Розпорядження голови обласної державної адміністрації від 12 лютого 2016 року №67-од «Про відзначення в області 100-річчя подій Української революції 1917-1921 років», icon

Розпорядження голови обласної державної адміністрації від 12 лютого 2016 року №67-од «Про відзначення в області 100-річчя подій Української революції 1917-1921 років»,НазваРозпорядження голови обласної державної адміністрації від 12 лютого 2016 року №67-од «Про відзначення в області 100-річчя подій Української революції 1917-1921 років»,
Дата конвертації13.05.2016
Розмір92.45 Kb.
ТипРозпорядження
скачать >>>УКРАЇНА

МОНАСТИРИСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ


ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ


ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

від 22 лютого 2016 року м. Монастириська № 58 - од

Про відзначення в районі 100-річчя подій

Української революції 1917-1921 років
На виконання Указу Президента України від 22 січня 2016 року №17/2016 „Про заходи з відзначення 100-річчя подій Української революції 1917-1921 років”, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 12 лютого 2016 року № 67-од «Про відзначення в області 100-річчя подій Української революції 1917-1921 років», з метою вшанування традицій боротьби за незалежність і соборність України та військової звитяги захисників рідної землі, творців національної державності:

1. Утворити організаційний комітет з підготовки та відзначення в районі 100-річчя подій Української революції 1917-1921 років у складі згідно з додатком.

2. Затвердити заходи з підготовки та відзначення в районі 100-річчя подій Української революції 1917-1921 років (далі - заходи), що додаються.

3. Структурним підрозділам районної державної адміністрації, виконавчим комітетам місцевих рад забезпечити виконання заходів, затверджених цим розпорядженням та про проведену роботу інформувати сектор з суспільно-політичних питань та інформаційної діяльності апарату районної державної адміністрації щороку до 23 листопада упродовж 2017-2021 років.

4. Сектору з суспільно-політичних питань та інформаційної діяльності апарату районної державної адміністрації забезпечити координацію роботи та узагальнення матеріалів і про виконання розпорядження інформувати відділ комунікацій з громадськістю обласної державної адміністрації та районну державну адміністрацію щороку до 25 листопада упродовж 2017-2021 років.

5. Контроль за виконанням розпорядження доручити першому заступникові голови районної державної адміністрації ДРОНЮ П.Я.
Голова районної

державної адміністрації М.Ю.ПАВЛІК

Додаток

до розпорядження голови

районної державної адміністрації

22.02.2016 № 58 - од
СКЛАД

організаційного комітету з підготовки та відзначення в районі

100-річчя подій Української революції 1917-1921 років


ДРОНЬ

Павло Ярославович


-


перший заступник голови районної державної адміністрації, голова організаційного комітетуБАГІРОВА

Надія Володимирівна-

начальник відділу культури, туризму, національностей та релігій районної державної адміністрації, заступник голови організаційного комітету


КОРИТКО

Михайло Леонович-

завідувач сектору з суспільно політичних питань та інформаційної діяльності апарату районної державної адміністрації, секретар організаційного комітету


Члени організаційного комітету


ГЛАДИШ

Андрій Степанович
ГНАТІВ

Володимир Іванович


-


-

заступник Монастириського міського голови (за згодою)
ветеран пластового руху 40-50 р.р. ХХ століття


ГЛЕМБІЦЬКИЙ

Василь Васильович


-

завідувач сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи апарату районної державної адміністрації


ГОЛОВКО

Василь Миколайович

-

голова громадської ради при районній державній адміністра-ції (за згодою)


ЗАЛЕЦЬКА

Галина Федорівна


-

редактор районного радіомовлення (за згодою)

КОСМОВСЬКА

Іванна Володимирівна


-

редактор районної газети «Вісті Придністров’я» (за згодою)

КРАЙНЯК

Василь Володимирович


-

учасник антитерористичної операції (за згодою)

ПАВЕЛЬЧАК

Зіновія Теофілівна
ПАНЬКІВ

Марко Богданович

ЯНЧЕЦЬКИЙ

Сергій Петрович


МАДРИГА

Тетяна Дмитрівна-

-


-

-

начальник відділу освіти районної державної адміністрації
директор Монастириської дитячо-юнацької спортивної школи (за згодою)
військовий комісар Монастириського районного військового комісаріату(за згодою)
методист районного методичного кабінету (за згодою)


Керівник апарату районної

державної адміністрації Л.А.РАФАЛЮК
М.Л.Коритко

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження голови районної державної адміністрації

22. 02.2016 № 58 - од
ЗАХОДИ

з підготовки та відзначення в районі 100-річчя подій Української революції 1917-1921 років
1. Організувати проведення в місті Монастириська та населених пунктах району культурно-мистецьких заходів та покладання квітів до пам’ятників, пам’ятних знаків і місць поховань видатних діячів Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки, борців за незалежність України на початку XX століття, з нагоди 100-річчя подій Української революції 1917-1921 років та вшанування пам’яті її учасників, у рамках відзначення Дня Соборності України, Дня незалежності України, Дня захисника України, Дня Західноукраїнської Народної Республіки за участю представників органів місцевої виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та об’єднань громадян.
Відділ культури, туризму, національностей та релігій районної державної адміністрації, сектор з суспільно - політичних питань та інформаційної діяльності апарату районної державної адміністрації, виконавчі комітети місцевих рад.
Упродовж 2017 - 2021 років.
2. Провести у районному шаховому клубі «Два офіцери» тематичний захід «Українізація російської армії 1917-1919 років. Роль українського офіцерства у становленні Армії УНР».
Відділи освіти, культури, туризму, національностей та релігій районної державні адміністрації.
Упродовж 2017 - 2021 років.
3. Провести у навчальних закладах та закладах культури району тематичні інформаційні, навчально-виховні заходи, спрямовані на донесення інформації про події Української революції 1917-1921 років, виховання патріотизму у громадян, учнівської молоді, інтересу до історії України, забезпечити висвітлення тем: «Перший зимовий похід Армії УНР», «Повстанський рух в Україні», «Холодноярська республіка», «Отамани Чорного лісу» та інше.

Відділи освіти, культури, туризму, національностей та релігій районної державні адміністрації, виконавчі комітети місцевих рад.
Упродовж 2017 - 2021 років.
4. Оформити тематичні виставки, експозиції у бібліотеках, музеях, навчальних закладах району до пам’ятних дат в рамках відзначення 100-річчя подій Української революції 1917-1921 років з метою проведення просвітницької діяльності серед учнів шкіл, працівників державних установ, жителів району про події національного державотворення на початку XX століття.

Відділи культури, туризму, національностей та релігій, освіти районної державної адміністрації; виконавчі комітети місцевих рад.
Упродовж 2017 - 2021 років.
5. Сприяти реалізації ініціатив громадськості, спрямованих на збереження та відновлення національної пам’яті, популяризацію української історії та культури, консолідацію суспільства.
Відділи освіти, культури, туризму, національностей та релігій, сектор у справах сім’ї, молоді та спорту районної державної адміністрації, сектор з суспільно-політичних питань та інформаційної діяльності апарату районної державної адміністрації, виконавчі комітети місцевих рад.
Упродовж 2017 - 2021 років.
6. Забезпечити висвітлення у місцевих засобах масової інформації заходів із відзначення 100-річчя подій Української революції 1917-1921 років, організувати цикл тематичних радіопередач, присвячених історичним подіям початку XX століття в Україні, їх ролі для відновлення Україною незалежності у 1991 році.

Сектор з суспільно-політичних питань та інформаційної діяльності апарату районної державної адміністрації, редакції районної газети «Вісті Придністров’я» і радіомовлення.

Упродовж 2017 - 2021 років.
7. Забезпечити всебічне сприяння науковим, краєзнавчим дослідженням з історії українського державотворення та українського визвольного руху на початку XX століття, їх популяризації.
Відділи освіти, культури, туризму, національностей та релігій районної державної адміністрації, виконавчі комітети місцевих рад.

Упродовж 2017 - 2021 років.
8. Забезпечити упорядкування пам’ятників, пам’ятних знаків та місць поховань видатних діячів українського державотворення, борців за незалежність України у XX столітті та наведення благоустрою прилеглих територій.

Відділ культури, туризму, національностей та релігій, сектор архітектури, містобудування та будівництва районної державної адміністрації, виконавчі комітети місцевих рад .
Упродовж 2017 - 2021 років.
9. Вжити заходів щодо увічнення пам’яті про звитяги українських військових доби Української революції 1917-1921 років, зокрема встановлення пам’ятників, пам’ятних знаків, меморіальних дощок, упорядкування поховань загиблих воїнів українських збройних формувань, учасників Української революції, відповідного найменування/перейменування вулиць, навчальних закладів, проведення заходів військово-патріотичного характеру із залученням учасників антитерористичної операції, представників громадських об’єднань, які займаються військово-історичною реконструкцією.

Відділи культури, туризму, національностей та релігій, освіти, сектори архітектури, містобудування та будівництва, у справах сім’ї, молоді та спорту районної державної адміністрації, взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи апарату районної державної адміністрації, районний військовий комісаріат, виконавчі комітети місцевих рад.
Упродовж 2017 - 2021 років.
10. Організувати роботу щодо розміщення на правах соціальної реклами відповідної інформації з нагоди відзначення 100-річчя подій Української революції 1917-1921 років.

Сектор з суспільно-політичних питань та інформаційної діяльності апарату районної державної адміністрації, виконавчі комітети місцевих рад.
Упродовж 2017 - 2021 років.
11. Вжити заходів із забезпечення громадського порядку та безпеки громадян під час проведення заходів із відзначення 100-річчя подій Української революції 1917-1921 років.
Сектор взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи апарату районної державної адміністрації, районне відділення поліції Теребовлянського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Тернопільській області, виконавчі комітети місцевих рад.
Упродовж 2017 - 2021 років.

Керівник апарату

районної державної адміністрації Л.А.РАФАЛЮК
М.Л.КориткоСхожі:

Розпорядження голови обласної державної адміністрації від 12 лютого 2016 року №67-од «Про відзначення в області 100-річчя подій Української революції 1917-1921 років», iconРозпорядження голови обласної державної адміністрації від 12 лютого 2016 року №67-од «Про відзначення в області 100-річчя подій Української революції 1917-1921 років»,
Затвердити заходи з підготовки та відзначення в районі 100-річчя подій Української революції 1917-1921 років, що додаються
Розпорядження голови обласної державної адміністрації від 12 лютого 2016 року №67-од «Про відзначення в області 100-річчя подій Української революції 1917-1921 років», iconУказ президента україни №17/2016 Про заходи з відзначення 100-річчя подій Української революції 1917 – 1921 років
Західноукраїнської Народної Республіки, їх значення для відновлення Україною незалежності у 1991 році, утвердження історичної єдності...
Розпорядження голови обласної державної адміністрації від 12 лютого 2016 року №67-од «Про відзначення в області 100-річчя подій Української революції 1917-1921 років», iconРозпорядження голови районної державної адміністрації від 19 лютого 2016 року м. Заліщики №87-од Про відзначення в районі
Української революції 1917-1921 років, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 12 лютого 2016 року №67-од з даного...
Розпорядження голови обласної державної адміністрації від 12 лютого 2016 року №67-од «Про відзначення в області 100-річчя подій Української революції 1917-1921 років», iconРозпорядження голови районної державної адміністрації від 19 лютого 2015 року смт Підволочиськ №50-од Про відзначення в районі
Верховної Ради України від 14 січня 2015 року №105-viii „Про відзначення 200-річчя з дня народження Михайла Вербицького”, розпорядження...
Розпорядження голови обласної державної адміністрації від 12 лютого 2016 року №67-од «Про відзначення в області 100-річчя подій Української революції 1917-1921 років», iconРозпорядження голови районної державної адміністрації від 01 квітня 2015 року м. Монастириська №96-од Про відзначення в районі
Шептицького», розпорядження голови обласної державної адміністрації від 20 березня 2015 року №152-од «Про відзначення в області 150-річчя...
Розпорядження голови обласної державної адміністрації від 12 лютого 2016 року №67-од «Про відзначення в області 100-річчя подій Української революції 1917-1921 років», iconРозпорядження голови обласної державної адміністрації від 08 лютого 2014 року №43-од «Про відзначення в області 200-річчя від дня народження Т.
«Про відзначення в області 200-річчя від дня народження Т. Г. Шевченка», з метою належного відзначення в районі 200-річчя від дня...
Розпорядження голови обласної державної адміністрації від 12 лютого 2016 року №67-од «Про відзначення в області 100-річчя подій Української революції 1917-1921 років», iconРозпорядження голови районної державної адміністрації від 18. 04. 2011 року м. Шумськ №158 Про відзначення в районі
«Про відзначення 150-річчя від дня смерті та дня перепоховання Тараса Григоровича Шевченка» та розпорядження голови обласної державної...
Розпорядження голови обласної державної адміністрації від 12 лютого 2016 року №67-од «Про відзначення в області 100-річчя подій Української революції 1917-1921 років», iconРозпорядження голови районної державної адміністрації від 03 березня 2015 року смт Підволочиськ №96-од
Шептицького”, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 20 березня 2015 року №152-од «Про відзначення в області 150-річчя...
Розпорядження голови обласної державної адміністрації від 12 лютого 2016 року №67-од «Про відзначення в області 100-річчя подій Української революції 1917-1921 років», iconРозпорядження голови обласної державної адміністрації від 20 березня 2015 року №152-од «Про відзначення в області 150-річчя з дня народження митрополита Української Греко-Католицької Церкви Андрея Шептицького»,
Про відзначення в районі 150-річчя з дня народження митрополита Української Греко-Католицької Церкви Андрея Шептицького
Розпорядження голови обласної державної адміністрації від 12 лютого 2016 року №67-од «Про відзначення в області 100-річчя подій Української революції 1917-1921 років», iconРозпорядження голови районної державної адміністрації від 17 лютого 2015 року селище Гусятин №45-од Про відзначення в районі
України від 14 січня 2015 року №105-viii „Про відзначення 200-річчя з дня народження Михайла Вербицького”, розпорядження голови обласної...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©govuadocs.com.ua 2000-2015
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи