Звіт про реалізацію плану дій із впровадження Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» у Чернігівській області у 2014-2015 роках icon

Звіт про реалізацію плану дій із впровадження Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» у Чернігівській області у 2014-2015 рокахНазваЗвіт про реалізацію плану дій із впровадження Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» у Чернігівській області у 2014-2015 роках
Дата конвертації29.09.2016
Розмір142.67 Kb.
ТипЗвіт
скачать >>>

Проект

Проміжний звіт
про реалізацію плану дій із впровадження
Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд»
у Чернігівській області у 2014-2015 роках

З метою дотримання принципів Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд»» Чернігівською обласною державною адміністрацією вжито ряд заходів, спрямованих на удосконалення механізму залучення громадськості до процесу розроблення державних рішень. Зокрема, проведено регіональні громадські обговорення проекту плану дій, тематичні дискусії за напрямами реалізації Ініціативи.

В області проведено серію навчальних семінарів для державних службовців та громадських активістів області, під час яких обговорювався досвід реалізації Ініціативи у різних країнах світу та в Україні, питання електронного урядування, нормативно-правові аспекти реалізації Ініціативи, заходи з підвищення рівня відкритості та прозорості діяльності виконавчої влади в області у рамках реалізації Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд»». В усіх районах і містах області затверджено плани заходів та утворено робочі групи з питань впровадження Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд»».

У 2014 році в рамках реалізації Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» в області впроваджено наступні кроки:

  • налагоджено роботу з проведення консультацій з громадськістю з питань формування і реалізації державної та регіональної політики згідно вимог постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996. Протягом 2014 року оприлюднено 40 проектів рішень та проектів нормативно-правових актів. За участю та ініціативи громадськості проведено 24 засідання за «круглим столом» з різних питань життєдіяльності регіону;

  • забезпечено роботу «гарячої лінії» голови обласної державної адміністрації, на яку протягом 2014 року звернулось 268 жителів області;

  • в усіх районних центрах області та містах обласного значення створено центри надання адміністративних послуг;

  • постійно відбувався процес навчання держаних службовців з тематик: запобігання та протидія проявам корупції, основи електронного документообігу, електронної демократії та електронного урядування;

  • на офіційному веб-сайті облдержадміністрації створено рубрики:

«Хід виконання цільових програм» (Пріоритети / Цільові програми / Хід виконання цільових програм), розміщено 68 цільових програм (установча документація та звіти по виконанню);

«Фінансові ресурси (стан виконання бюджетів)» (Інформація, що має громадсько-суспільний інтерес / Фінансові ресурси (стан виконання бюджетів)», інформація оновлюється щомісяця;

«Доступ до публічної інформації»;

«Консультації з громадськістю».

З метою дотримання принципів Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд»» обласна державна адміністрація розробила і затвердила 18 лютого 2015 року План дій з реалізації Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» в Чернігівській області на 2015 рік.

Цей План дій розроблено за участі представників робочої групи з питань виконання обласного плану заходів в рамках Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд»», до складу якої ввійшли представники органів виконавчої влади та інститутів громадянського суспільства. У грудні 2014 року проведено громадське обговорення проекту Плану дій із залученням представників Громадської ради при облдержадміністрації, громадських діячів та журналістів. У Плані дій з реалізації Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» в Чернігівській області на 2015 рік враховані рекомендації Секретаріату Кабінету Міністрів України (лист від 10 лютого 2015 року № 2085/0/2-15).

На виконання Плану дій за І півріччя 2015 року проведено ряд заходів.

З метою налагодження діалогу з громадськістю, покращення доступу до інформації, підвищення ефективності та прозорості діяльності органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, на офіційному сайті облдержадміністрації, її структурних підрозділів, райдержадміністрацій та виконавчих комітетів міських рад постійно розміщується та оновлюється інформація, актуальна для громадськості Для оцінки важливості розміщуваної інформації та відбору для оприлюднення найактуальніших інформаційних даних періодично проводяться моніторинги матеріалів галузевих рубрик, а також моніторинги аудиторії веб-сайтів, її потенційних медіа-уподобань. Інформація на сайтах постійно актуалізується, здійснюється адаптування інформаційної бази до потреб потенційних користувачів.

На офіційному веб-сайті облдержадміністрації створено рубрику «Партнерство „Відкритий Уряд“», яка містить загальну інформацію про Ініціативу, План дій з реалізації Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» в Чернігівській області на 2015 рік, презентацію «Урядова ініціатива «Партнерство «Відкритий Уряд». Шляхи та напрями реалізації ініціативи в Чернігівській області».

З метою інформування громадськості, підвищення прозорості влади та покращення доступу до інформації на офіційному веб-сайті облдержадміністрації систематично наповнюються відповідними матеріалами рубрики «Доступ до публічної інформації», «Консультації з громадськістю», «Громадська рада при облдержадміністрації».

Для налагодження діалогу з громадськістю, підвищення прозорості влади, покращення доступу до інформації проводяться консультації з громадськістю з питань формування і реалізації державної та регіональної політики. Налагоджено на регуляторній основі проведення консультацій з громадськістю щодо проектів нормативно-правових актів, які стосуються прав та інтересів широких верств населення. На офіційному веб-сайті обласної державної адміністрації в рубриках «Регуляторна діяльність» та «Консультації з громадськістю» розміщуються повідомлення про оприлюднення проектів розпоряджень голови облдержадміністрації з питань цінового регулювання, проекти розпоряджень з аналізом регуляторного впливу тощо. Після проходження процедури публічних обговорень оприлюднюються звіти про їх результати.

Протягом І півріччя ц. р. проведено 22 заходи в рамках консультацій з громадськістю, оприлюднено 31 проект рішень та проектів нормативно-правових актів, з них – 19 проектів розпоряджень голови облдержадміністрації, 2 проекти звітів щодо стану виконання обласних цільових програм, 2 проекти регіональних програм, 3 проекти орієнтовних планів заходів. Широке громадське обговорення пройшли проект Стратегії сталого розвитку Чернігівської області на період до 2020 року та проект Програми запобігання корупції У Чернігівській області до 2017 року.

Згідно вимог постанови Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» до громадського обговорення проектів залучаються члени Громадської ради при обласній державній адміністрації. Також запроваджено централізовану розсилку проектів нормативно-правових актів зацікавленим інститутам громадянського суспільства.

Забезпечується публічний доступ до інформації про обласний бюджет, інформація систематично розміщується на сайті Чернігівської обласної ради. На виконання ст. 80 Бюджетного кодексу України (про встановлення порядку формування звітності про виконання місцевих бюджетів) за підсумками кварталів та року обласна державна адміністрація подає відповідно квартальні та річні звіти про виконання обласного бюджету до обласної ради. Після розгляду та затвердження на сесійних засіданнях звіти про виконання обласного бюджету, а також інформація щодо витрачання коштів резервного фонду обласного бюджету розміщені на офіційному сайті Чернігівської обласної ради.

Крім того, на офіційному веб-сайті обласної державної адміністрації щомісячно висвітлюється оперативна інформацію про виконання місцевих бюджетів області за доходами і надходження трансфертів з Державного бюджету.

Висвітлення на території області позиції місцевих органів влади та вищих посадових осіб держави, в тому числі інформування громадськості про хід реалізації Ініціативи в області, здійснюється як через публікації на офіційних веб-сайтах органів виконавчої алоди та місцевого самоврядування, так і шляхом проведення прес-конференцій, брифінгів, прямих ефірів на телебаченні та радіо.

В обласній державній адміністрації проводяться щотижневі брифінги голови облдержадміністрації та його заступників, керівників структурних підрозділів, відділів апарату ОДА, установ та організацій області із запропонованих представниками ЗМІ та громадськості тем. Протягом І півріччя 2015 року проведено 17 таких брифінгів, на яких висвітлювалися питання щодо формування обласного бюджету на 2015 рік, проведення 4-ї хвилі мобілізації, соціальних аспектів демобілізації, новацій у законодавстві щодо пенсійного забезпечення, впровадження реформ в Україні, нового порядку оформлення субсидій, заходів на виконання Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», заходів до Дня Конституції України тощо.

25 червня ц. р. проведено першу спільну громадську приймальню голови облдержадміністрації, прокурора області, начальника управління МВС та начальника головного управління ДФС в області з питань корупції та зловживань в органах влади різних рівнів.

З метою поліпшення інформування населення про суспільно-політичне життя області, висвітлення актуальних питань державної політики за звітний період проведено 5 засідань прес-клубу «Ділове слово», присвячених проведенню зовнішнього незалежного оцінювання 2015 року, презентаціям окремих книжкових видань, а також підсумкам проведення в області минулорічної благодійної акції «Серце до серця».

Постійне інформування громадськості щодо основних напрямків роботи органів державної влади також здійснюється через мережу бібліотечних закладів області. Так, обласна універсальна наукова бібліотека ім. В. Короленка приєднана до Мережі Пунктів Доступу Громадян до офіційної інформації органів державної влади, у відкритому доступі для громадян знаходяться документи правового характеру, нормативно-правові акти, розпорядження обласної державної адміністрації, наукові коментарі та монографії, довідкова та учбова література.

Для забезпечення ефективної співпраці органів влади з громадськістю у січні 2015 року створено Громадську раду при обласній державній адміністрації у складі 173 представників інститутів громадянського суспільства.

У І півріччі 2015 року Громадською радою обговорено та підтримано громадські ініціативи, зокрема, щодо створення в м. Чернігові на базі спортивного клубу NO STARS дитячо-юнацької спортивної школи з плавання та щодо безкоштовної передачі у державну власність бази відпочинку працівників прокуратури; направлено відповідні звернення щодо відмови Лікувально-профілактичним закладом «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Чернігівської обласної ради у наданні інформації згідно вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації» щодо витрачання бюджетних коштів. За ініціативи Комітету з питань санітарно-епідеміологічного благополуччя населення, життєдіяльності людини та пест-контролю Громадської ради спільно з Головним управлінням ветеринарної медицини в області проведено засідання за «круглим столом» на тему «Обговорення заходів забезпечення стратегії біологічної безпеки в Чернігівській області на 2015—2020 роки».

Представники інститутів громадянського суспільства, зокрема члени Громадської ради при обласній державній адміністрації, залучені до складу консультативно-дорадчих органів ОДА, складу колегій структурних підрозділів облдержадміністрації.

З боку органів виконавчої влади забезпечено сприяння реалізації статутної діяльності інститутів громадянського суспільства, налагодженню системного діалогу з громадськістю, підвищенню якості підготовки рішень з важливих питань державного, регіонального та суспільного життя з урахуванням громадської думки.

Зокрема, забезпечено проведення заходів з формування та роботи Громадської ради при облдержадміністрації; надано сприяння у підготовці в області Всеукраїнської акції «Зробимо Україну чистою – 2015» (квітень), у проведенні громадських слухань «Влада і громада: інструменти впливу місцевої громади на процес прийняття рішень» у районних центрах області (березень); проведено конкурс програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства (квітень-травень), визначено 7 проектів – переможців конкурсу, які реалізовуються громадськими організаціями протягом квітня-листопада ц. р.

Надається інформаційна та організаційна підтримка реалізації громадськими організаціями області регіонального комунікаційного плану Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні.

Протягом І півріччя ц. р. надано сприяння об’єднанням громадян у проведенні заходів (організація презентацій, семінарів, інших публічних акцій), а також поширення інформаційних матеріалів про їх діяльність у ЗМІ та Інтернет-просторі області. Широко висвітлена у ЗМІ інформація про зустрічі керівництва ОДА з членами волонтерських організацій. Крім того, щовівторка у приміщенні Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю проводились прес-конференції волонтерських організацій.

Інститутам громадянського суспільства надавалась постійна інформаційна підтримка. Зокрема, у січні ц. р. на адресу органів виконавчої влади та місцевого самоврядування ряду районів та міст області направлено листи підтримки молодіжної громадської організації «Молодь — ХХІ століття» та Чернігівської громадської організації «Освітній Центр „Ініціатива”» щодо сприяння проведенню громадських слухань «Інструменти впливу місцевої громади на процес прийняття рішень» (захід проводився за підтримки Міжнародного Республіканського Інституту); у квітні ц. р. надано підтримку Всеукраїнській громадській організації «Правозахисна організація "Спільна Мета"» у проведенні семінару «Ефективна протидія корупції – спільна мета громадських ініціатив у взаємодії з органами влади та кримінальної юстиції»; Центру протидії корупції та ГО "Асоціація демократичного розвитку" – підтримку в організації тренінгу «Інструменти протидії корупції в руках громадянського суспільства на місцевому рівні – основа успішної реалізації державної антикорупційної політики»; у травні ц. р. надано допомогу Чернігівській міській молодіжній організації «Міській молодіжний центр «Жменя» в організації прес-конференції за підсумками проведення в області Всеукраїнського тижня планування сім’ї та збереження репродуктивного здоров’я в рамках проекту «Здорова родина – здорова країна»; з червня по липень ц. р. надається інформаційна підтримка громадській організації «MART» в організації Конкурсу проектних пропозицій на отримання гранту для підтримки впровадження демократичних змін на місцевому рівні у Чернігівській області в рамках проекту «Українська регіональна платформа громадських ініціатив».

На виконання п. 2 Прикінцевих положень Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв’язку з прийняттям Закону України «Про інформацію» та Закону України «Про доступ до публічної інформації» облдержадміністрацією та її структурними підрозділами, райдержадміністраціями забезпечено перегляд грифів «Для службового користування» чи інших грифів, що передбачають обмеження доступу до документа або інформації в ньому, які були надані до набрання чинності Закону України «Про доступ до публічної інформації».

На сайті обласної державної адміністрації у рубриці «Доступ до публічної інформації» розміщено відповідні нормативні акти стосовно доступу до публічної інформації, контактна інформація, зразки оформлення запитів, а також щомісячна звітність щодо запитів на публічну інформацію. Так, за І півріччя 2015 року до облдержадміністрації надійшло 153 публічних запити (від громадян – 64, від юридичних осіб – 78 (у т. ч. представників ЗМІ – 6), від об’єднань громадян без статусу юридичної особи – 11). У розгляді 37 запитів відмовлено через передбачені законодавством причини, 116 запитів опрацьовано.

Вживаються заходи щодо забезпечення загального доступу громадськості до матеріалів містобудівної документації у відповідності до Закону України «Про регулювання містобудівної документації».

Для забезпечення рівного доступу юридичних та фізичних осіб на одержання адміністративних послуг в області створено та забезпечено функціонування мережі центрів надання адміністративних послуг в районах та містах обласного значення (1 регіональний Центр в м. Чернігові, 3 – міськрайонні у Прилуках, Ніжині, Новгород-Сіверському, 20 – районних).

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 17 вересня 2014 року №868-р місто Чернігів включено разом з Вінницею, Дніпропетровськом, Львовом, Харковом, Черкасами, та Києвом до реалізації пілотного проекту щодо запровадження надання послуг у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень через регіональний Центр. Таким чином, з 1 жовтня 2014року прийом документів для одержання послуг у зазначеній сфері здійснюється безпосередньо операторами фронт-офісу в центрі надання адміністративних послуг, а розгляд документів та проведення державної реєстрації здійснюється в приміщенні бек-офісу реєстраційної служби міського управління юстиції.

Для адміністраторів та працівників центрів надання адміністративних послуг періодично проводяться навчання, зокрема проведено тематичний короткотерміновий семінар “Організація роботи центрів надання адміністративних послуг” у червні ц. р. в Чернігівському центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій.

Забезпечується широке інформування громадян про роботу центрів надання адміністративних послуг. Приведено у відповідність до норм чинного законодавства інформаційні та технологічні картки на кожну адміністративну послугу; організовано перерозподіл штатної чисельності структурних підрозділів райдержадміністрацій з метою забезпечення достатньої кількості адміністраторів. Для належного обслуговування одержувачів адміністративних послуг в утворених центрах працює близько 70 адміністраторів, державних адміністраторів, також беруть участь у роботі центрів представники адміністративних органів.

На належному рівні облаштовано місця прийому суб’єктів звернень, зокрема інформаційними стендами, скриньками тощо. На стендах розміщено зразки відповідних документів та інформація в обсязі, достатньому для отримання адміністративної послуги без сторонньої допомоги.

Актуальна інформація про перелік і порядок надання адміністративних послуг через центри висвітлена на офіційних сайтах облдержадміністрації, райдержадміністрацій, міськвиконкомів та адміністративних органів.

Як органами влади, так і інститутами громадського суспільства проводиться моніторинг роботи центрів надання адміністративних послуг. За результатами досліджень Київського міжнародного інституту соціології у партнерстві з Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій, що проводився на замовлення Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами України, у рейтингу інвестиційної привабливості регіонів Чернігівська область за результатами 2014 року піднялася з 21 на 9 позицію. Такий результат досягнуто в тому числі за рахунок доступності адміністративних послуг для населення (4 місце в Україні) та якості проведення адміністративних процедур (3 місце).

В області забезпечено сприяння проведенню інститутами громадянського суспільства громадських експертиз діяльності органів виконавчої влади, громадських антикорупційних експертиз проектів нормативно-правових актів та забезпечення розробки та виконання заходів для реалізації експертних пропозицій згідно з вимогами постанови Кабінету Міністрів України від 05.11.2008 №976 «Про затвердження Порядку сприяння проведенню громадської експертизи діяльності органів виконавчої влади».

Так, у лютому-квітні 2015 року компанією «GfK Ukraine» на замовлення Представництва ЮНІСЕФ в Україні на території Чернігівської області проводилось соціологічне дослідження якості надання соціальних та медико-соціальних послуг в Україні для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з інвалідністю, дітей, що постраждали від насильства, та дітей, батьки яких не виконують своїх батьківських обов’язків. До участі в дослідженні були залучені Служба у справах дітей облдержадміністрації, служби у справах дітей Городнянської, Менської райдержадміністрацій, а також Новозаводської та Деснянської районних у місті Чернігові рад.

З метою підтримки ініціатив громадських організацій у реалізації проектів, спрямованих на покращення стану дитячого благополуччя в регіоні, у лютому 2015 року за участю керівництва Служби у справах дітей облдержадміністрації, Обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, представників Управління охорони здоров’я облдержадміністрації проведено зустріч з членом правління британської благодійної організації HealtProm та менеджером проектів МБО «Партнерство «Кожній дитині», під час якої обговорені можливості спільної діяльності з міжнародними та вітчизняними благодійними організаціями щодо попередження інституалізації дітей, особливо перших років життя, дітей з вадами розвитку, дітей, які опинились у складних життєвих обставинах.

В області систематично проводяться навчальні семінари з метою вдосконалення засобів та інструментів сприяння розвитку громадянського суспільства, забезпечення ефективної взаємодії влади та громадськості, реалізації Закону України «Про доступ до публічної інформації». Так, Чернігівським центром перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних установ, підприємств і організацій у І півріччі 2015 року проведено семінари «Комунікації і сучасні комп’ютерні технології у діяльності органів місцевого самоврядування», «Основи електронного врядування. Запровадження системи електронного документообігу в органах виконавчої влади», «Можливості застосування нових медіа у роботі посадової особи місцевого самоврядування», «Застосування інформаційних технологій в роботі органів влади», «Впровадження технологій електронного урядування та розвитку електронної демократії», «Використання можливостей сервісів Goоgle в роботі посадової особи місцевого самоврядування. «Відкритий уряд»: погляд зі середини пошукової системи», «Впровадження ІТ-менеджменту в умовах модернізації державної служби».Схожі:

Звіт про реалізацію плану дій із впровадження Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» у Чернігівській області у 2014-2015 роках iconРозпорядження від 26 листопада 2014 р. №1176-р Київ Про затвердження плану дій із впровадження Ініціативи "Партнерство "Відкритий Уряд" у 2014-2015 роках
Затвердити план дій із впровадження Ініціативи “Партнерство “Відкритий Уряд” у 2014—2015 роках, що додається
Звіт про реалізацію плану дій із впровадження Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» у Чернігівській області у 2014-2015 роках iconРозпорядження 12 лютого 2015 року №47/А-2015 Про затвердження плану дій із впровадження Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд»
«Партнерство «Відкритий Уряд» у 2014-2015 роках» та Одеської обласної державної адміністрації від 29 січня 2015 року №39/А-2015 «Про...
Звіт про реалізацію плану дій із впровадження Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» у Чернігівській області у 2014-2015 роках iconВиконання плану дій з реалізації Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» у 2014-2015 рок
«Партнерство «Відкритий Уряд» у 2014-2015 роках у Сумській області за результатами І півріччя 2015 року
Звіт про реалізацію плану дій із впровадження Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» у Чернігівській області у 2014-2015 роках iconРозпорядження від 25 грудня 2014 року №465 Про затвердження плану дій із реалізації Iніціативи „Партнерство „Відкритий Уряд у 2015 році у Київській області
На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 26 листопада 2014 року №1176-р „Про затвердження плану дій із впровадження...
Звіт про реалізацію плану дій із впровадження Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» у Чернігівській області у 2014-2015 роках iconРозпорядження від 5 квітня 2012 р. №220 Київ Про схвалення плану дій з впровадження в Україні Ініціативи "Партнерство "Відкритий Уряд"
Схвалити план дій з впровадження в Україні Ініціативи “Партнерство “Відкритий Уряд”, що додається
Звіт про реалізацію плану дій із впровадження Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» у Чернігівській області у 2014-2015 роках iconЗвіт про реалізацію плану дій із впровадження Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» у 2014 2015 роках
Плани дій визначають зобов’язання урядів з удосконалення своєї діяльності у відповідних галузях. Ці зобов’язання можуть передбачати...
Звіт про реалізацію плану дій із впровадження Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» у Чернігівській області у 2014-2015 роках iconЗвіт про реалізацію плану дій із впровадження Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» у 2014 2015 роках
Плани дій визначають зобов’язання урядів з удосконалення своєї діяльності у відповідних галузях. Ці зобов’язання можуть передбачати...
Звіт про реалізацію плану дій із впровадження Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» у Чернігівській області у 2014-2015 роках iconВиконання Плану дій з реалізації Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» у 2014-2015 рок
«Партнерство «Відкритий Уряд» у 2014-2015 роках у Сумській області, затвердженого розпорядженням голови Сумської обласної державної...
Звіт про реалізацію плану дій із впровадження Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» у Чернігівській області у 2014-2015 роках iconЗвіт про реалізацію в Україні Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд»
«Партнерство «Відкритий Уряд», підтвердивши, що поділяє основні принципи Партнерства: забезпечення прозорості державного управління,...
Звіт про реалізацію плану дій із впровадження Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» у Чернігівській області у 2014-2015 роках iconВиконання Плану дій з реалізації Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» у 2014 − 2015 роках в місті Києві за січень вересень 2015 року
«Відкритий Уряд» у 2014 − 2015 роках в місті Києві за січень вересень 2015 року
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©govuadocs.com.ua 2000-2015
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи