно виконати, з урахуванням строку проведення останнього капітального ремонту та виходячи з переліку основних робіт, які передбачені у додатках 3 і 4 постанови Кабінету Міністрів України від 20.05.2009 р. № 565, орієнтовної тривалості ефективної експлуатації елементів будинку, квартири, визначеної правилами утримання житлових будинків та при будинкових територій, а також Наказом Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства від 10.08.2004р. № 150.

3.4.5. Представник підрядно-будівельної організації.

3.5. У ході виконання покладених на членів комісії цим Положенням функцій та обов’язків, вони мають право:

- вимагати у підрядної організації необхідну інформацію та документацію щодо обсягів, видів та строків виконаних робіт, тощо;

- при виникненні питань, які потребують додаткового вирішення всім складом комісії по визначенню видів і обсягів робіт з капітального ремонту скликати на засідання всіх членів комісії.

3.6. Комісія у повному складі зобов’язана:

- здійснювати свою діяльність відповідно до цього Положення та постанови Кабінету Міністрів України від 20.05.2009 р. № 565 «Про затвердження Порядку проведення безоплатного капітального ремонту власних житлових будинків і квартир осіб, що мають право на таку пільгу, а також першочерговий поточний ремонт житлових будинків і квартир осіб, які мають на це право».Схожі:

Рішення від 5 червня 2012 р. №260 м. Стаханов Про організацію проведення безоплатних капітальних ремонтів власних будинків (квартир) осіб, що мають право на таку пільгу, створення відповідної комісії та затвердження Положення про неї iconІнформаційна картка адміністративної послуги проведення безоплатного капітального ремонту власних будинків І квартир осіб, що мають право на таку пільгу
Дження райдержадміністрації від 30. 07. 2009 №217 «Про створення районної комісія з питань здійснення безоплатного капітального ремонту...
Рішення від 5 червня 2012 р. №260 м. Стаханов Про організацію проведення безоплатних капітальних ремонтів власних будинків (квартир) осіб, що мають право на таку пільгу, створення відповідної комісії та затвердження Положення про неї iconПро затвердження складу комісії по вирішенню питання щодо проведення безоплатного капітального ремонту власних житлових будинків і квартир осіб, що мають право на таку пільгу
«Про затвердження Порядку проведення безоплатного капітального ремонту власних житлових будинків і квартир осіб, що мають право на...
Рішення від 5 червня 2012 р. №260 м. Стаханов Про організацію проведення безоплатних капітальних ремонтів власних будинків (квартир) осіб, що мають право на таку пільгу, створення відповідної комісії та затвердження Положення про неї iconРішення 09. 02. 2012 м. Кременчук №21 Про внесення змін до Положення про порядок проведення безоплатного капітального ремонту власних житлових будинків І квартир осіб, що мають право на таку пільгу
Абінету Міністрів України «Про внесення змін до Порядку проведення безоплатного капітального ремонту власних житлових будинків і...
Рішення від 5 червня 2012 р. №260 м. Стаханов Про організацію проведення безоплатних капітальних ремонтів власних будинків (квартир) осіб, що мають право на таку пільгу, створення відповідної комісії та затвердження Положення про неї iconРозпорядження 13 липня 2011 р. №297 Про склад комісії Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації з питань проведення безплатного капітального ремонту власних житлових будинків І квартир
«Про затвердження Порядку проведення безоплатного капітального ремонту власних житлових будинків і квартир осіб, що мають право на...
Рішення від 5 червня 2012 р. №260 м. Стаханов Про організацію проведення безоплатних капітальних ремонтів власних будинків (квартир) осіб, що мають право на таку пільгу, створення відповідної комісії та затвердження Положення про неї iconПро затвердження Положення про комісію з проведення безоплатного капітального ремонту житлових будинків (квартир) інвалідів війни, осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, членів сімей загиблих військовослужбовців та прирівняних до них осіб
Кабінету Міністрів України від 20. 05. 2009 р. №565 „Про затвердження Порядку проведення безоплатного капітального ремонту власних...
Рішення від 5 червня 2012 р. №260 м. Стаханов Про організацію проведення безоплатних капітальних ремонтів власних будинків (квартир) осіб, що мають право на таку пільгу, створення відповідної комісії та затвердження Положення про неї iconПро затвердження Порядку проведення безоплатного капітального ремонту власних житлових будинків І квартир осіб, що мають право на таку пільгу, а також першочерговий поточний ремонт житлових будинків І квартир осіб,
Затвердити Порядок проведення безоплатного капітального ремонту власних житлових будинків І квартир осіб, що мають право
Рішення від 5 червня 2012 р. №260 м. Стаханов Про організацію проведення безоплатних капітальних ремонтів власних будинків (квартир) осіб, що мають право на таку пільгу, створення відповідної комісії та затвердження Положення про неї iconПро затвердження Порядку проведення безоплатного капітального ремонту власних житлових будинків І квартир осіб, що мають право на таку пільгу, а також першочерговий поточний ремонт житлових будинків І квартир осіб,
Затвердити Порядок проведення безоплатного капітального ремонту власних житлових будинків І квартир осіб, що мають право
Рішення від 5 червня 2012 р. №260 м. Стаханов Про організацію проведення безоплатних капітальних ремонтів власних будинків (квартир) осіб, що мають право на таку пільгу, створення відповідної комісії та затвердження Положення про неї iconРозпорядження 13 липня 2011 р. №297 Про склад комісії Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації з питань проведення
«Про затвердження Порядку проведення безоплатного капітального ремонту власних житлових будинків І квартир осіб, що мають право на...
Рішення від 5 червня 2012 р. №260 м. Стаханов Про організацію проведення безоплатних капітальних ремонтів власних будинків (квартир) осіб, що мають право на таку пільгу, створення відповідної комісії та затвердження Положення про неї iconКраснопільська районна державна адміністрація сумської області розпорядження голови районної державної адміністрації 26. 01. 2012 смт Краснопілля №35 Про склад комісії з проведення безоплатного капітального ремонту житлових будинків
Кабінету Міністрів України від 20. 05. 2009 р. №565 „Про затвердження Порядку проведення безоплатного капітального ремонту власних...
Рішення від 5 червня 2012 р. №260 м. Стаханов Про організацію проведення безоплатних капітальних ремонтів власних будинків (квартир) осіб, що мають право на таку пільгу, створення відповідної комісії та затвердження Положення про неї iconПро затвердження зведених кошторисних розрахунків на проведення безоплатного капітального ремонту житлових будинків особам, які мають право на таку пільгу
Шосткинської районної державної адміністрації від 20 вересня 2011 року №571 «Про порядок проведення безоплатного капітального ремонту...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©govuadocs.com.ua 2000-2014
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи

Разработка сайта — Веб студия Адаманов