Розпорядження від „08 червня 2015 року м. Збараж №166-од/8-од Про створення районного ресурсного центру громад Збаразького району icon

Розпорядження від „08 червня 2015 року м. Збараж №166-од/8-од Про створення районного ресурсного центру громад Збаразького районуНазваРозпорядження від „08 червня 2015 року м. Збараж №166-од/8-од Про створення районного ресурсного центру громад Збаразького району
Дата конвертації09.05.2016
Розмір242.52 Kb.
ТипРозпорядження
скачать >>>
Збара


ЗБАРАЗЬКА РАЙОННА ЗБАРАЗЬКА РАЙОННА

ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯвід „08” червня 2015 року м. Збараж № 166-од/8-од

Про створення районного ресурсного

центру громад Збаразького району

З метою створення сприятливого середовища для сталого соціально-економічного розвитку на місцевому рівні шляхом самоорганізації та соціальної активізації громад, розроблення та впровадження невеликих за обсягом громадських ініціатив на території району, на виконання угоди про партнерство від 01.12.2014 між представником Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй та Збаразькою районною державною адміністрацією і Збаразькою районною радою, відповідно до статей 6, 39 Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, пункту 2 статті 10 та підпункту 15 пункту 6 статті 55 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”:
1. Утворити районний ресурсний центр громад Збаразького району у складі згідно з додатком 1.

2. Затвердити положення про районний ресурсний центр громад Збаразького району згідно з додатком 2.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови районної державної адміністрації згідно з розподілом обов’язків.
Голова районної державної Голова районної ради

адміністрації

А.Я.КАЧКА О.М.КОНДРАЦЬКИЙ

2


Додаток 1
до розпорядження голови

районної державної адміністрації

та голови районної ради

від „08” червня 2015 року № 166-од/8-од


СКЛАД

районного ресурсного центру громад Збаразького району


ТОКАР

Роман Михайлович

-

заст. начальника відділу економічного розвитку та інфраструктури районної державної адміністрації, керівник районного ресурсного центру громад Збаразького району


Члени центру:


КУКУРІНА

Алла Олегівна

-

головний спеціаліст організаційного відділу виконавчого апарату районної ради

ТЕМЧЕНЮК

Тетяна Євгенівна

-

головний спеціаліст відділу економічного розвитку та інфраструктури районної державної адміністрації


Керівник апарату

районної державної адміністрації
П.В.ЖИТКО


Керуючий справами виконавчого апарату районної ради
П.В.ВИЖГА
Додаток 2
до розпорядження голови

районної державної адміністрації

та голови районної ради

від „08” червня 2015 року № 166-од/8-од


ПОЛОЖЕННЯ

про районний ресурсний центр громад Збаразького району


 1. Загальні положення


1. Районний ресурсний центр громад Збаразького району (далі за текстом РЦГ) є добровільно організована структура при районній державній адміністрації та районній раді, яка формується із представників Збаразької райдержадміністрації та Збаразької районної ради.

2. РЦГ виконує функції секретаріату Форуму місцевого розвитку Збаразького району.

3. Для досягнення своєї мети та завдань районний РЦГ взаємодіє з обласною державною адміністрацією, обласною радою з іншими громадськими та благодійними об’єднаннями, фондами, підприємствами та організаціями різних форм власності, обласним ресурсним центром громад.

4. Місце знаходження РЦГ:

- відділ економічного розвитку та інфраструктури районної державної адміністрації.

5. Адреса РЦГ:

- 47302, Тернопільська обл., м.Збараж, м-н І.Франка,1.

6) Керівник та члени РЦГ – призначаються спільним розпорядженням голови районної державної адміністрації та голови районної ради.


 1. Мета районного ресурсного центру


1. Створення умов для реалізації принципів сталого розвитку в районі та більш активному залученню усіх верств населення, представників установ, організацій та бізнес структур до процесу управління та діалогу з органами місцевої влади, виробленню прозорих та ефективних механізмів планування та залучення ресурсів на місцевому рівні.


 1. Завдання районного ресурсного центру


1. Планування, координування, впровадження та моніторинг діяльності організацій громад на районному рівні.

2. Забезпечення підтримки (технічної, фінансової та адміністративної) місцевих громад для реалізації їх ініціатив.

3. Консультування місцевих громад з питань створення та функціонування організацій громад та впровадження громадських ініціатив.

2
4. Проведення тренінгів, семінарів, навчань для організацій громад і представників органів влади.

5. Надання підтримки у проведенні засідань Форуму місцевого розвитку.

6. Забезпечення місцевого розвитку орієнтовного на громаду на районному рівні.

7. Зв'язок з іншими донорськими організаціями та організаціями громад.

8. Слугування в якості бази для обміну досвідом в реалізації проектів ПРООН та інших проектів міжнародної технічної допомоги.

9. Визначення проблем та можливостей, пов’язаних із впровадженням стратегії місцевого розвитку.

10. Дослідження варіантів політики щодо просування спільного врядування та громадсько-приватного партнерства для покращення якості життя людей в районі.

11. Лобіювання серед різних дійових осіб на місцевому /обласному/ національному рівнях наболілих питань для визначення спільних варіантів стратегії.

12. Вдосконалення шляхів організації та реєстрації об’єднань громадян.

13. Вдосконалення планів залучення технічних та фінансових ресурсів для реалізації ініціатив громади.


 1. Повноваження районного ресурсного центру


Районний ресурсний центр в межах своїх повноважень:

1. Представляє інтереси жителів району з питань місцевого розвитку, реалізації проектів ПРООН, інших проектів місцевого розвитку в райдержадміністрації, районній, міській, та сільських радах.

2. Сприяє дотриманню положень Конституції та законів України, реалізації актів Президента України й органів виконавчої влади, рішень районної, міської та сільських рад, розпоряджень голови райдержадміністрації, голови районної ради, міського та сільських голів, рекомендацій ПРООН щодо питань місцевого розвитку.

3. Розробляє пропозиції для покращення законодавчих і регуляторних умов реалізації спільних проектів з місцевого розвитку.

4. Вносить у встановленому порядку пропозиції до проектів програм соціально-економічного розвитку району та проектів районного бюджету з питань місцевого розвитку та представляє їх на обласному і, за необхідності, національному рівнях.


 1. Статус районного ресурсного центру


1. Районний ресурсний центр є дорадчим органом при райдержадміністрації та районній раді, який організований з метою створення умов для реалізації принципів місцевого розвитку.

2. Зміни та доповнення до даного Положення вносяться районною державною адміністрацією та районною радою.

3


 1. Матеріально-технічне забезпечення районного ресурсного центру


Матеріально-технічне забезпечення діяльності районного ресурсного центру здійснюється в межах асигнувань, виділених для забезпечення життєдіяльності райдержадміністрації і районної ради, а також за рахунок районних та регіональних програм в рамках міжнародних проектів та програм міжнародної технічної допомоги.Керівник апарату

районної державної адміністрації
П.В.ЖИТКО


Керуючий справами виконавчого апарату районної ради
П.В.ВИЖГА


ЗБАРАЗЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ТРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯвід „15” червня 2015 року м. Збараж № 176-од
Про проект програми функціонування районного ресурсного центру громад Збаразького району щодо реалізації в районі спільного Проекту ЄС/ПРООН “Місцевий розвиток, орієнтований на громаду ” - ІІІ на 2014 - 2017 роки”
З метою створення умов для реалізації принципів сталого розвитку в районі та більш активного залучення усіх верств населення, представників установ, організацій та бізнес структур до процесу управління та діалогу з органами місцевої влади, вироблення прозорих та ефективних механізмів планування та залучення ресурсів на місцевому рівні, на виконання Угоди про партнерство від 01.12.2014 між представником Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй та Збаразькою районною державною адміністрацією і Збаразькою районною радою, відповідно до статей 26, 35, 37 Закону України „Про місцеві державні адміністрації”:

1. Схвалити проект Програми функціонування районного ресурсного центру громад Збаразького району щодо реалізації в районі спільного Проекту ЄС/ПРООН “Місцевий розвиток, орієнтований на громаду ” - ІІІ на 2014 – 2017 роки” (далі – проект Програми), що додається.


2. Відділу економічного розвитку та інфраструктури райдержадміністрації подати проект Програми на розгляд чергової сесії районної ради.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови районної державної адміністрації згідно з розподілом обов’язків.
Голова районної державної

адміністрації А.Я.КАЧКА


ПРОЕКТ СХВАЛЕНО

розпорядження голови

районної державної адміністрації

від „15” червня 2015 року № 176-од

ПРОГРАМА

функціонування районного ресурсного центру громад

Збаразького району щодо реалізації в районі спільного

Проекту ЄС/ПРООН “Місцевий розвиток, орієнтований на громаду” - ІІІ


 1. Паспорт Програми
1Ініціатор розроблення програми


Відділ економічного розвитку та інфраструктури районної державної адміністрації

2

Підстава розроблення програми


Угода про партнерство від 01.12.2014 між представником Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй та районною державною адміністрацією і районною радою

3


Розробник програми


Відділ економічного розвитку та інфраструктури районної державної адміністрації

4


Відповідальний виконавець програмиРайонний ресурсний центр громад Збаразького району, відділ економічного розвитку та інфраструктури районної державної адміністрації

5Учасники програмиРайонний ресурсний центр громад Збаразького району, виконавчі комітети сільських рад, громадські організації

6

Термін реалізації програми

Протягом 2014-2017 років

7Перелік місцевих бюджетів, які беруть участь у виконанні програми

Районний бюджет

Бюджети місцевих рад


8Розпорядник коштівВідділ економічного розвитку та інфраструктури районної державної адміністрації

9


Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації програми (тис.грн.):


Всього в тому числі:

2015 р. 2016 р.2017 р.

50 20 15 15

в томучислі:

Бюджет району 30 10 10 10

Кошти ЄС/ООН 20 10 5 5

2
2. Мета програми
Створення умов для реалізації принципів сталого розвитку в районі та більш активному залученню усіх верств населення, представників установ, організацій та бізнес структур до процесу управління та діалогу з органами місцевої влади, виробленню прозорих та ефективних механізмів планування та залучення ресурсів на місцевому рівні.


 1. Завдання районного ресурсного центру громад:
 • планування, координування, впровадження та моніторинг діяльності організацій громад на районному рівні;

 • забезпечення підтримки (технічної, фінансової та адміністративної) місцевим громадам для реалізації їх ініціатив;

 • консультування місцевих громад з питань створення та функціонування організацій громад та впровадження громадських ініціатив;

 • проведення тренінгів, семінарів, навчань для організацій громад і представників органів влади;

 • надання підтримки у проведенні засідань Форуму місцевого розвитку;

 • забезпечення місцевого розвитку орієнтовного на громаду на районному рівні;

 • зв'язок з іншими донорськими організаціями та організаціями громад;

 • слугування в якості бази для обміну досвідом в реалізації проектів ПРООН та інших проектів міжнародної технічної допомоги;

 • визначення проблем та можливостей, пов’язаних із впровадженням стратегії місцевого розвитку;

 • дослідження варіантів політики щодо просування спільного врядування та громадсько-приватного партнерства для покращення якості життя людей в районі;

 • лобіювання серед різних дійових осіб на місцевому (обласному, національному) рівнях наболілих питань для визначення спільних варіантів стратегії;

 • вдосконалення шляхів організації та реєстрації об’єднань громадян;

 • вдосконалення планів залучення технічних та фінансових ресурсів для реалізації ініціатив громади.


Очікувані результати

З метою забезпечення стабільності роботи, після завершення спільного Проекту ЄС/ПРООН “Місцевий розвиток, орієнтований на громаду ” - ІІІ районний ресурсний центр громад підтвердить свою цінність у відношенні з його призначенням і метою та буде продовжувати спрямовану діяльність в партнерстві з іншими донорами.
3
Фінансове забезпечення районного ресурсного центру
Досягнення вищезазначеної мети можливе при здійсненні таких заходів:

 • участь в міжнародних, всеукраїнських, обласних семінарах-навчаннях, тренінгах з впровадження громадських ініціатив та участі району в Проектах різних донорських фондів;

 • залучення експертів, вчених, політиків, представників громадських організацій, бізнесу та провідних фахівців управління та господарювання;

 • проведення засідань Форумів, конференцій, круглих столів;

 • придбання комп’ютера, оргтехніки, проектора для роботи районного ресурсного центру громад;

 • підключення до системи мережі Інтернет;

 • виготовлення та встановлення інформаційних стендів, банерів, прапорців;

 • підготовки та друку інформаційної літератури, фотоальбомів;

 • виготовлення VIZIBILITI.


Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації програми становить 50,0 тис.грн.

Фінансове забезпечення діяльності районного ресурсного центру громад здійснюється в рамках Заходів, передбачених в Програмі функціонування районного ресурсного центру громад Збаразького району щодо реалізації в районі спільного Проекту ЄС/ПРООН “Місцевий розвиток, орієнтований на громаду ” - ІІІ, міжнародних проектів та програм міжнародної технічної допомоги.Керівник апарату

районної державної адміністрації П.В.ЖИТКО


Начальник відділу економічного розвитку та інфраструктури районної державної адміністрації

І.В.ПАСТУШЕНКО

4
ПЛАН

заходів щодо реалізації спільного Проекту ЄС/ПРООН

Місцевий розвиток, орієнтований на громаду” - ІІІ у 2015 - 2017 роках
з/п

Зміст заходу

Термін виконання

Відповідальні виконавці

Очікувані результати

1

2

3

4

5Розглянути питання щодо можливості передбачення коштів місцевих бюджетів усіх рівнів на співфінансування мікропроектів організацій громад

2015-2017

Районний ресурсний центр громад,

фінансове управління районної державної адміністрації, органи місцевого самоврядування

Своєчасне виділення фінансових ресурсів на співфінансування мікропроектів організацій громадСприяти вирішенню питань стосовно погодження відповідними службами та установами проектної документації на етапі підготовки, реалізації, завершення мікропроектів організацій громад та введення відремонтованих об'єктів в експлуатацію

2015-2017

Районний ресурсний центр громад,

структурні підрозділи районної державної адміністрації та самостійні установи

Встановлення механізму технічної підтримки мікропроектів організацій громад, полегшення отримання дозвільних документів (висновків, актів та експертиз)Забезпечити функціонування Форуму місцевого розвитку в районі із реалізації третього етапу Проекту

2015-2017

Районний ресурсний центр громад, органи місцевого самоврядування

Оперативне вирішення проблемних питань, затвердження мікропроектів організацій громад, проведення конкурсів на визначення підрядних будівельних організацій, здійснення контролю та моніторингу виконання Проекту на рівні районуЗабезпечити підготовку, розміщення та систематичне оновлення інформаційних стендів з питань реалізації Проекту в районному ресурсному центрі громад та сільських радах

2015-2017

Районний ресурсний центр громад, органи місцевого самоврядування

Інформування про події Проекту, стан реалізації мікропроектів організацій громад населення районуЗабезпечити розміщення інформації про стан, проблеми та перспективи реалізації Проекту на офіційному сайті Збаразького району

2015-2017

Районний ресурсний центр громад, сектор інформаційної діяльності та звязків з громадскістю апарату районної державної адміністрації, органи місцевого самоврядування

Своєчасне інформування та поширення інформації про події ПроектуСприяти створенню фондів підтримки життєздатності відремонтованих об'єктів у населених пунктах району

2015-2017

Районний ресурсний центр громад, органи місцевого самоврядування

Проведення своєчасних ремонтно-будівельних робіт на об'єктах соціальної сфери, підвищення рівня згуртованості територіальних громад
Керівник апарату

районної державної адміністрації П.В.ЖИТКО


Начальник відділу економічного розвитку

та інфраструктури районної державної адміністрації

І.В.ПАСТУШЕНКО


УКРАЇНА

ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСТЬ

ЗБАРАЗЬКА РАЙОННА РАДА
Шосте скликання

Двадцять шоста сесія

РІШЕННЯ

Від 26 червня 2015 року м.Збараж №401
Про програму функціонування районного ресурсного центру громад Збаразького району щодо реалізації в районі спільного Проекту ЄС/ПРООН “Місцевий розвиток, орієнтований на громаду ” - ІІІ на 2014 - 2017 роки”
Розглянувши клопотання Збаразької районної державної адміністрації від 15 червня 2015 року № 01-1044/01-20, розпорядження голови Збаразької районної державної адміністрації від 15 червня 2015 року № 176-од “Про проект програми функціонування районного ресурсного центру громад Збаразького району щодо реалізації в районі спільного Проекту ЄС/ПРООН “Місцевий розвиток, орієнтований на громаду ” - ІІІ на 2014 - 2017 роки та висновки постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку та бюджету, керуючись пунктом 16, частини 1 статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, районна рада
В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити Програму функціонування районного ресурсного центру громад Збаразького району щодо реалізації в районі спільного Проекту ЄС/ПРООН “Місцевий розвиток, орієнтований на громаду ” - ІІІ на 2014 – 2017 роки” (далі – проект Програми), що додається.


2. Збаразькій районні державній адміністрації забезпечити виконання програми та подання звіту районній раді про її виконання..

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань соціально-економічного розвитку та бюджету.
Голова районної ради О.М.КОНДРАЦЬКИЙ


ЗБАРАЗЬКА РАЙОННА ЗБАРАЗЬКА РАЙОННА

ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯвід „28” червня 2015 року м. Збараж № 167-од/9-од


Про створення Форуму Місцевого Розвитку Збаразького району
З метою сприяння реалізації проектів ПРООН “Місцевий розвиток орієнтований на громаду", міжнародних проектів та програм міжнародної технічної допомоги, створення умов для реалізації принципів сталого розвитку в районі та більш активного залучення усіх верств населення, представників установ, організацій та бізнес структур до діалогу з органами місцевої влади, вироблення прозорих та ефективних механізмів планування на місцевому рівні і залучення громадян до управління, розроблення та впровадження невеликих за обсягом громадських ініціатив на території району, враховуючи Угоду про партнерство від 01.12.2014 між представником Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй та Збаразькою районною державною адміністрацією і Збаразькою районною радою, відповідно до статей 13, 17, 39 Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, пункту 2 статті 10 та підпункту 15 пункту 6 статті 55 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”:
1. Утворити Форум Місцевого Розвитку Збаразького району та затвердити його персональний склад згідно з додатком 1.

2. Затвердити положення про Форум Місцевого Розвитку Збаразького району згідно з додатком 2.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови районної державної адміністрації згідно з розподілом обов’язків.
Голова районної державної Голова районної ради

адміністрації
А.Я.КАЧКА О.М.КОНДРАЦЬКИЙ

Додаток 1
до розпорядження голови

районної державної адміністрації

та голови районної ради

від „28” червня 2015 року № 167-од/9-одСКЛАД

Форуму Місцевого Розвитку Збаразького району


КАЧКА

Анатолій Ярославович

-

голова районної державної адміністрації, співголова Форуму Місцевого Розвитку Збаразького району


КОНДРАЦЬКИЙ

Олексій Миколайович


-

голова районної ради, співголова Форуму Місцевого Розвитку Збаразького району

ПАСТУШЕНКО

Іван Васильович-

начальник відділу економічного розвитку та інфраструктури райдержадміністрації, заступник співголів Форуму Місцевого Розвитку Збараького району

ВИЖГА

Петро Вячеславович

-

керуючий справами виконавчого апарату районної ради, заступник співголів Форуму Місцевого Розвитку Збараького району

ТОКАР

Роман Михайлович

-

заступник начальника відділу економічного розвитку та інфраструктури районної державної адміністрації, секретар Форуму Місцевого Розвитку Збараького району


Члени Форуму:


БЕРНАДИН

Оксана Орестівна

-

начальник відділу освіти райдержадміністрації


БОДНАР

Світлана Миколаївна
редактор районної газети “Народне слово”


ЛЕНЬКО

Анастасія Іванівна

-

начальник управління Державної казначейської служби України в Збаразькому районі

ЛОМАГА

Ігор Мар’янович

голова Збаразької районної ради підприємців, приватний підприємець, депутат Збаразької міської ради (за згодою)

МАЛАНЧУК

Олена Юріївна

-

в.о. начальника відділу містобудування та архітектури райдержадміністрації

ПАНАСЮРА

Надія Петрівна

-

начальник фінансового управління районної державної адміністрації

БРИНЮК

Володимир Степанович
сільський голова с. Заруддя (за згодою)

ДЗЯДИК

Богдан Володимирович
2
сільський голова с. Максимівка (за згодою)


ОНИЩУК

Галина Павлівна
сільський голова с.Коханівка (за згодою)


СИМЧУК

Іван Іванович
сільський голова с.Красносільці (за згодою)


БІЛОУС

Тетяна Олександрівна
голова ГО “Спільна справа громади” с.Коханівка

ОПАНАСЕНКО

Віктор Васильович
голова ГО “ГРОНО ПЛЮС” с.Максимівка


ПОСТУМЕНТ

Василь Віталійович
голова ГО “ЗЛАГОДА 2015” с.Заруддя


ФЛІНТА

Олег Ігорович
голова ГО “ЮНІТІ-2015” с.Красносільці
Керівник апарату

районної державної адміністрації
П.В.ЖИТКО


Керуючий справами виконавчого апарату районної ради
П.В.ВИЖГА


Додаток 2

до розпорядження голови

районної державної адміністрації

та голови районної ради

від „28” червня 2015 року № 167-од/9-од
ПОЛОЖЕННЯ

про Форум Місцевого Розвитку Збаразького району
І. Загальні положення
1. Форум Місцевого Розвитку Збаразького району (далі за текстом ФМР) є добровільно організованою структурою при районній державній адміністрації та районній раді, яка формується із представників Збаразької районної державної адміністрації, Збаразької районної ради, сільських голів та громадських організацій, що беруть участь в спільному проекті ЄС та ПРООН “Місцевий розвиток, орієнтований на громаду”, керівників громадських і благодійних організацій та інших представників, які зацікавлені в реалізації проектів місцевого розвитку.

  1. 2. Для досягнення своєї мети та завдань ФМР взаємодіє з обласною державною адміністрацією, обласною радою, Тернопільським обласним підрозділом впровадження проекту “Місцевий розвиток, орієнтований на громаду”, з іншими громадськими та благодійними об’єднаннями, фондами, підприємствами та організаціями різних форм власності, які не входять в ФМР.

  2. 3. Місце знаходження ФМР: Тернопільська обл., Збаразький р-н, м. Збараж, м-н. І.Франка, 1.

  3. 4. Територія діяльності: Збаразький район Тернопільської області.


ІІ. Мета ФМР
Основною метою діяльності ФМР є сприяння реалізації проектів ПРООН “Місцевий розвиток орієнтований на громаду", створення умов для реалізації принципів сталого розвитку в районі та більш активного залучення усіх верств населення, представників установ, організацій та бізнес структур до діалогу з органами місцевої влади, вироблення прозорих та ефективних механізмів планування на місцевому рівні та залучення громадян до управління.
ІІІ. Завдання ФМР
1. Слугування в якості бази для обміну досвідом в реалізації проектів ПРООН.

2. Визначення проблем та можливостей, пов’язаних із впровадженням стратегії місцевого розвитку.

3. Дослідження варіантів політики щодо просування спільного врядування та громадсько-приватного партнерства для покращення якості життя людей в районі.

4. Лобіювання серед різних дійових осіб на місцевому та обласному рівнях наболілих питань для визначення спільних варіантів стратегії.

5. Вдосконалення шляхів організації та реєстрації об’єднань громадян.

6. Вдосконалення планів залучення технічних та фінансових ресурсів для реалізації ініціатив громади.

2
IV. Повноваження ФМР
1. До складу ФМР входять: голова райдержадміністрації, голова районної ради, їх заступники, інші представники районної влади, голови місцевих рад, представники установ, організацій, бізнес структур та громадяни, які беруть участь у впровадженні принципів місцевого розвитку.

2. ФМР у межах своєї дії:

- представляє інтереси жителів району з питань місцевого розвитку, реалізації проектів ПРООН в райдержадміністрації, районній, міській та сільських радах;

- сприяє дотриманню положень Конституції та законів України, реалізації актів Президента України й органів виконавчої влади, рішень районної, міської та сільських рад, розпоряджень голови райдержадміністрації, голови районної ради, міського та сільських голів, рекомендацій ПРООН щодо питань місцевого розвитку;

- розробляє пропозиції для покращення законодавчих і регуляторних умов реалізації спільних проектів з місцевого розвитку;

- вносить у встановленому порядку пропозиції до проектів програм соціально-економічного розвитку району та проектів районного бюджету з питань місцевого розвитку;

- узагальнює досвід та виробляє рекомендації для покращення реалізації проектів ПРООН.

3. Райдержадміністрація та районна рада мають право додатково передавати частину своїх повноважень ФМР з питань місцевого розвитку.

V. Організація діяльності ФМР


  1. 1. Матеріально-технічне забезпечення та витрати пов’язані з діяльністю ФМР, здійснюються у відповідності з використанням грантової підтримки ПРООН, інших проектів та бюджетних коштів.

2. Районна рада надає приміщення для проведення засідань Форуму. Робота ФМР проводиться у вигляді засідань, які проводяться не менше одного разу в квартал.

  1. 3. При необхідності, для виконання завдань ФМР, можуть залучатися сторонні фахівці та інші особи, які мають знання з питань місцевого розвитку. 1. Статус ФМР


1. ФМР є дорадчим органом при райдержадміністрації та районній раді, який організований з метою створення умов для реалізації принципів місцевого розвитку.

2. ФМР не несе відповідальності за зобов’язання своїх представників.

3. ФМР може мати бланки, атрибутику та символіку, взірці яких затверджуються на його засіданні.

4. Пропозиції про зміни та доповнення до цього Положення ініціюються представниками ФМР і розглядаються по мірі надходження. Рішення щодо внесення змін до діючого Положення приймається більшістю голосів від загальної кількості членів Форуму.

3
5. Зміни та доповнення до Положення про ФМР вводяться в дію шляхом виданням відповідного спільного розпорядження голів районної державної адміністрації та районної ради.


Керівник апарату

районної державної адміністрації
П.В.ЖИТКО


Керуючий справами виконавчого апарату районної ради
П.В.ВИЖГА

Схожі:

Розпорядження від „08 червня 2015 року м. Збараж №166-од/8-од Про створення районного ресурсного центру громад Збаразького району iconРозпорядження голови районної державної адміністрації програма функціонування районного ресурсного центру громад Збаразького району щодо реалізації в районі спільного
Угода про партнерство від 01. 12. 2014 між представником Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй та районною державною адміністрацією...
Розпорядження від „08 червня 2015 року м. Збараж №166-од/8-од Про створення районного ресурсного центру громад Збаразького району iconРозпорядження від „ 18 вересня 2015 №245-од/18 м. Ланівці Про створення районного ресурсного центру громад Лановецького району
Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй та районною державною адміністрацією і районною радою, відповідно до ч. 1 ст. 13,...
Розпорядження від „08 червня 2015 року м. Збараж №166-од/8-од Про створення районного ресурсного центру громад Збаразького району iconРозпорядження від 29 квітня 2015 року м. Заліщики №150-од/45 Про створення районного ресурсного центру громад Заліщицького району
Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй та районною державною адміністрацією і районною радою, відповідно до частини 1 статті...
Розпорядження від „08 червня 2015 року м. Збараж №166-од/8-од Про створення районного ресурсного центру громад Збаразького району iconПротокол №1 засідання робочої групи з підтримки та впровадження заходів з добровільного об’єднання територіальних громад Мелітопольського району
Про розпорядження голови райдержадміністрації від 12. 05. 2015 року №166 «Про створення робочої групи з підтримки та впровадження...
Розпорядження від „08 червня 2015 року м. Збараж №166-од/8-од Про створення районного ресурсного центру громад Збаразького району iconРозпорядження голови районної державної адміністрації 12. 05. 2015 м. Мелітополь №166 Про створення робочої групи з підтримки та впровадження заходів з добровільного об‘єднання територіальних громад Мелітопольського району та затверження її складу
Про створення робочої групи з підтримки та впровадження заходів з добровільного об‘єднання територіальних громад Мелітопольського...
Розпорядження від „08 червня 2015 року м. Збараж №166-од/8-од Про створення районного ресурсного центру громад Збаразького району iconІнформація про використання коштів районного бюджету Арцизького району з 2 по 10 червня 2015 року Бюджет району За період з 02 по 10 червня 2015 року надійшло д о зведеного бюджету району податків і зборів
За період з 02 по 10 червня 2015 року надійшло до зведеного бюджету району податків і зборів 555,6 тис грн
Розпорядження від „08 червня 2015 року м. Збараж №166-од/8-од Про створення районного ресурсного центру громад Збаразького району iconІнформація про використання коштів районного бюджету Арцизького району з 11 по 20 червня 2015 року Бюджет району За період з 11 по 20 червня 2015 року надійшло д о зведеного бюджету району податків і зборів
За період з 11 по 20 червня 2015 року надійшло до зведеного бюджету району податків і зборів 1302,8 тис грн
Розпорядження від „08 червня 2015 року м. Збараж №166-од/8-од Про створення районного ресурсного центру громад Збаразького району iconІнформація про використання коштів районного бюджету Арцизького району з 21 по 30 червня 2015 року Бюджет району За період з 21 по 30 червня 2015 року надійшло д о зведеного бюджету району податків і зборів
За період з 21 по 30 червня 2015 року надійшло до зведеного бюджету району податків і зборів 1673,0 тис грн
Розпорядження від „08 червня 2015 року м. Збараж №166-од/8-од Про створення районного ресурсного центру громад Збаразького району iconРозпорядження голови районної державної адміністрації від 17 червня 2015 року №163-од „Про створення робочої групи, затвердивши у новій редакції графік проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи в населених пунктах району, що додається.
Боярського від 01 липня 2015 року внести зміни до пункту 2 розпорядження голови районної державної адміністрації від 17 червня 2015...
Розпорядження від „08 червня 2015 року м. Збараж №166-од/8-од Про створення районного ресурсного центру громад Збаразького району iconРозпорядження голови районної державної адміністрації від 02 липня 2015 року м. Заліщики №222-од
Тернопільської області, з врахуванням протоколу засідання районного конкурсного комітету з організації та проведення конкурсів на...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©govuadocs.com.ua 2000-2015
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи