Розпорядження 7 вересня 2015 року Броди №315 Про затвердження заходів з підготовки до проведення виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів 25 жовтня 2015 року icon

Розпорядження 7 вересня 2015 року Броди №315 Про затвердження заходів з підготовки до проведення виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів 25 жовтня 2015 рокуНазваРозпорядження 7 вересня 2015 року Броди №315 Про затвердження заходів з підготовки до проведення виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів 25 жовтня 2015 року
Дата конвертації11.10.2016
Розмір65.33 Kb.
ТипРозпорядження
скачать >>>
Україна

БРОДІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РоЗПОРЯДЖЕННЯ

7 вересня 2015 року Броди № 315
Про затвердження заходів

з підготовки до проведення

виборів депутатів місцевих

рад та сільських, селищних,

міських голів 25 жовтня 2015 року
Відповідно до ст. 73 Закону України «Про місцеві вибори», постанови Верховної Ради України від 17 липня 2015 року № 645-УІІІ «Про призначення чергових виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів у 2015 році», на виконання розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації від 28 липня 2015 року № 371/0/5-15 «Про затвердження заходів з підготовки до проведення виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів 25 жовтня 2015 року», з метою забезпечення дотримання конституційних виборчих прав громадян, здійснення необхідних та своєчасних заходів з підготовки до вказаних виборів, належної та оперативної роботи відділу ведення Державного реєстру виборців, дотримання порядку складання попередніх та уточнених списків виборців для проведення відповідних виборів:

1. Відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації (Н.Онищук), управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації (І.Гащак), головному лікарю центральної районної лікарні (І.Бец), районному сектору районного управління державної міграційної служби України у Львівській області (М.Столяр), районному управлінню юстиції Львівської області (В.Адамець), районному підрозділу кримінально-виконавчої інспекції Бродівського міжрайонного відділу управління пенітенціарної служби України у Львівській області (В.Чудаков), Бродівському гарнізону (І.Яременко), командирам військових частин (формувань), розташованих на території Бродівського району, вжити передбачених Законом України "Про Державний реєстр виборців" заходів із забезпечення складання попередніх та уточнених списків виборців, зокрема шляхом своєчасного подання відділу ведення Державного реєстру виборців відомостей.


2. Відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації (Н.Онищук) в установленому законодавством порядку:

2.1. Відповідно до Кодексу законів про працю України вжити заходів щодо забезпечення виконання працівниками відділу ведення Державного реєстру виборців у період з 26 вересня до 25 жовтня 2015 року (у тому числі у вихідні та святкові дні) вимог виборчого законодавства стосовно складання та передачі до дільничних виборчих комісій попередніх та уточнених списків виборців, іменних запрошень виборцям району для проведення виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів.

2.2. Забезпечити інформування органів, закладів, установ, вказаних у частинах третій – восьмій, одинадцятій статті 22 Закону України "Про Державний реєстр виборців", про графік роботи відділу ведення Державного реєстру виборців у період з 26 вересня до 25 жовтня 2015 року.

2.3. Сприяти публікуванню у місцевих засобах масової інформації матеріалів щодо порядку та строків уточнення списків виборців, тимчасової зміни місця голосування, порядку і часу голосування, у тому числі голосування за межами приміщення для голосування, строків подання відповідних заяв та відповідальності за порушення виборчого законодавства.

3. Міському, селищному, сільським головам:

3.1. Вжити необхідних заходів щодо забезпечення своєчасного відведення місць та обладнання стендів, дошок оголошень у людних місцях в усіх населених пунктах району для розміщення матеріалів передвиборної агітації.

3.2. Вжити заходів для матеріально-технічного забезпечення діяльності відповідних територіальних виборчих комісій після їх утворення згідно з вимогами постанови Центральної виборчої комісії від 4 березня 2014 року № 31, інших постанов Центральної виборчої комісії.

3.3. За рахунок коштів місцевих бюджетів до 14 вересня 2015 року забезпечити обладнання приміщень територіальних виборчих комісій з виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів встановленими та підключеними телефонними лініями з окремими телефонними номерами.

3.4. Забезпечити зняття передвиборних агітаційних матеріалів відповідними службами місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування з 24 години останньої п'ятниці, що передує дню виборів (з 24 години 24 жовтня 2015 року).

3.5. За рахунок коштів місцевих бюджетів до 6 жовтня 2015 року забезпечити обладнання приміщень дільничних виборчих комісій з виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів не менш як однією встановленою та підключеною телефонною лінією з окремим телефонним номером.

3.6. Забезпечити надання згідно із встановленими Центральною виборчою комісією нормами транспортних засобів, засобів зв'язку, обладнання, інвентарю, оргтехніки, що підлягають поверненню після припинення повноважень виборчих комісій.
3.7. Розглянути на засіданнях виконавчих комітетів стан здійснення заходів з підготовки до проведення виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів.

4. Начальнику відділу державної реєстрації актів цивільного стану реєстраційної служби Бродівського районного управління юстиції (О.Кобилянська) забезпечити у спосіб, визначений чинним законодавством:

4.1. Якісну, своєчасну підготовку та подання відділу ведення Державного реєстру виборців відомостей про виборців, передбачених частиною 4 статті 22 Закону України "Про Державний реєстр виборців".

4.2. Невідкладне надання відповідей на запити відділу ведення Державного реєстру виборців відповідно до частини 4 статті 23 Закону України "Про Державний реєстр виборців".

4.3. Чергування працівників відділу, відповідальних за подання органам ведення Державного реєстру виборців відомостей про виборців, у період з 26 вересня до 25 жовтня 2015 року включно (у тому числі у вихідні та святкові дні).

5. Бродівській філії ПАТ “Укртелеком” (І.Іщук) забезпечити належне функціонування мережі передачі даних автоматизованої інформаційно-телекомунікаційної системи “Державний реєстр виборців”, а також стабільний, високошвидкісний цифровий зв’язок у зазначеній системі. У повному обсязі забезпечити потреби в наданні послуг зв’язку територіальних і дільничних виборчих комісій за їх зверненнями.

6. Бродівському РЕМ (Г.Хоміцький) забезпечити безперебійне електропостачання приміщень територіальних і дільничних виборчих комісій району, а також приміщення відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації.

7. Районному відділу Головного управління Міністерства внутрішніх справ України у Львівській області (І.Яцків) забезпечити в порядку, визначеному законодавством:

7.1. Охорону громадського порядку та безпеку громадян під час проведення масових заходів.

7.2. Охорону виборчих бюлетенів, іншої виборчої документації та приміщень, що надаються виборчим комісіям.

7.3. Супровід при транспортуванні виборчих бюлетенів, інших виборчих документів до приміщень територіальних та дільничних виборчих комісій членами відповідних виборчих комісій.

8. Бродівському районному сектору районного управління Державної міграційної служби України у Львівській області забезпечити в порядку, визначеному законодавством:

8.1. Оперативну видачу (обмін) виборцям паспортів громадянина України у разі їх звернення.

8.2. Якісну, своєчасну підготовку та подання відділу ведення Державного реєстру виборців відомостей про виборців, передбачених частиною 3 статті 22 Закону України "Про Державний реєстр виборців".

8.3. Невідкладне надання відповідей на запити відділу ведення Державного реєстру виборців відповідно до частини 4 статті 23 Закону України "Про Державний реєстр виборців".

8.4. Чергування працівників районного сектору, відповідальних за подання відділу ведення Державного реєстру виборців відомостей про виборців, у період з 26 вересня до 25 жовтня 2015 року включно (у тому числі у вихідні та святкові дні).

9. Архівному відділу райдержадміністрації (Г.Тимчук) забезпечити у межах компетенції зберігання виборчої та іншої документації, перелік якої встановлюється Центральною виборчою комісією.

10. Районному відділу Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Львівській області (Р.Зварич) забезпечити проведення планових і позапланових перевірок додержання та виконання вимог законодавства у сфері пожежної та техногенної безпеки об’єктів, у яких розміщені приміщення територіальних, дільничних виборчих комісій, а також приміщення для голосування.

11. Центральній районній лікарні(І.Бец) у встановленому законодавством порядку забезпечити чергування медичних працівників під час проведення голосування на виборчих дільницях 25 жовтня 2015 року.

12. Відповідальним працівникам райдержадміністрації, закріпленим за відповідними дільницями , згідно з додатком:

12.1. При об’їздах у вересні – жовтні поточного року ознайомитися зі станом матеріально-технічного забезпечення територіальних та дільничних виборчих комісій для підготовки і проведення виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів у 2015 році.

12.2. Про стан справ поінформувати голову райдержадміністрації та відділ ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації до 20 вересня та 17 жовтня 2015 року.

13. Відділу зв’язків з громадськістю, ЗМІ та доступу до публічної інформації апарату райдержадміністрації (О.Сех) сприяти поширенню через районні друковані та електронні засоби масової інформації матеріалів щодо порядку та строків уточнення списків виборців, тимчасової зміни місця голосування, порядку і часу голосування, у тому числі голосування за межами приміщення для голосування, строків подання відповідних заяв та відповідальності за порушення виборчого законодавства.

14.Виконавцям інформувати голову райдержадміністрації та сектор контролю апарату райдержадміністрації про хід виконання розпорядження до до 25 вересня та 16 жовтня 2015 року.

15. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.
Голова районної

державної адміністрації Р.В.Шишка
Схожі:

Розпорядження 7 вересня 2015 року Броди №315 Про затвердження заходів з підготовки до проведення виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів 25 жовтня 2015 року iconОсновних організаційних заходів з підготовки та проведення чергових виборів сільських, селищних та міських голів, депутатів місцевих рад
Зміст заходів, визначений Законом України "Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських,...
Розпорядження 7 вересня 2015 року Броди №315 Про затвердження заходів з підготовки до проведення виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів 25 жовтня 2015 року iconРозпорядження 23 жовтня 2015 року №652/0/5-15 Про внесення змін у додаток до розпорядження голови обласної державної адміністрації від 19 жовтня 2015 року №635/0/5-15
З метою ефективного забезпечення здійснення необхідних та своєчасних заходів з підготовки до виборів депутатів місцевих рад та сільських,...
Розпорядження 7 вересня 2015 року Броди №315 Про затвердження заходів з підготовки до проведення виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів 25 жовтня 2015 року iconКалендарний план основних організаційних заходів з підготовки та проведення чергових виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів 25 жовтня 2015 року
Призначення чергових місцевих виборів (далі – вибори) (частина перша статті 15 Закону)
Розпорядження 7 вересня 2015 року Броди №315 Про затвердження заходів з підготовки до проведення виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів 25 жовтня 2015 року iconКалендарний план основних організаційних заходів з підготовки та проведення чергових виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів 25 жовтня 2015 року
Призначення чергових місцевих виборів (далі – вибори) (частина перша статті 15 Закону)
Розпорядження 7 вересня 2015 року Броди №315 Про затвердження заходів з підготовки до проведення виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів 25 жовтня 2015 року iconРозпорядження 20 жовтня 2015 року №637/0/5-15 Про внесення змін у додаток до розпорядження голови обласної державної адміністрації від 28 липня 2015 року №371/0/5-15
З метою ефективного забезпечення здійснення необхідних та своєчасних заходів з підготовки до виборів депутатів місцевих рад та сільських,...
Розпорядження 7 вересня 2015 року Броди №315 Про затвердження заходів з підготовки до проведення виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів 25 жовтня 2015 року iconКалендарний план основних організаційних заходів з підготовки та проведення перших виборів депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад та відповідних сільських, селищних, міських голів 25 жовтня 2015 року
Подання до Центральної виборчої комісії відомостей щодо зареєстрованих політичних партій (далі – партії) та їх місцевих організацій...
Розпорядження 7 вересня 2015 року Броди №315 Про затвердження заходів з підготовки до проведення виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів 25 жовтня 2015 року iconРозпорядження 19 жовтня 2015 року №635/0/5-15 Про робочу групу із сприяння проведенню виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів 25 жовтня 2015 року
Ян, прозорості та відкритості виборчого процесу, здійснення необхідних та своєчасних заходів з підготовки до місцевих виборів та...
Розпорядження 7 вересня 2015 року Броди №315 Про затвердження заходів з підготовки до проведення виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів 25 жовтня 2015 року iconЧергові вибори депутатів місцевих рад та сільських
Про формування нового складу та утворення дільничних виборчих комісій, що здійснюють організацію підготовки і проведення виборів...
Розпорядження 7 вересня 2015 року Броди №315 Про затвердження заходів з підготовки до проведення виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів 25 жовтня 2015 року iconІнформації щодо підготовки та проведення місцевих виборів Форма №3 перші вибори депутатів місцевих рад та сільських, селищних та міських голів 25 жовтня 2015 року (вид, назва місцевих виборів та дата їх проведення) відомості
Суб’єкт висування кандидата на посаду міського голови (назва місцевої організації політичної партії або самовисування)
Розпорядження 7 вересня 2015 року Броди №315 Про затвердження заходів з підготовки до проведення виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів 25 жовтня 2015 року iconДодаток 1 до постанови Центральної виборчої комісії від 25 вересня 2015 року №370 роз’яснення щодо складання та уточнення списків виборців для підготовки І проведення голосування з місцевих виборів І
Складання та уточнення списків виборців для підготовки і проведення голосування з виборів депутатів Верховної Ради Автономної Республіки...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©govuadocs.com.ua 2000-2015
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи