Фізична особа – спд надає в оренду власне приміщення. До якої групи платників єдиного податку буде відноситись підприємець з 1 січня 2012 року? icon

Фізична особа – спд надає в оренду власне приміщення. До якої групи платників єдиного податку буде відноситись підприємець з 1 січня 2012 року?



НазваФізична особа – спд надає в оренду власне приміщення. До якої групи платників єдиного податку буде відноситись підприємець з 1 січня 2012 року?
Дата конвертації08.05.2012
Розмір15.96 Kb.
ТипДокументи
джерело

Фізична особа – СПД надає в оренду власне приміщення.

До якої групи платників єдиного податку буде відноситись підприємець з 1 січня 2012 року?

Відповідь: Починаючи з 1 січня 2012 року згідно із п. 291.4 ст. 291 Податкового кодексу України від 02.12.2010 року № 2755-VI (далі - Кодекс) суб'єкти господарювання, які застосовують спрощену систему оподаткування, обліку та звітності, поділяються на такі групи платників єдиного податку:

1) перша група - фізичні особи - підприємці, які не використовують працю найманих осіб, здійснюють виключно роздрібний продаж товарів з торговельних місць на ринках та/або провадять господарську діяльність з надання побутових послуг населенню і обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує 150000 гривень;

2) друга група - фізичні особи - підприємці, які здійснюють господарську діяльність з надання послуг, у тому числі побутових, платникам єдиного податку та/або населенню, виробництво та/або продаж товарів, діяльність у сфері ресторанного господарства, за умови, що протягом календарного року відповідають сукупності таких критеріїв:

не використовують працю найманих осіб або кількість осіб, які перебувають з ними у трудових відносинах, одночасно не перевищує 10 осіб;

обсяг доходу не перевищує 1000000 гривень.

3) третя група - фізичні особи - підприємці, які протягом календарного року відповідають сукупності таких критеріїв:

не використовують працю найманих осіб або кількість осіб, які перебувають з ними у трудових відносинах, одночасно не перевищує 20 осіб;

обсяг доходу не перевищує 3000000 гривень.

Виходячи із зазначеного, фізична особа – СПД, яка надає в оренду власне приміщення починаючи з 1 січня 2012 року може бути віднесена:

  • або до другої групи платників єдиного податку, якщо таке приміщення надається в оренду платникам єдиного податку або населенню;

  • або до третьої групи платників єдиного податку, якщо таке приміщення надається в оренду юридичним особам, які перебувають на загальній системі оподаткування.

При цьому необхідно врахувати, що відповідно до пп. 291.5.3 п. 291.5 ст. 291 Кодексу починаючи з 1 січня 2012 року не можуть бути платниками єдиного податку фізичні особи - підприємці, які надають в оренду житлові приміщення, загальна площа яких перевищує 100 квадратних метрів, нежитлові приміщення (споруди, будівлі) та/або їх частини, загальна площа яких перевищує 300 квадратних метрів.



Схожі:

Фізична особа – спд надає в оренду власне приміщення. До якої групи платників єдиного податку буде відноситись підприємець з 1 січня 2012 року? iconФізична особа – спд надає юридичним особам-замовникам побутові послуги з технічного обслуговування та ремонту автомобілів. Чи може така фізична особа з 1 січня 2012 року відноситися до 2-ої групи платників єдиного податку?
Чи може така фізична особа з 1 січня 2012 року відноситися до 2-ої групи платників єдиного податку?
Фізична особа – спд надає в оренду власне приміщення. До якої групи платників єдиного податку буде відноситись підприємець з 1 січня 2012 року? iconЗ торговельних місць
Фізична особа – підприємець здає в оренду власне нежитлове приміщення площею 200 кв м., обсяг отриманого доходу не перевищує 150...
Фізична особа – спд надає в оренду власне приміщення. До якої групи платників єдиного податку буде відноситись підприємець з 1 січня 2012 року? iconЧи буде платником єдиного податку фізична особа – підприємець, якщо вона надає в оренду житлове приміщення загальною площею 120 квадратних метрів?
Змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності...
Фізична особа – спд надає в оренду власне приміщення. До якої групи платників єдиного податку буде відноситись підприємець з 1 січня 2012 року? iconЧи може бути платником єдиного податку фізична особа – підприємець, якщо вона надає в оренду нежитлове приміщення загальною площею 400 квадратних метрів?
Деяких інших законодавчих актів України щодо спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності не можуть бути платниками єдиного...
Фізична особа – спд надає в оренду власне приміщення. До якої групи платників єдиного податку буде відноситись підприємець з 1 січня 2012 року? iconЗа яких умов фізична особа-підприємець може бути платником єдиного податку ІІІ групи?
Відповідно до пп. 3 п. 291. 4 ст. 291 Податкового кодексу України до платників єдиного податку ІІІ групи належать фізичні особи підприємці,...
Фізична особа – спд надає в оренду власне приміщення. До якої групи платників єдиного податку буде відноситись підприємець з 1 січня 2012 року? iconЧи може приватний підприємець, який працює на спрощеній системі оподаткування, здавати в оренду власне приміщення як фізична особа?

Фізична особа – спд надає в оренду власне приміщення. До якої групи платників єдиного податку буде відноситись підприємець з 1 січня 2012 року? iconЯ фізична особа – підприємець. До першої та другої групи я не потрапив. Чи не потрібно мені буде із-за цього застосовувати рро, адже я надаю послуги як фізичним особам, так І юридичним?
Ви фізична особа – підприємець на єдиному податку, то для Вас відносно застосування (незастосування) рро нічого не змінилось, оскільки...
Фізична особа – спд надає в оренду власне приміщення. До якої групи платників єдиного податку буде відноситись підприємець з 1 січня 2012 року? iconЧи може бути платником єдиного податку фізична особа – підприємець у випадку, коли вона надає в оренду квартиру площею 76 квадратних метрів?
Змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності...
Фізична особа – спд надає в оренду власне приміщення. До якої групи платників єдиного податку буде відноситись підприємець з 1 січня 2012 року? iconПриватний підприємець, який надає послуги юридичним особам, з 1 січня 2012 року повинен перебувати в 3 групі платників єдиного податку. Чи повинен підприємець зареєструватися платником пдв?
...
Фізична особа – спд надає в оренду власне приміщення. До якої групи платників єдиного податку буде відноситись підприємець з 1 січня 2012 року? iconДача в оренду нерухомого майна іншим спд, які теж є платниками єдиного податку?
В яку групу попадає спд фізична особа на єдиному податку з 01. 01. 2012, якщо вид діяльності: здача в оренду нерухомого майна іншим...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©govuadocs.com.ua 2000-2014
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи