Міністерство екології та природних ресурсів україни icon

Міністерство екології та природних ресурсів україниНазваМіністерство екології та природних ресурсів україни
Дата конвертації21.07.2012
Розмір86.96 Kb.
ТипДокументи
джерело
МІНІСТЕРСТВО ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ

_____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________


«29» липня 2011 року № 2/1

м. Одеса


РІШЕННЯ ЗАСІДАННЯ КОЛЕГІЇ МІНПРИРОДИ


з питання «Про підсумки роботи міністерства та центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується і координується Кабінетом Міністрів через Міністра екології та природних ресурсів у I півріччі 2011 року»

заслухавши та обговоривши доповіді першого заступника Міністра екології та природних ресурсів Романова М.І., Голови Державного агентства водних ресурсів Сташука В.А., першого заступника Голови Державного агентства екологічних інвестицій Варги І.І., Голови Державної геологічної служби та надр Ставицького Е.А., першого заступника Голови Державної екологічної інспекції Кошелєва І.І. та начальника відділу організаційно-аналітичної та кадрової роботи, секретаря колегії Шевчук В.Ю., колегія


ВИРІШИЛА:

одноголосно визнати роботу:

Міністерства екології та природних ресурсів, Державної екологічної інспекції України, Державного агентства водних ресурсів та Державної служби геології та надр задовільною;

Державного агентства екологічних інвестицій незадовільною.

1. Першому заступнику Міністра (Романов М.І.), заступнику Міністра – керівнику апарата (Мормуль Д.Д.), заступнику Міністра (Вільдман І.Л.), керівникам центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується і координується Кабінетом Міністрів через Міністра екології та природних ресурсів, структурних підрозділів Мінприроди:

1.1. Взяти під особистий контроль дотримання термінів виконання заходів, передбачених:

Річним планом заходів з виконання покладених на Мінприроди завдань на 2011 рік;

річними планами заходів з виконання завдань на 2011 рік, покладених на центральні органи виконавчої влади, діяльність яких спрямовується і координується Кабінетом Міністрів через Міністра екології та природних ресурсів;

Національним планом дій з охорони навколишнього природного середовища на 2011-2015 роки, у терміни встановлені Кабінетом Міністрів.


^ Термін: постійно

1.2. Забезпечити:

проведення моніторингу законодавства у сфері охорони навколишнього природного середовища, у разі необхідності, підготовку проектів нормативно-правових актів, спрямованих на його вдосконалення;


^ Термін: постійно


якісне виконання плану заходів, передбачених Загальнодержавною програмою адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу на поточний рік, у визначені Кабінетом Міністрів терміни.


Термін: постійно


1.3. Вжити додаткових заходів до налагодження дієвого контролю за дотриманням термінів та виконанням заходів, визначених рішеннями засідань колегій.

Термін: постійно


1.4. Вносити на розгляд членів колегії пропозиції стосовно застосування заходів дисциплінарного впливу до відповідальних виконавців у разі порушення ними термінів виконання завдань внаслідок їх безвідповідальності.


Термін: постійно


2. Департаменту економіки та фінансів (Ярова Є.В.), Юридичному департаменту (Роменський Д.В.) підготувати на розгляд Міністрові пропозиції щодо внесення змін до:

2.1. Наказу Міністерства екології та природних ресурсів України від 21.05.2002 № 189 «Про Порядок планування та фінансування природоохоронних заходів з Державного фонду охорони навколишнього природного середовища» (далі - Порядок) необхідне для:

  • конкретизації у Порядку переліку підтверджуючих документів до запитів на виділення коштів з Державного фонду для різних видів заходів;

  • вилучення посилань на гідрометеорологічну службу із тексту Порядку;

  • спрощення порядку погодження Плану природоохоронних заходів (в залежності від порядків використання коштів);

  • зміна назви «Перелік» на «План» у тексті Порядку;

  • приведення Порядку у відповідність до діючої структури Міністерства (зміна назви структурних підрозділів та ліквідація територіальних органів Мінприроди);

  • приведення Порядку до вимог сучасних законодавчих актів та розпорядних документів з урахування досвіду роботи з Порядком;Термін: жовтень 2011 року


2.2. Переліку видів діяльності, які відносяться до природоохоронних, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 17.09.1996 р. №1147.


Термін: до 25 серпня 2011 року

^ 3. Управлінню комунікацій та зв’язків з громадськістю (Кулик О.Ф.), Департаменту організаційно-аналітичної та кадрової роботи (Власова Г.І.) створити дієву систему обліку публічної інформації та забезпечити доступ до неї запитувачів відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації».


Термін: грудень 2011 року


^ 4. Департаменту заповідної справи (Канцурак В.В.) забезпечити:

розроблення та внесення в установленному порядку на розгляд Кабінету Міністрів проекту Закону України «Про Загальнодержавну программу розвитку заповідної справи до 2020 року»;

виконання планів організації підготовки проектів нормативно-правових актів і вжиття інших заходів, необхідних для реалізації указів Президента України про створення нових територій та об’єктів природно-заповідного фонду загальнодержавного значення та розширення територій існуючих.


Термін: грудень 2011 року


^ 5. Державному агентству екологічних інвестицій (Орленко С.Л.) забезпечити:

належне функціонування Національної системи інвентаризації викидів і поглинання парникових газів;

ефективне використання коштів, отриманих від продажу одиниць встановленої кількості, за схемою цільових екологічних (зелених) інвестицій;

розроблення проекту Національного плану розподілу дозволів на антропогенні викиди із джерел парникових газів;


Термін: постійно


приймання центру кадастру від Мінприроди.


Термін: до 25 серпня 2011 року


^ 6. Державному агентству водних ресурсів (Сташук В.А.) підготувати пропозиції про порушення перед Кабінетом Міністрів питання щодо необхідності проведення водообміну у Краснопавлівському водосховищі та про внесення змін до Державного бюджету України на 2011 рік щодо додаткового виділення Агенству 24 млн. грн. на оплату електроенергії, необхідної для забезпечення проведення водообміну.

Термін – серпень 2011 року


7. Державній службі геології та надр (Ставицький Е.А.):

7.1. Спільно з Департаментом економіки та фінансів (Ярова Є.В.):

визначити першочерговим завданням забезпечення своєчасного та у повному обсязі бюджетного фінансування геологорозвідувальних робіт, що виконуються підприємствами галузі за державним замовленням;

активізувати виробничу діяльність підпорядкованих геологічних підприємств, шляхом нарощення обсягів виконання бюджетних та договірних робіт, з метою забезпечення збалансованості економічних показників і отримання прибутку за результатами роботи протягом третього та четвертого кварталів 2011 року.


Термін: постійно


7.2. Забезпечити якісну підготовку та проведення аукціонів з продажу спеціальних дозволів на користування ділянками надр.


Термін: ІІІ квартал 2011 року


7.3. Забезпечити доопрацювання та подання до Кабінету Міністрів проекту нової редакції Кодексу України про надра.


Термін: вересень 2011 року


7.4. Проаналізувати господарську діяльність підприємств державного сектору економіки, що належать до сфери управління Держгеонадр та внести пропозиції стосовно вжиття до керівників підприємств, які не виконали за підсумками звітного періоду план прибутковості, заходів впливу відповідно до норм відповідальності, передбачених законодавством.


Термін:вересень 2011 року


7.5. Забезпечити зміцнення керівного кадрового складу казенного підприємства «Південний-екологогеологічний центр».


Термін: до 1 вересня 2011 року


^ 8. Державній екологічній інспекції (Жила П.Б.):

8.1. Організувати та провести навчання представників заінтересованих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування з питань забезпечення ефективного радіаційного контролю в пунктах пропуску через державний кордон з найбільшою інтенсивністю вантажних і пасажирських потоків під час підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи з футболу «Євро 2012».


Термін: вересень 2011 року


8.2. Тримати на постійному контролі питання утворення та забезпечення діяльності територіальних органів Держекоінспекції.


Термін: III-IV квартали 2011 року


^ 9. Відповідальним виконавцям бюджетних, загальнодержавних, державних цільових програм посилити контроль за виконанням заходів, передбачених зазначеними програмами, дотриманням термінів їх виконання та забезпечити запобігання випадків нецільового використання бюджетних коштів.


^ Термін: постійно


10. Керівникам відокремленого підрозділу Державного геофізичного підприємства «Укргеофізика» Дитячий заклад оздоровлення та відпочинку «Дельфін», Державного підприємства «Центр еколого-експертної аналітики», Українського науково-дослідного інституту екологічних проблем, Державної служби заповідної справи, Державного управління охорони навколишнього природного середовища в Запорізькій області, національного природного парку «Деснянсько-Старогутський», Нижньодністровського національного природного парку, Державного управління в Харківській області, Приазовського національного природного парку, Ужанського національного природного парку, національного природного парку «Синевир» вжити вичерпних заходів щодо усунення виявлених за результатами ревізій порушень та доповісти про результати вжитих заходів.

Термін: 29 серпня 2011 року


^ 11. Керівникам центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується та координується Кабінетом Міністрів через Міністра екології та природних ресурсів:

11.1. Затвердити склад колегії, передбачивши включення до її складу народних депутатів України, представників органів місцевого самоврядування, громадськості, соціальних партнерів та керівників Міністерства екології та природних ресурсів, відповідно до розподілу функціональних обов’язків, з урахуванням відповідних доручень Президента України та Уряду.

11.2. Подати на погодження Міністру екології та природних ресурсів склад колегії.


Термін: до 25 серпня 2011 року


12. Заступнику Міністра-керівнику апарата (Мормуль Д.Д.), Департаменту економіки та фінансів (Ярова Є.В.), Управлінню державного екологічного моніторингу, Департаменту заповідної справи (Канцурак В.В.), Державній екологічній інспекції (Жила П.Б.) прискорити опрацювання та погодження із заінтересованими центральними органами виконавчої влади проекту «Впровадження технологій дистанційного зондування землі для проведення державного екологічного моніторингу із застосуванням засобів автоматизації та геоінформаційних систем».


13. За незадовільними результатами роботи у І півріччі 2011 року внести пропозиції Голові комісії з проведення реорганізації Міністерства охорони навколишнього природного середовища - заступнику Міністра Макаренку І.Д. щодо застосування таких заходів дисциплінарного впливу:


13.1. Попередження про персональну відповідальність начальнику Державної екологічної інспекції в Одеській області Вахрушева О.О.


13.2. Оголошення догани начальнику Державної екологічної інспекції в Рівненській області Чабанюку С.В. та начальнику Державної екологічної інспекції в Чернігівській області Бурковському Л.Г.


13.3. Звільнення із займаної посади в.о. начальника Державної екологічної інспекції в Житомирський області Терещенка М.М. та першого заступника начальника Державної екологічної інспекції в Харківській області Бручикова В.В.


Термін:до 25 серпня 2011 року


^ 14. Державній екологічній інспекції України (Жила П.Б.), Департаменту заповідної справи (Канцурак В.В.) у разі прийняття Урядом постанови Кабінету Міністрів України «Про перерозподіл у 2011 році видатків, передбачених Міністерству екології та природних ресурсів України за деякими бюджетними програмами та внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» забезпечити реалізацію проекту «Впровадження технологій дистанційного зондування землі для проведення державного екологічного моніторингу із застосуванням засобів автоматизації та геоінформаційних систем».


Термін: до кінця 2011 року


Міністр,

Голова колегії М.В. ЗлочевськийСхожі:

Міністерство екології та природних ресурсів україни iconПоложення про Міністерство екології та природних ресурсів України Функції, визначені Положенням про Міністерство екології та природних ресурсів нормативні акти, якими забезпечується виконання функцій
Функції Мінприроди відповідно до Положення про Міністерство екології та природних ресурсів України
Міністерство екології та природних ресурсів україни iconІнформація про застосування процедури закупівлі в одного учасника Замовник: Найменування: Міністерство екології та природних ресурсів України
Головний розпорядник коштів (повне найменування та ідентифікаційний код за єдрпоу): Міністерство екології та природних ресурсів України,...
Міністерство екології та природних ресурсів україни iconІнформація про застосування процедури закупівлі в одного учасника Замовник: Найменування: Міністерство екології та природних ресурсів України
Головний розпорядник коштів (повне найменування та ідентифікаційний код за єдрпоу): Міністерство екології та природних ресурсів України,...
Міністерство екології та природних ресурсів україни iconІнформація про результати проведення процедури закупівлі в одного учасника Замовник: Найменування Міністерство екології та природних ресурсів України
Головний розпорядник коштів (повне найменування та ідентифікаційний код за єдрпоу) Міністерство екології та природних ресурсів України,...
Міністерство екології та природних ресурсів україни iconІнформація про результати проведення процедури закупівлі в одного учасника Замовник: Найменування Міністерство екології та природних ресурсів України
Головний розпорядник коштів (повне найменування та ідентифікаційний код за єдрпоу) Міністерство екології та природних ресурсів України,...
Міністерство екології та природних ресурсів україни iconІнформація про результати проведення процедури закупівлі в одного учасника Замовник: Найменування Міністерство екології та природних ресурсів України
Головний розпорядник коштів (повне найменування та ідентифікаційний код за єдрпоу) Міністерство екології та природних ресурсів України,...
Міністерство екології та природних ресурсів україни iconІнформація про результати проведення процедури закупівлі в одного учасника Замовник: Найменування Міністерство екології та природних ресурсів України
Головний розпорядник коштів (повне найменування та ідентифікаційний код за єдрпоу) Міністерство екології та природних ресурсів України,...
Міністерство екології та природних ресурсів україни iconМіністерство екології та природних ресурсів України, 37552996
Головний розпорядник коштів (повне найменування та ідентифікаційний код за єдрпоу) Міністерство екології та природних ресурсів України,...
Міністерство екології та природних ресурсів україни iconМіністерство екології та природних ресурсів України (37552996)
Головний розпорядник коштів (повне найменування та ідентифікаційний код за єдрпоу) Міністерство екології та природних ресурсів України...
Міністерство екології та природних ресурсів україни iconМіністерство екології та природних ресурсів україни
Виготовлення проектно-кошторисної документації "Реконструкція будівлі корпусу №1 Міністерства екології та природних ресурсів України...
Міністерство екології та природних ресурсів україни iconМіністерство екології та природних ресурсів україни
Виготовлення проектно-кошторисної документації "Капітальний ремонт будівлі корпусу №1 Міністерства екології та природних ресурсів...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©govuadocs.com.ua 2000-2014
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи

Разработка сайта — Веб студия Адаманов