З якого періоду подається декларація по пдв з новими додатками? icon

З якого періоду подається декларація по пдв з новими додатками?НазваЗ якого періоду подається декларація по пдв з новими додатками?
Дата конвертації08.05.2012
Розмір22.98 Kb.
ТипДокументи
джерелоЗ якого періоду подається декларація по ПДВ з новими додатками?


Відповідь: За березень 2008 року декларація по податку на додану вартість подається за формою та відповідно до вимог Наказу Державної податкової адміністрації України від 17.03.2008р. №159 «Про внесення змін до податкової звітності з податку на додану вартість» з новими додатками.


ДПІ у Подільському районі м. Києва


Додаток 2


Яким чином заповнити додаток 5 до декларації по ПДВ?


Відповідь. Розділ І та ІІ заповнюється по кожному контрагенту окремими рядками. В колонці 2 проставляється тільки індивідуальний податковий номер.


Додаток 3


Що відображається в рядку «Інші» розділу І «Податкові зобов”язання» додатку 5?


Відповідь. Операції з поставки товарів (робіт, послуг), які здійснені неплатниками податку (не ідентифікованими особами).


Додаток 4


Як відобразити податкові накладні, які надійшли із запізненням (виписані у попередніх податкових періодах)?


Відповідь. В розділі ІІ додатку 5 до декларації по податку на додану вартість в колонці 3 зазначається період виписки податкових накладних. Наприклад: 12.2007; 01.2008; 02.2008; 03.2008.Схожі:

З якого періоду подається декларація по пдв з новими додатками? iconЗ якого періоду подається декларація по пдв з новими додатками?
Відповідь. За березень 2008 року декларація по податку на додану вартість подається за формою та відповідно до вимог Наказу Державної...
З якого періоду подається декларація по пдв з новими додатками? iconЗ якого періоду податкова звітність з пдв подається за формами, затвердженими наказом дпа україни від 25. 01. 2011 №41?

З якого періоду подається декларація по пдв з новими додатками? iconЗ якого періоду необхідно подавати податкову декларацію з податку на додану вартість за новою формою? Відповідь: Наказ дпа україни від 17. 03. 2008р. №159 «Про внесення змін до податкової звітності з пдв»
Відповідь: Наказ дпа україни від 17. 03. 2008р. №159 «Про внесення змін до податкової звітності з пдв» набрав чинність 30. 03. 2008р....
З якого періоду подається декларація по пдв з новими додатками? iconПодаткова декларація з податку на прибуток банку
Найменування органу державної податкової служби, до якого подається Податкова декларація
З якого періоду подається декларація по пдв з новими додатками? iconПодаткова декларація з податку на доходи (прибуток) страховика
Найменування органу державної податкової служби, до якого подається Податкова декларація
З якого періоду подається декларація по пдв з новими додатками? iconПодаткова декларація з податку на доходи (прибуток) страховика
Найменування органу державної податкової служби, до якого подається Податкова декларація
З якого періоду подається декларація по пдв з новими додатками? iconПротягом якого періоду платник податку може скористатися правом на податкову знижку?
Відповідь: Річна податкова декларація подається до Державної податкової інспекції за місцем проживання громадянина до 1 травня 2011...
З якого періоду подається декларація по пдв з новими додатками? iconЧи потрібно подавати додаток 2 до податкової декларації з пдв платнику, який не має права на отримання бюджетного відшкодування?
Реднього податкового періоду, що після бюджетного відшкодування включається до складу податкового кредиту наступного податкового...
З якого періоду подається декларація по пдв з новими додатками? iconКуди І в який термін подається декларація?
...
З якого періоду подається декларація по пдв з новими додатками? iconЧи потрібно у разі подання нової звітної декларації з пдв подавати нову, повністю заповнену Розшифровку?
Відповідь: у разі виявлення помилок до закінчення граничного терміну подання декларації за звітний (податковий) період подається...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©govuadocs.com.ua 2000-2014
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи

Разработка сайта — Веб студия Адаманов