Можливо здавати квартальний звіт суб’єкта малого підприємництва – фізичної особи – платника єдиного податку поштою? Відповідь: Відповідно до наказу Наказ дпа україни від 29. icon

Можливо здавати квартальний звіт суб’єкта малого підприємництва – фізичної особи – платника єдиного податку поштою? Відповідь: Відповідно до наказу Наказ дпа україни від 29.



НазваМожливо здавати квартальний звіт суб’єкта малого підприємництва – фізичної особи – платника єдиного податку поштою? Відповідь: Відповідно до наказу Наказ дпа україни від 29.
Дата конвертації08.05.2012
Розмір6.22 Kb.
ТипДокументи
джерело

Можливо здавати квартальний звіт суб’єкта малого підприємництва – фізичної особи – платника єдиного податку поштою?


Відповідь: Відповідно до наказу Наказ ДПА України від 29.10.99р. № 599 «Про затвердження Свідоцтва про сплату єдиного податку та Порядку його видачі» звіт подається особисто платником єдиного податку або надсилається поштою до органу державної податкової служби за місцем державної реєстрації його як суб'єкта підприємницької діяльності. При особистому поданні звіту датою подання вважається дата реєстрації його в органі державної податкової служби, а при надсиланні звіту поштою – дата відправки на штампі відділення зв'язку.


ДПА у м. Києві

Додати документ в свій блог або на сайт


Схожі:

Можливо здавати квартальний звіт суб’єкта малого підприємництва – фізичної особи – платника єдиного податку поштою? Відповідь: Відповідно до наказу Наказ дпа україни від 29. iconВ які терміни подається звіт суб’єкта малого підприємництва – фізичної особи платника єдиного податку? Відповідь: Відповідно до ст.
В які терміни подається звіт суб’єкта малого підприємництва – фізичної особи платника єдиного податку?

Можливо здавати квартальний звіт суб’єкта малого підприємництва – фізичної особи – платника єдиного податку поштою? Відповідь: Відповідно до наказу Наказ дпа україни від 29. iconЧи можливо подати звіт суб'єкта малого підприємництва — фізичної особи — платника єдиного податку в електронному вигляді?
Азу дпа україни від 29. 10. 1999р. №599 „Про затвердження Свідоцтва про сплату єдиного податку та Порядку його видачі” податкова...

Можливо здавати квартальний звіт суб’єкта малого підприємництва – фізичної особи – платника єдиного податку поштою? Відповідь: Відповідно до наказу Наказ дпа україни від 29. icon6 Графік проведення семінарів-практикумів
Практикум-звіт суб’єкта малого підприємництва – фізичної особи – платника єдиного податку

Можливо здавати квартальний звіт суб’єкта малого підприємництва – фізичної особи – платника єдиного податку поштою? Відповідь: Відповідно до наказу Наказ дпа україни від 29. iconДпа у м. Києві
Свідоцтві про сплату єдиного податку", сплачувати ще якісь податки, окрім єдиного, та подавати до Податкової інспекції ще якісь звіти,...

Можливо здавати квартальний звіт суб’єкта малого підприємництва – фізичної особи – платника єдиного податку поштою? Відповідь: Відповідно до наказу Наказ дпа україни від 29. iconЯким чином здійснюється сплата єдиного податку у лютому 2011 року для фізичної особи – підприємця? Відповідь: Відповідно до Указу Президента України від 03.
Кування, обліку та звітності суб'єктів малого підприємництва (в редакції Указу від 28. 06. 1999 р. №746/99, далі – Указ) суб'єкти...

Можливо здавати квартальний звіт суб’єкта малого підприємництва – фізичної особи – платника єдиного податку поштою? Відповідь: Відповідно до наказу Наказ дпа україни від 29. iconЧи може юо перейти на сплату єп, якщо є заборгованість перед Пенсійним фондом? Відповідь: Відповідно до ст. 4 Указу Президента України від 03. 07. 98 р. №727/98 «Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб'єктів малого підприємництва»
Враховуючи наведене, наявність у платників єдиного податку юридичних осіб заборгованості по страхових внесках до Пенсійного фонду...

Можливо здавати квартальний звіт суб’єкта малого підприємництва – фізичної особи – платника єдиного податку поштою? Відповідь: Відповідно до наказу Наказ дпа україни від 29. iconПодатковий календар на січень 2011 року
Останній день подання звіту суб'єкта малого підприємництва – фізичної особи, платника єдиного податку за IV квартал 2010 року

Можливо здавати квартальний звіт суб’єкта малого підприємництва – фізичної особи – платника єдиного податку поштою? Відповідь: Відповідно до наказу Наказ дпа україни від 29. iconПодатковий календар на квітень 2010 року
Останній день подання звіту суб'єкта малого підприємництва – фізичної особи, платника єдиного податку за І квартал 2010 року

Можливо здавати квартальний звіт суб’єкта малого підприємництва – фізичної особи – платника єдиного податку поштою? Відповідь: Відповідно до наказу Наказ дпа україни від 29. iconПодатковий календар на жовтень 2011 року
Останній день подання звіту суб'єкта малого підприємництва – фізичної особи, платника єдиного податку за ІІI квартал 2011 року

Можливо здавати квартальний звіт суб’єкта малого підприємництва – фізичної особи – платника єдиного податку поштою? Відповідь: Відповідно до наказу Наказ дпа україни від 29. iconВідображення у звіті суб‘єкта малого підприємництва – фізичної особи, платника єдиного податку та у книзі обліку доходів та витрат (ф.№10) сум, повернутих від реалізації доходів.
В редакції Указу Президента України від 28. 06. 99р. №746/99 (далі – Указ) спд – фізичні особи, які займаються підприємницькою діяльністю,...

Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©govuadocs.com.ua 2000-2014
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи