Список справ, призначених до розгляду колегією суддів Вищого адміністративного суду України (Третя судова палата) на 18. 04. 2012 icon

Список справ, призначених до розгляду колегією суддів Вищого адміністративного суду України (Третя судова палата) на 18. 04. 2012НазваСписок справ, призначених до розгляду колегією суддів Вищого адміністративного суду України (Третя судова палата) на 18. 04. 2012
Дата конвертації08.05.2012
Розмір80.46 Kb.
ТипДокументи
джерело

Список справ,

призначених до розгляду колегією суддів Вищого адміністративного суду України

(Третя судова палата)

на 18.04.2012 року

ЗАЛ № 3

п\п.

Суддя-доповідач

Час розгляду справи

Номер справи

Сторони та суть споруАмєлін С.Є.

10.00

К/9991/66684/11

За касаційною скаргою Відкрите акціонерне товариство «Коростишівський кар’єр» на постанову господарського суду Житомирської області від 14 грудня 2010 року та ухвалу Київського апеляційного адміністративного суду від 07 липня 2011 року в справі за позовом Відкритого акціонерного товариства «Коростишівський кар’єр» до управління Пенсійного фонду України в Коростишівському районі Житомирської області про визнання дій щодо призначення пільгових пенсій неправомірними.Амєлін С.Є.

10.20

К-5944/08

За касаційною скаргою Державна податкова адміністрація в Рівненській області на постанову Рівненського окружного адміністративного суду України від 17 жовтня 2007 року та ухвалу Львівського апеляційного адміністративного суду від 20 березня 2008 року у справі за позовом Лютка Івана Борисовича до Державної податкової адміністрації в Рівненській області про стягнення заборгованості по виплаті одноразової грошової допомоги.Амєлін С.Є.

Письмове провадження

К-20707/09

За касаційною скаргою Головне управління Пенсійного фонду України в Донецькій області на постанову Донецького окружного адміністративного суду від 25 грудня 2008 року та ухвалу Донецького апеляційного адміністративного суду від 16 квітня 2009 року в справі за позовом Жирова Олега Володимировича до Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області про перерахунок пенсії.Амєлін С.Є.

Письмове провадження

К-29601/09

За касаційною скаргою Головне управління Пенсійного фонду України в Донецькій області на постанову Донецького окружного адміністративного суду від 06 лютого 2009 року та ухвалу Донецького апеляційного адміністративного суду від 10 червня 2009 року в справі за позовом Глушакова Василя Олександровича до Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області, третя особа Донецький обласний військовий комісаріат про перерахунок пенсії.Амєлін С.Є.

Письмове провадження

К-23979/09

За касаційною скаргою Головне управління Пенсійного фонду України в Донецькій області на постанову Донецького окружного адміністративного суду від 11 грудня 2008 року та ухвалу Донецького апеляційного адміністративного суду від 06 травня 2009 року в справі за позовом Капітоненка В’ячеслава Миколайовича до Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області про перерахунок пенсії.Амєлін С.Є.

Письмове провадження

К-13569/09

За касаційною скаргою Головне управління Пенсійного фонду України в Донецькій області на постанову Донецького окружного адміністративного суду від 17 грудня 2008 року та ухвалу Донецького апеляційного адміністративного суду від 06 березня 2009 року в справі за позовом Погребняка Олександра Юрійовича до Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області про перерахунок пенсії.

Амєлін С.Є.

Письмове провадження

К-25951/09

За касаційною скаргою Головне управління Пенсійного фонду України в Донецькій області на постанову Донецького окружного адміністративного суду від 10 грудня 2008 року та ухвалу Донецького апеляційного адміністративного суду від 21 травня 2009 року в справі за позовом Большакова Олександра Васильовича до Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області про перерахунок пенсії.Амєлін С.Є.

Письмове провадження

К/9991/93989/11

За касаційною скаргою відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в місті Єнакієве Донецької області на постанову Донецького апеляційного адміністративного суду від 12 травня 2010 року у справі за позовом управління Пенсійного фонду України в місті Єнакієве Донецької області до відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в місті Єнакієве Донецької області про прийняття до відшкодування витрат та зобов’язання підписати акт звірки.Юрченко В.В.

11.00

К-18339/08

За касаційною скаргою Сторожук Н.П. на постанову Дніпровського районного суду м. Києва від 27 червня 2007 року та ухвалу Київського апеляційного адміністративного суду від 23 вересня 2008 року, за позовом Сторожук Наталії Пантелеймонівни до управління Пенсійного фонду України в Дніпровському районі м. Києва про визнання дій неправомірними, зобов'язання призначити пенсію державного службовця та перерахунок пенсії .Юрченко В.В.

11.10

К-23528/10

За касаційною скаргою Хижняк З.І. на постанову Харківського апеляційного адміністративного суду від 26 травня 2010 року, за позовом Хижняк Зої Іванівни до Державної митної служби України, Сумської митниці, треті особи – голова Державної митної служби України, голова Сумської митниці про визнання незаконними та скасування наказів про припинення перебування на службі та звільнення, поновлення на роботі, стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу та відшкодування моральної шкоди.Юрченко В.В.

11.20

К-30974/10

За касаційною скаргою Хижняк З.І. на постанову Сумського окружного адміністративного суду від 13 листопада 2009 року та ухвалу Харківського апеляційного адміністративного суду від 10 серпня 2010 року, за позовом Хижняк Зої Іванівни до до начальника Сумської митниці Гришка Віктора Михайловича про визнання дій протиправними .Юрченко В.В.

Письмове провадження

К-3937/09

За касаційною скаргою УПСЗН Вовчанської районної державної адміністрації Харківської області на постанову Харківського окружного адміністративного суду від 9 липня 2008 року та постанову Харківського апеляційного адміністративного суду від 8 грудня 2008 року, за позовом Смик Галини Олексіївни до управління праці та соціального захисту населення Вовчанської районної державної адміністрації Харківської області, Головного управління праці та соціального захисту населення Харківської обласної державної адміністрації про стягнення суми .Юрченко В.В.

Письмове провадження

К-24369/08

За касаційною скаргою ГУПФ України в Івано-Франківській області на постанову Івано-Франківського міського суду Івано-Франківської області від 6 грудня 2007 року та ухвалу Львівського апеляційного адміністративного суду від 20 листопада 2008 року, за позовом Бойка Володимира Андрійовича до Головного управління Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області, Івано-Франківського обласного військового комісаріату про перерахунок пенсії та стягнення моральної шкоди.Юрченко В.В.

Письмове провадження

К-24130/08

За касаційною скаргою Головного управління Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області на постанову Івано-Франківського міського суду Івано-Франківської області від 30 листопада 2007 року та ухвалу Львівського апеляційного адміністративного суду від 11 листопада 2008 року, за позовом Колюжева Олександра Івановича до Головного управління Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області, Івано-Франківського обласного військового комісаріату про перерахунок пенсії.Юрченко В.В.

Письмове провадження

К-10511/09

За касаційною скаргою управління праці та соціального захисту населення Костопільської районної державної адміністрації Рівненської області на постанову Львівського апеляційного адміністративного суду від 5 лютого 2009 року, за позовом Кухарчука Михайла Антоновича до управління праці та соціального захисту населення Костопільської районної державної адміністрації Рівненської області про стягнення щорічної разової грошової допомоги.Юрченко В.В.
В/9991/1109/12

За заявою Тюріної Тамари Грогорівни про перегляд постанови Донецького апеляційного адміністративного суду від 15 вересня 2011 року, ухвали судді Вищого адміністративного суду України від 13 січня 2012 року у справі за позовом Тюріної Тамари Григорівни до управління Пенсійного фонду України в м. Харцизьку Донецької області про перерахунок пенсії.Секретар третьої судової палати: В. ЮрченкоСхожі:

Список справ, призначених до розгляду колегією суддів Вищого адміністративного суду України (Третя судова палата) на 18. 04. 2012 iconСписок справ, призначених до розгляду колегією суддів четвертої судової палати, Вищого адміністративного суду України на 30 липня 2012
Ват «Ремпобуттехніка» до Регіонального управління департаменту контролю за виробництвом та обігом спирту, алкогольних напоїв І тютюнових...
Список справ, призначених до розгляду колегією суддів Вищого адміністративного суду України (Третя судова палата) на 18. 04. 2012 iconВищий спеціалізований суд україни з розгляду цивільних І кримінальних справ
Розглянувши листа голови апеляційного суду Львівської області щодо деяких спірних питань судової практики, судова палата у цивільних...
Список справ, призначених до розгляду колегією суддів Вищого адміністративного суду України (Третя судова палата) на 18. 04. 2012 iconВищий спеціалізований суд україни з розгляду цивільних І кримінальних справ
Розглянувши лист заступника голови Апеляційного суду м. Києва щодо деяких спірних питань застосування норм цивільного процесуального...
Список справ, призначених до розгляду колегією суддів Вищого адміністративного суду України (Третя судова палата) на 18. 04. 2012 iconВищий спеціалізований суд україни з розгляду цивільних І кримінальних справ
Луганської областей щодо деяких спірних питань застосування процесуальних норм у зв’язку зі змінами до Цивільного процесуального...
Список справ, призначених до розгляду колегією суддів Вищого адміністративного суду України (Третя судова палата) на 18. 04. 2012 iconРішення зборів суддів Вищого адміністративного суду України 27. 12. 2010 №20 (у редакції рішення зборів Вищого адміністративного суду України від 18 червня 2012 року №16)
Персональний склад постійних колегій суддів Вищого адміністративного суду України на 2012 рік
Список справ, призначених до розгляду колегією суддів Вищого адміністративного суду України (Третя судова палата) на 18. 04. 2012 iconПро відзначення суддів Вищого адміністративного суду України
За вагомий внесок у розвиток правосуддя нагородити Почесним знаком Вищого адміністративного суду України суддів Вищого адміністративного...
Список справ, призначених до розгляду колегією суддів Вищого адміністративного суду України (Третя судова палата) на 18. 04. 2012 iconПостанова №9 пленуму вищого спеціалізованого суду україни з розгляду цивільних І кримінальних справ
України з розгляду цивільних і кримінальних справ від 30 вересня 2011 року №6, та відповідно до пункту 7 частини другої статті 36...
Список справ, призначених до розгляду колегією суддів Вищого адміністративного суду України (Третя судова палата) на 18. 04. 2012 iconПостанова №1 пленуму вищого спеціалізованого суду україни з розгляду цивільних І кримінальних справ
України з розгляду цивільних і кримінальних справ від 30 вересня 2011 року №6, та відповідно до пункту 7 частини другої статті 36...
Список справ, призначених до розгляду колегією суддів Вищого адміністративного суду України (Третя судова палата) на 18. 04. 2012 iconПостанова №5 пленуму вищого спеціалізованого суду україни з розгляду цивільних І кримінальних справ
Ситнік О. М. про узагальнення судової практики розгляду цивільних справ з іноземним елементом, керуючись пунктом 2 частини другої...
Список справ, призначених до розгляду колегією суддів Вищого адміністративного суду України (Третя судова палата) на 18. 04. 2012 iconПро затвердження Положення про Науково-консультативну раду Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних І кримінальних справ та визначення її персонального складу
Зованого суду України з розгляду цивільних І кримінальних справ, підготовка яких потребує наукового забезпечення, відповідно до статей...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©govuadocs.com.ua 2000-2014
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи

Разработка сайта — Веб студия Адаманов