Як відобразити в декларації з пдв коригування поставок неплатнику пдв? Відповідь. Відповідно до вимог пп. 3 п. 5 ст. 4 Закону України „Про податок на додану вартість” icon

Як відобразити в декларації з пдв коригування поставок неплатнику пдв? Відповідь. Відповідно до вимог пп. 3 п. 5 ст. 4 Закону України „Про податок на додану вартість”НазваЯк відобразити в декларації з пдв коригування поставок неплатнику пдв? Відповідь. Відповідно до вимог пп. 3 п. 5 ст. 4 Закону України „Про податок на додану вартість”
Дата конвертації08.05.2012
Розмір13.91 Kb.
ТипЗакон
джерело

Як відобразити в декларації з ПДВ коригування поставок неплатнику ПДВ?


Відповідь. Відповідно до вимог пп. 4.5.3 п. 4.5 ст. 4 Закону України „Про податок на додану вартість” від 03.04.97 р. № 168/97-ВР (зі змінами та доповненнями) зменшення суми податкових зобов'язань платника податку – постачальника при зміні компенсації вартості товарів (послуг), наданих особам, які не були платниками цього податку на момент такої поставки, дозволяється лише: при поверненні раніше поставлених товарів у власність постачальника з наданням отримувачу повної грошової компенсації їх вартості; при перегляді цін, пов'язаних з гарантійними замінами товарів.

При цьому, оскільки у разі поставки товарів (послуг) покупцю, який не зареєстрований як платник податку на додану вартість, рядки виписаної податкової накладної "Індивідуальний податковий номер покупця" та "Номер свідоцтва про реєстрацію платника податку на додану вартість (покупця)" заповнюються позначками "Х", то і відповідні реквізити розрахунку коригування кількісних і вартісних показників до такої податкової накладної заповнюються аналогічним чином.

Відповідно суми податкових зобов'язань згідно з податковими накладними, виписаними за операціями з неплатником податку, включаються до р. 1 податкової декларації з податку на додану вартість та розшифровуються в р. "Інші" додатку 5 до податкової декларації з податку на додану вартість.

Виписані розрахунки коригування кількісних і вартісних показників до податкової накладної включаються до складу р. 8.3 податкової декларації з податку на додану вартість та розшифровуються у додатку 1 до податкової декларації з податку на додану вартість. При цьому кол. 2 та кол. 3 додатку 1 заповнюються відповідно до реквізитів розрахунку коригування кількісних і вартісних показників до такої податкової накладної, тобто проставляються позначки "Х", а в кол. 8 додатку 1 вказується "коригування поставки неплатнику ПДВ".


ДПІ у Голосіївському районі м. КиєваСхожі:

Як відобразити в декларації з пдв коригування поставок неплатнику пдв? Відповідь. Відповідно до вимог пп. 3 п. 5 ст. 4 Закону України „Про податок на додану вартість” iconЯк відобразити в декларації з пдв коригування поставок неплатнику пдв? Відповідь. Відповідно до вимог пп. 3 п. 5 ст. 4 Закону України „Про податок на додану вартість”
Номер свідоцтва про реєстрацію платника податку на додану вартість (покупця)" заповнюються позначками "Х", то І відповідні реквізити...
Як відобразити в декларації з пдв коригування поставок неплатнику пдв? Відповідь. Відповідно до вимог пп. 3 п. 5 ст. 4 Закону України „Про податок на додану вартість” iconЯк відобразити у декларації з пдв коригування поставок товару неплатнику пдв?
Номер свідоцтва про реєстрацію платника пдв (покупця)" заповнюються позначками "Х", то І відповідні реквізити розрахунку коригування...
Як відобразити в декларації з пдв коригування поставок неплатнику пдв? Відповідь. Відповідно до вимог пп. 3 п. 5 ст. 4 Закону України „Про податок на додану вартість” iconПри анулюванні свідоцтва платника пдв, як визначити умовний продаж та як відобразити в декларації з пдв? Відповідь Абзацом 17 пункту 8 статті 9 Закону України „Про податок на додану вартість”
При анулюванні свідоцтва платника пдв, як визначити умовний продаж та як відобразити в декларації з пдв?
Як відобразити в декларації з пдв коригування поставок неплатнику пдв? Відповідь. Відповідно до вимог пп. 3 п. 5 ст. 4 Закону України „Про податок на додану вартість” iconЯкий порядок відображення сум пдв у податковій декларації з пдв при продажу легкового автомобіля? Відповідь: Відповідно до пп. 1 п. 1 ст. 3 Закону України «Про податок на додану вартість»
Відповідь: Відповідно до пп. 1 п. 1 ст. 3 Закону України «Про податок на додану вартість» від 03. 04. 97 р. №168/97-вр (зі змінами...
Як відобразити в декларації з пдв коригування поставок неплатнику пдв? Відповідь. Відповідно до вимог пп. 3 п. 5 ст. 4 Закону України „Про податок на додану вартість” iconЧи призведе до збільшення податкових зобов’язань з пдв списання основних засобів, що вийшли з ладу? Відповідь: Відповідно пп. 1 п. 1 ст. 3 Закону України «Про податок на додану вартість»
Відповідь: Відповідно пп. 1 п. 1 ст. 3 Закону України «Про податок на додану вартість» від 03. 04. 97 р. №168/97-вр зі змінами та...
Як відобразити в декларації з пдв коригування поставок неплатнику пдв? Відповідь. Відповідно до вимог пп. 3 п. 5 ст. 4 Закону України „Про податок на додану вартість” iconЧи призведе до збільшення податкових зобов’язань з пдв списання основних засобів, що вийшли з ладу? Відповідь: Відповідно пп. 1 п. 1 ст. 3 Закону України «Про податок на додану вартість»
Відповідь: Відповідно пп. 1 п. 1 ст. 3 Закону України «Про податок на додану вартість» від 03. 04. 97 р. №168/97-вр зі змінами та...
Як відобразити в декларації з пдв коригування поставок неплатнику пдв? Відповідь. Відповідно до вимог пп. 3 п. 5 ст. 4 Закону України „Про податок на додану вартість” iconЯкий порядок відображення сум пдв у податковій декларації з пдв при продажу легкового автомобіля? Відповідь: Відповідно до пп. 1 п. 1 ст. 3 Закону України від 03. 04. 97 р. №168/97-вр«Про податок на додану вартість»
Відповідь: Відповідно до пп. 1 п. 1 ст. 3 Закону України від 03. 04. 97 р. №168/97-вр«Про податок на додану вартість» (зі змінами...
Як відобразити в декларації з пдв коригування поставок неплатнику пдв? Відповідь. Відповідно до вимог пп. 3 п. 5 ст. 4 Закону України „Про податок на додану вартість” iconЧи можна зменшити податкові зобов'язання з пдв у разі повернення авансової оплати неплатнику пдв у зв'язку з розірванням угоди про поставку товарів?
Відповідь: Відповідно до пп. 1 п. 1 ст. 3 Закону України «Про податок на додану вартість» об'єктом оподаткування пдв є операції платників...
Як відобразити в декларації з пдв коригування поставок неплатнику пдв? Відповідь. Відповідно до вимог пп. 3 п. 5 ст. 4 Закону України „Про податок на додану вартість” iconПросимо надати роз‘яснення в якому звітному періоді декларації з пдв продавець повинен врахувати коригування податкових зобов'язань на підставі виписаного розрахунку коригування?
Відповідь: у разі здійснення коригування сум податкових зобов'язань відповідно до п. 5 ст. 4 Закону України "Про податок на додану...
Як відобразити в декларації з пдв коригування поставок неплатнику пдв? Відповідь. Відповідно до вимог пп. 3 п. 5 ст. 4 Закону України „Про податок на додану вартість” iconЧи дозволяється зміна напряму відшкодування пдв шляхом надання уточнюючого розрахунку? Відповідь: Відповідно до п. 7 ст. 7 Закону України від 03. 04. 97 №168/97-вр «Про податок на додану вартість»
Відповідь: Відповідно до п. 7 ст. 7 Закону України від 03. 04. 97 №168/97-вр «Про податок на додану вартість» зі змінами та доповненнями...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©govuadocs.com.ua 2000-2014
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи

Разработка сайта — Веб студия Адаманов